Hamile kalmadan cinsellik nasıl olur?

hamile kalmadan seks yapmak istiyorum yanlız prezervatif falan kızlığı bozar mı

0|0
10|42

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kandırmışlar güzelim, penise orlondan kılıf örsende bakirelik kalmaz. :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• o nasıl soru ya. prezervatif kızlığı bozar mı? sen şakamısın. prezervatif tek başına girmiyor penis var içinde. parmak bile bozar. gebe kalmamanın garantisi yok. en ideal yöntemler bile yüzde yüz koruma sağlamaz.

sabret evlenince her haltı kocanla ye. bu ne sabırsızlık ya. şimdiki kızlar hovarda erkekler melek olmuş

0|0
    0|0
  • Umarım 18 yaşın altında değilsindir, eğer öyle ise cinsellik konusunda mutlaka güvendiğin ve sana doğru bilgi verecek bir büyüğüne danışmalısın öncelikle, burada sormak yerine..

Soruna gelince elbette bozar, prezervatif hamilelikten korunmak için kullanılır, kızlık zarını korumak için değil.

1|0
    0|0
  • Prezervatif kızlık zarına karşı koruma sağlamaz.

0|0
    0|0
  • Hey allahım yarattın neden takip etmiyorsun da bizi bunlarla imtihan ediyorsun?

1|1
    2|0
    • hADİ SORAN EKSİLEDİ DEEE DİĞER İDİOT KİM MERAK ETTİM DOĞRUSU :))))))

• DOĞUM KONTROL YÖNTEMLERİ

Kondom: Erkek

Kondom: Kadın

Spermisid fitiller

Takvim yöntemi

Geri çekme

Diyafram

Rahim içi araç (Spiral)

Doğum kontrol hapı

Minipill

Tüplerin bağlanması

Erkek kordonlarının bağlanması

Norplant

Depo-Provera (3 aylık aşı)

Başka sorunuz

0|0
    0|1
  • Kimse de cikip.dememis yapacagin zina vazgec.Boyle bir toplumda yasiyoruz ne yazik ki.

1|2
    2|1
  • böyle cahil olanı da ilk defa görüyorum prezervatif kızlığı bozar mı tabiki bozmaz bizler onu balon yapmak için kullanıyoruz

1|0
    0|0
  • Yüce isaaaaa sana geliyorum uzay çağıdan hala böyle sorular. ?

Soru sormak için sorup ortalığı meşgul etmesen kardeşşşş...

0|0
    1|0
  • Başlık tamam

Soruda sıçmışsın.

1|1
    0|0
  • Biri bana ateş etsin...!

2|0
    0|0
  • Olur.

Fakat, penetrasyon durumu vuku bulursa kızlık zarın her halükarda bozulacaktır.

Oral seks yapmayı deneyin..

0|0
    0|0
  • tabiki bozmamaz kızlığı, prezervatif dediğin buruşturduğunda nohut kadar bişey soksan hissetmessin bile bozmaz yani:)))

1|0
    0|0
  • Yok yaw bozar mı prezarvatif ama dikkat et sol kulağına takacaksın sağ kulağına takarsan bozabililir. HEEEEEYYYY KS sonra benim sorularımı siliyorsun.

1|0
    0|0
  • eline eczaneden aldığın an prezervatifi..kızlığın gitmiş olur bilesin.

1|0
    0|0
  • vay memleketım vay

0|0
    0|0
  • Seks yaşının 9'a düştüğünü söyledilerde inanmadım ya la ben ona.

1|1
    0|0
  • Sen kızlık ne bilmiyorsun mu bozar tabi

0|0
    0|0
  • Bakireyse Arkadan Anal Yolla Cinsel İlişkiye Girebilirsin Vajinana Birşey Girerse Kızlık Zarın Bozulur

0|0
    0|0
  • prezervatifi al şişir sonra vajinana sürttür hem zevk alırsın hemde kızlığın bozulmaz.

2|0
    1|0
  • bak birseyler vajinandan girdiğinde hertülü bozulur kızlııgın ama yok hamilelik dersen kondom kullanırsanız kalmazsın birde biz zevkni yasamak istiyoruz dersen girdiğin zamanda ilac kullanırsın hamile yine kalmazsın

0|0
    0|0
  • birşey olmaz prezevatif olunca kızlık gitmez hamile kalmazsın dibine kadar köklet :)

0|0
    2|0
  • seksi kek yapmakla karıştırıyor olmayasın

0|0
    0|0
  • yaşın kaç senin merak ettim böyle bir soruyu nasıl tasarladın

1|1
    0|1
  • bozmayacağına dair düşüncen mi var ?

1|0
    0|0
  • şapka kullanmak lazım

0|0
    0|0
  • bnce bu akılla deneme biraz araştır...ufaktan sohbetlerde kullan...sakın deneme :D

0|0
    0|0
  • her sekılde bozarrr

0|0
    0|0
  • cinsellik olmadan da hamile kalınabilir.

0|0
    0|0
  • prezervatifle kizlik zarinin ne alakasi var :)

dogum kontrol hapi...

0|0
    0|0
  • Hay amk bir bitmediniz siz daha evcilik oynicak yastasiniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• Bak şimdi, prezervatifi alıyorsun sonra kafana geçiriyorsun. Ardından erkeğine giriyorsun. Kapiş?

1|0
    0|1
  • prezarvatif bosken bozulmaz doluyken esas tehlike yani doluykende cok oynama patlamasin sana

0|2
    0|1
  • Kezban'ı mı oynuyorsun şekerim :)

0|1
    0|0
  • Kameralar nerede?

0|0
    0|0
  • kendinden utanmalısın. ben diyim sen anla.

0|1
    0|0
  • ilaç kullan kalmasın

0|0
    0|0
  • Sürtünebildiğin kadar sürtün.

0|0
    0|1
  • Omg o.O ..

0|0
    0|1
  • daha cinsel ilişkiinin prezervatıfın ne oldugunu kızlıgın nasıl bozulup bozulmıcanı bılmıyorsun sex tenmı bahsedıyorsun gıt Allah askına ya yeme bızı ya bı kac tahta eksık ya da burdakılerle dalga gecıyorsun bole sorulara nasıl ızın verılıyor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Birisi bana bunun bir face hesap olduğunu söylesin. Soruya nevrim döndü, kimyam bozuldu:))

1|0
    0|0
Yükleniyor...