Üçlü yaparken kıskançlık

arkadaşlar şimdi ben ve erkek arkadaşım daha doğrusu daha çok ben 3lü yapmak istiyoruz. (2 kadın 1 erkek olarak) ama ben de erkek arkadaşım da çok kıskancız yani. bir yandan deli gibi istiyorum ama bir yandan da kendimi biliyorum bir yamuğunu görürsem cıngar çıkar. bunu nasıl aşabiliriz? yani seçeceğimiz kadın örneğin paralı mı olsun, lezbiyen mi olsun vs ? mesela bana kalsa ben lezbiyen milf tarzı düşünüyorum

Güncellemeler:
sanırım erkek arkadaşım da beni kızdan kıskandı ve bir süre askıya alıcaz ya da komple iptal edicez :/ kıskançlık başa bela :) ama yerim ben onu

0|0
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• Grup olayını yaşadım.birincisi kesinlikle kìskanç olmamak gerek.o ortamda sevgili değil partnet olman lazım.ordaki amaç aldatma içgüdùnü reel yapmak.yani sen veya sevgilin habersiz ilişki yaşasa cinayet olur.beraber olunca birbirinizin önünde birbirinizin zevk almasını görüyorsunuz.mümkünse 4 lü olması daha uygun olur kıskançsan 2.bayan zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Sende benim eski sevgilimden farksızsın. Hem istiyordu hemde sen dokunma diyordu. Sonra dokunma mı yapmamı kabul etti ve tesadüf kendisi gibi olduğundan şüphelendiği iş arkadaşı beni kendisinden isteyince de bu sefer vazgeçti yani kıskandı. Sebep: ben yokken de seni kandırır yatar seninle. Eeee nasıl olacak bu iş hem kıskanın hemde araya kız almak isteyin ama ya ben yokken de yaparsa deyin! Siz nasıl bir beyine sahipsiniz ya? Ben asla bir erkek istemem asla düşünmem asla teklif edeni yaşatmam olay bitmiştir. Ama siz hem isteyip hemcinsinizi hem de kıskanıyorsunuz.! Ne kullanıyorsunuz hangi havayı soluyorsunuz anlamadım:!

0|1
    0|0
    • işte ben de öneri bekliyorum bu konuda. mesela kızı ben mi bulsam daha iyi o mu bulsa? ben bulursam tanımadığı biri olacak o durumda senin eski sevgilinin dediği gibi bir tanışma kaynaşma durumu olabilir falan

• evet

• Bravo ben olsam hazmedemem :)) Kıskanç olmasına rağmen daha evvel böle bişi yapmana kızmadı yani?

• Bırakın bu işleri, kıskanç olana göre değil.

0|0
    0|0
  • seks iki kişiliktir çoklu eş hayvanlara aittir başımıza taş yağacak taş... :))))))

2|0
    0|0
  • Saçmalamayın ya. İnsanlık dışı birşey bu diyecem ama neyse banane ya. Ne yaparsanız yapın. Sanki giren bana mı girecek...

2|0
    0|0
  • bak onu bızzat yasadım bı cok fantezısını kıskanclık oluyor emın ol ıllakı buldugunuz sızınle gorusme yapacak olan kısının senden 1+ sı var nasıl mı erkegın ıcın farklı bı tat ekstra sen ona sunuyorsun fızıkı yonden senden artı olabılır deneyım yonunde senden artı olacak kıskanacak ısen gırme bu ıse ama kıskanmam dıyorsan yap sonucta senın benım vardı oyle bı sevgılım devamlı arkdaslarını getırırdı sonrasdan evlendı ayrıldık flan ıyı dusun derım

0|0
    0|0
    • ya ben daha önce yaptım bir 3lü ama benim erkek arkadaşım diildi. o yüzden sonuçta problem olmamıştı ama şimdi durum farklı öf bilmiyorum yani ama çok istiyorum

• yanı deneyım varsa bısı olmaz ama sunu yap ıkıncı partnerı bırazdaha dısarıda tutu ılıskıye gırerken sen on planda ol

• Sen daha öncede burdan 3.yü arayan değilmiydin? Buldunuz mu kız dasdas

0|0
    1|0
  • ama sanırım sen kadın kılığında bir erkeksin yanılıyormuyum:))))

1|2
    0|0
  • önce 2 erkekli denemelisiniz ki erkek arkadaşının tepkisini görmelisin

0|0
    0|0
  • tamamda hem kıskancız hemde 3. düşünüyoruz diyosun burda bir çelişki var...valla sana tavsiyem siz ikili takılın en iyisi yoksa aranızda cıngar çıkar

0|0
    0|0
  • o nasıl bir ikilem ya adama sen hem kadın sun çıplak bir şekilde bu adamın onunla sex yapmaktan başka ne yamuğu olacak aşk konusunu kast ediyorsan merak etme olmaz koyar geçer ikinizede

1|0
    1|0
  • bu nasıl bir iş yaaa...saçmalık...büyük hata...günah...

ama illa yapacaksan...kıskanacaksın...dayanamazsın...hiç kalkışma...

