Travesti ile birlikte olan var mı?

Ya gay de değilim acıkcası şimdi herkes yanlıs anlayacak ama.ne bileyim travesti p*rno filmlerinde göruyorum bazıları cok guzel cok sexy oluyorlar acaba ilişkiye giren varmı bay/bayan?cok merak ediyorum nasıl birşey diye...

0|1
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• yok be abi her tarafı sexi olsa ne olur bildiğin erkek kendimi öldürürüm daha iyi

1|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• yea bi'git çocuğum ne travestisi

1|2
    0|0
  • ıyk iğrençlik .

0|2
    0|0
  • durumun o kadar mı kötü.hiç mi kimseyi bulamıyorsun :))

0|0
    0|1
    • yok öylede değil.haftada en kötü 2 farklı bayanla beraber oluyorum ama ne bileyim merak :))

• var var :) gel tanıstarym senide :D

• aman aman uzak olsun

• ayy çokmu seksilerrr, de get hele :D lezbiyenle olurum travesti ile olmam :)

0|1
    0|0
  • yapan varsa anlatsın gerçekten bende çok merak ettim şuan :D

0|0
    0|2
    • evli çocuğu olan ama gizli şekilde gay ve travestiyle sevgili olan birisini tanımıştım.

• :D nasıl ya karısı yakalasa mafolur kadın dünyanın en büyük hakareti

• yapmadım ama birkaç filmde gördüm. (internette bazen p*rno izlerken filmden filme gezerken tesadüfen görmüştüm) her tarafı kadın gibi ama önünde şeyi var. tuhaf bir görüntü. hatta erkek onu yapınca sonra o da erkeği yapmıştı. daha da ilginci bir başka filmde de bir travesti kadını yapıyordu. acayip tuhaf şeyler işte...

• çok severim travestinin eline kimse su dökemez...

0|1
    0|3
  • travesti :OOOOOOOOO

0|0
    0|1
  • Kadınlarla beraber olmuyorlar araştırdım tatlım. Hehe CD'lerde idare ediyoruz.

0|0
    1|2
  • Allah korusun :)

0|0
    0|1
  • ben bisefer erkekleri isletim

travestiyim diye hepsi kabul eti olurum dediler bir ikisi haric

0|0
    0|0
    • Yav abazan dolu.Delik olsun yeter.

• kim ister travestiyle olan adamla evli olmayi(((

• Bir-ikisi sana denk gelir belki

Erkekler Ne Diyor 18

• Ya bak o bu değilde bu aslında garip bir iş. Bir gün bir kız arkdaşım geldi bana travesti ile birlikte olmak nasıl bir duygu dedi. Bilmiyrum dedim. Yapmışsın dedi. yapmadım dedim.

Neyse üsteliyor, işte doğru söyle yapmışsındrı falan. en son dellendim. ne bu yapmışsında . ben de travesti seven tipi mi var dedim.

İsyan etti hatun. sen yapmadın , o yapmadı , bu yamadı. Çevremdeki hiç bir erkek yapmadım diyor ama karı mı erkek mi artık neyse hepsinin altında son model jeppler var.

Kim yapıyor o zaman dedi ?

Düşündüm.. Haklı hatun..

Kim yapıyor lan bunlarla... :)))

1|1
    0|0
  • Bizim camiada aktifide pasifide i*nedir, olmaz, oğlum yapsa evlatlıktan reddederim , kusura bakmayın

4|3
    0|1
  • yanlışlıkla bir kez olmuştum,gençtim toydum geneleve gitmiştim ,karanlıktı anlıyamadım taki konuşana kadar,birlikte olurken camı açıp inlemeye başlayınca anladım ama işi işten geçmişti ,duramadım... hala tiksiniyorum yaptığımdan ve bu kahrolası hatamdan

0|1
    0|0
  • herşeyin doğal olanından yanayım ..

bence sen III.cinslere hiç bulaşma

sonuçta onlarda bir erkek:)

bunların damarı bit tutarsa..

boşver

hanımlar başımızın tacı iyiki varlar:)

2|1
    0|0
  • =)moruk onlar film yıldızı tuzağa düşme taksim maksim hastalık bulaşabilir girdin mi dışarı çıkmak istemeyebilirsin böle düşünüyosan eğer bn hiç olmadım olcamıda sanmıyorm

0|0
    0|0
  • iki travesti iki adamla kavga ederler adam travestinin birini iter travesti yere düşer kalkmaz baygınlık geçirmiştir arkadaşı seslenir ve dürter eliyle necla şış necla kalk kız necla şşş ya ahmet abi ahmet abi kalksana :))

0|2
    0|0
  • etrafında görebileceğin gördüğün en çirkin erkeğe bak

o kadar çirkin olmasına gerekte yok kıllı olsun yeter mesela şarkıcı ibo

hayal et onu

evet şimdi onunla ateşli bir akşam hayal et

kadınlar varken yani :)

1|0
    0|0
  • izlediğin fimlerdekiler yabancı. türkiyedekiler kıllı osman. bence merak etme pişman olursun

0|1
    0|0
    • kıllı osman mı ahahaha tecrüben konustu galiba :P

• kendinle beni karıştırma derim. bilgi sahibi olmanın tecrübeyle ilgisi yok malesef

• Olmadım asla olmamda.

0|0
    0|0
  • Şimdi elindeki klavyeyi sakince yere bırak ve ellerini havaya kaldır.

0|0
    0|0
  • miss gibi kadınlar dururken erkeği ne yapalım birader, midemi kaldırdın

0|0
    0|0
  • ya korkuyom ben omrumde duymadıgım sozlerle taciz ettiler ya :D seninkini benim icinde hayal et dedi o an gozlerim acıldı kıcımı ellemesiyle ben zaten o an baya bi uzaklastım korkuyorum hala tro mro ben yusuf yusuf :D

0|0
    0|0
  • Aklıma Avm çıkışı ışıklarda arabadan inip yanıma gelen tro arkadaş geldi yaba gibi elleri kızıl saçları ben kralından öyle korkmadım arkadaş.

0|0
    0|0
  • aynen bende denemek isterim açıkçası hoş bir deneyim olur

0|0
    0|0
  • Bunun sonu iyi yere gitmeyecek bu merak iyi değil.

0|0
    0|0
  • sakın merakına yenilme, bozar onlar insanı...

0|0
    0|0
  • kızların da travestilere karşı bi ilgi alakası var galiba :)

0|0
    0|0
  • dikkat etsin o arkdaşlar :)) bir gün o travesti sıra bende derse görürsünüz gününüzü :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...