Gerçekten anlayamıyorum?

Erkekler nasıl oluyorda aklı başında olgun ve güzel bir kızı,

çirkin, paspal ve eğitimsiz bir kıza sırf "bakire" diye değişebiliyor.

Bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

Konumuzdaki karakterler gerçekten bu şekildedir. Genellemedim gerçekten böyle bir kıza dediğim karakteri sırf "bakire" diye nasıl değişirler?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• 103 kg diyosun aşağılıyosun kızı ama her şey kg ve dış görünüş değil.(zayıf bir kızım ben yanlış anlama) erkek bekarete önem veriyodur.bakire olmayan onun gözünde basittir.şimdi burda diyo erkekler önemli değil vs hiç inanma.hepsi bekarete bakıyo.bakire olmayan kızlarada kaş.r gözüyle bakıyolar.gerçekler bu şimdi palavra atmayın erkekler :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bekaret için söylemiyorum ama bazen kalp temizliği aklı başındalık dan olgunluktan güzellikten daha önemlidir ;)

1|1
    0|0
    • bekaret mi önemlidir bunlardan

• anladım canım senin derdin üzüm yemek değil bağcıyı dövmek kim kızdırdıysa seni git ondan al hırsını :D

• peki.

• Tercih meselesi değil mi. Adam öyle istiyordur. Ha kendi bakir değilse evlendiği de nah bakire olur... Rüzgar eken mutlaka fırtına biçer...

2|1
    0|0
  • ne bakireler var ters ilişki ile yaşayıp sonrada bakire olarak evlenen.

2|0
    0|0
  • Biri kullanılmamış ev diğerine kaç misafir uğramış acaba cevabı yüzünden acaba acabalar yüzünden yani

0|1
    0|0
  • her erkek aynı değildir unutma. bu zihniyet meselesi.

0|0
    0|0
  • bakire olması çok önemli ama başka sebep vardır güzellik ise görecelidir ve sevecen cana yakın olması da gözü kör edebilir

0|0
    0|0
  • Sadece bakire diye sevmediği biriyle bir ömür geçmez.Onu seviyordur bakireliğinin yanıda..

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bu ve yadırgamamak lazım.evet bekaret önemlidir ama nereye kadar buna da kişi karar verir.adamın kendine güveni yoktur öncekileri hazmedemiyordur içten içe sorun ediyordur bu şekilde izdırap çekeceğine kendinede ben kaldıramıyorum diyemeyeceğine göre bekareti ön plana çıkaracaktır.buda hem doğal hem normal

0|0
    0|0
  • bakire olması herşeyin özeti değilmi zaten ruhu temiz

1|0
    1|0
    • 103 kg olduğu için bakire kalmış olabilir mi peki?

• bütün olayımız zar yani.

Peki.

• hayır tabikide sen o erkek neden seçmiş olabilir dedin bende düsüncelerimi söyledim bir kızın güzel olup bütün her istediği erkeği elde edicek diye birşey yok

• Bence sırf bakire diye değildir. Yani sizin açınızdan çok çirkin olabilir ama başkası açısından çok güzel olabilir.

0|0
    0|0
    • 103kilo bir kızdan bahsediyoruz.

• bak var yukarılarda.

Arkadaş diyor ki eşine saklamış kendini, orda burda sürtmemiş.

• Sanki turşu ya o :D sakla sakla nereye kadar arkadaş :D Herkesin mantığı kendisine elbette. Benim pek umrumda değil böyle şeyler.

• bakire kız var mı harbiden nerde bana da söyleyin.nefes alsın yeter bide bakire olsun.

0|0
    0|0
  • 97 yaş mı olur baco.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...