0|0
    0|0
  • ya benim fantazimde tam tersiymiş iki erkek bir kadın

0|1
    0|0
  • Kulağına tıpa tak, gözüne maske tak, anal istemiyorsan o bölgene pamuk tıka...

0|0
    0|0
  • bence memeleri olan bir dönme alın trwestimi dityorlar onlara her neyse

aranıza erkkmi yoksa kadınmı aldıgınız belli olmaz

kıskanılacak bir tarafıda yoktur heralde onun

:)

sizi gidi kendini bilmez ler sizi:)

0|0
    0|0
  • sen ye tabii ama eğer bunu kafana koymuşsen onu yerken dile getir o zevk anında hayır demez.benim tavsiyem 3 lü değil 4 lü denemeniz.böylece iki tarafta eşit şartlarda olur ve birbirinizin zevk aldığını görerek daha da ateşlenirsiniz.amaç bu zaten

0|0
    0|0
  • siz okey oynayın bırakın bu işi 4. bulun okeye dönün

1|1
    1|0
  • ulan ne şanslı domuzlar var arkadaş.

0|0
    1|0
    • ben de şanslıyım ama

• inan ben daha şanslıyım. öyle bir erkek

• o daha şanslı :) .net

• sdc.com a üye olun...

0|0
    0|0
  • Hadi erkek arkadaşın bu işten zevk alır da sen nasıl alacaksın.Biseksüelmisin ?

0|0
    0|0
  • Yamuk yaparsa diyo bide yaa :D

1|0
    1|0
  • bu olayı ben de çok istiyorum

0|0
    0|0
  • demiştim demi

0|0
    0|0
  • bdnxjjdsk yamugunu gorsem ne lan uclu diyosun..

0|0
    0|0
  • şanslı çocukmuş.

0|0
    0|0
  • Biz denemistik ama ikiside arkadasti cokta sorun olmamisti ama ben izlemistim sadece

0|0
    0|0
  • kıskanacagına emin ol

0|0
    0|0
  • ewet baya kıskançmışsın anlaşıldı yamuğu olmaz yamuk yumuk şekillerede girmesin söyle kıza ha bide zevk almasın zevk vermesin

0|0
    0|0
  • madem öyle ayri ayri kisilerler ayri zamanlar baskalariyla yapin, mahalleliyle tren yapin ?

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın ona dayarken senin boş kalmana gönlüm razı olmaz:D

6|1
    0|0
  • Ulan 3lüye ne gerek var kafayımı yedi senin bu erkek arkadaşın... Alın bir tane dildo onla idare edin yahu...

0|0
    0|0
    • isteyen benim zaten

• zaten 2 kız 1 erkek istiyor ki kızcağız sen soruyu anlamamışsın...

• woow ^^ ben tersini okumuşum pardon :))

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• şu linkteki yazıyı oku: link

hem ingilizce hem de altında türkçesi var. artık hangisi kolayına gelirse.

0|0
    0|0
  • nasıl paylaşırsın erkeğini düşüncesi bile sinirden delirtir beni benim olana kimseyi dokundurtmam yapma sende pişman olursun sonra

2|0
    0|0
  • Ayrı odalarda deneyin bir arada olması şart değil

0|0
    0|1
  • iki kız bir erkek bende istiyorum bende sevgilimi ikna ettim aynı çelişkileri bende yaşadım sonunda kararımı verdim 3. kız partner buldğumda yaşıcam bakalım :):)

0|0
    0|0
  • bos fanteziler.

bu kafayla cok pisman olursun da neyse.

0|1
    0|0
  • yav he .

0|1
    0|1
  • bence ole bısı dusunmenız bıle yanlıs ama madem sormussun cevap vereyım bence eger kıskancsan ve bu ısı zevk yerıne ısgenceye cevırmek ıstemıyorsan bulabılıyorsan lezbıyen bırını bul eger parasız bulabılıyorsan bul yoksada mecbur parayla yaptırıcan zaten ama lezbıyen olursa daha ıyı olur bence

1|1
    0|0
  • insana dönüşmekle aşabilirsin.

3|8
    0|3
Yükleniyor...