Peniste sivilce gibi şişlikler ne manaya gelir? Erkekler buraya!

Arkadaşlar son 4-5 gündür bir sorunum var. Geçenlerde fark ettim penisimin arka kısmında, solda, sünnet çizgisinin hemen altında bir şişlik oldu. Sivilcedir geçer dedim kendi kendime. Zaten son günlerde sağımda solumda sivilceler çıkyo, derimde kalın herhalde ki hep şişiyorlar.

Sonra baktım bu gitgide büyüyor, bugün derinin altına nohut yerleştirmiş gibiydi. Az önce baktım sivilce başı gibi olmuş, ama sonra farkettim ki sağdada bir tane büyümeye başlamış.

Namussuzlar hızlı büyüyorlar bide!

Şimdi ben neyapayım :s Böyle bir şey için hiç hastaneye gitmedim, erkek doktorda yok (utandığımdan dolayı).

Benzer bir şey yaşayan, bir fikri olan varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence git doktora mutlaka kardeşim.

Son zamanlarda cinsel ilişkiye girdiysen kesin git.

Frengi başlangıcı yada peniste sevilce ikisinden biridir.

Sivilce kendi kendinede çıkar, ilişkideki sürtünmeden dolayıda olabilir. Kökünde kıl olduğundandır.

Cinsel ilişki yoksa frengi olmaz. Frengi bulaşıcı. Frengiyse doktor görsün. Unutma sivilce diye kendi kendine geçti dersin firengidir. Çünkü frenginin öyle bir belirtisi var kendi kendine geçiyo sen geçti sanıyon aslında o bir evreyi tamamlayıp ilerliyo.

Sebebini bulup, tedavi ona göre verilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• direk hastaneye gitmelisin

genital siğildir o

benim arkadaşımın sevgilisindede olmuştu

çok eşli kadınlarla korunmadan cinsel ilşkiye girildiğinde kapılan bir hastalık

allah korusun ilerde kısırlığada yol açar birlktelik yaşadğn partnerin için rahim ağzı kanserine bile dönüştürebilir

ne kadar erken gidersen o kadar iyi olur

• Hastaneye gelmelisin. Cerrahi yada cildiye servisnine.

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeş sağlık ocağındaki erkek bir doktara görün bendede de var aynısın dan sigarayı fazla tüketimi söyledi doktor ya da fazla mastır basyonda

• EGER SADEE SİVİLCE İSE İÇERDE BİRŞEY VAR PENİSİNE HİÇ DOKLUNMA HAVA ALDIR 1 VEYA 2 SAAT ECZANELERDE VEYA HERHANGİ BİR YERDE PANTENOL POMAD DİYE BİR KREM AL PENİSİNE SÜR HİÇ DOKUNMA 1 GÜN PENİSİNİ AÇ AT KOLTUGA HAVA ALDIR YELPAZE İLE BANA OLDUGU İÇİN DOGRU DİYORUM DENE GÖR

• Arkadaşım seni korkutuolar beni iyi dinle peniste sivilceler genellikle yazın sıcaktan çıkar ve penisin sapında şişlikler meydana gelir bunların tedavisi koltuğa uzan penisini aç yelpaze ile hava aldır havasızlıktan hatta bir terleme kokusuda gelir aynısı banada oldu eğer uçlarındaysa hastaneye gitmelisin saplarında ise benim dedigimi uygula 3 veya 4 gün içerisinde geçmesse doktora git

• bir kere oynamayı bırak...cilt altında yağ kitlesi olabilir..kıl kökü enfeksiyon topluyor olabilir...mutlaka palpe edilmeli...

• çabuk doktora çabuk ampute edilmeden hahaha şaka şaka doktora git ama acele etme utanma yiğidin malı meydanda hesabı

• ürologa git,sağlıkta utanma yoktur,milyarlarca kişi doğum yapmış utanmamış ta senmi utanacaksın

• - Genital enfeksiyon,

- Alerji,

- Bir hastalığın belirtisi,

- Aids

Bunlar olabilir...Doktora görünmelisin , ciddi bir durum olabilir.

• molluskumdur o büyük ihtimal. dermatolojiye git.

• Daha büyük gösterir iyidir

• hıv testi yaptır.3 ay oldumu ilişkiye gireli?

Yükleniyor...