Spermim 9 milyon cikti. %48 hareketli %52 hareketsiz. Cocugum olmayacakmi?

Kotu bir durum mu bilen yazsin.

0|1
8|10

En İyi Kız Görüşü

• "Dünya Sağlık Örgütü, belirli aralıklar ile androloji çalışmaları için kılavuzlar yayınlıyor ve bu kılavuzlara göre sperm sayısı için verilen alt limit militre’de 15 milyon, toplam semen örneğinde de 40 milyon spermin olması."
    -Alıntı

Buna göre seninki az galiba. Ama spermin var sonuçta ve hareketli de bir kısmı. Çocuk sahibi olma şansın var ama daha fazla birlikte olman gerekebilir. Tek seferde olmayabilir.

0|0
    0|0
    • Kisir degilim demi. kisir olmam dimi yani

• Bu gidisle evlenmem ya. Kadinin hayalllerinide yikmiyim

• Her kadın da anne olmak istiyodu zaten.. En büyük hayalleri ya (!)

En İyi Erkek Görüşü

• Bende o bir avuc beyaz sividan sade ve sadece 24 adet canli sperm cikmisti hayatimda 1 kez kondom kullanmadim onda da oglum oldu ya 9 milyon diyon lan

3|1
    0|0
    • Hshshahahs ben buna niye bu kadar güldüm ya 😂

• @Screwu valla hic gulunesi degil hic beklemiyorduk yani gayri mesru bir cocugum var o na mi yanayim hayatta bir kez doktorlarin sozune itibar edip nasilsa cocuk olmuycakmis et ete degsin dedigime mi yanayim oglumu daha bir kez kucagima bile alamadim ona mi yanayim ilerde aile kurdugumda karima cocuklarima bu isi nasil anlatcam ona mi yanayim hadi onlara anlattim ogluma nasil anlaticam hadi ben anlattim anasi nasil acikliycak hadi anasi ogluna acikladi kocasina ne diycek?

• teşekkür

Kızlar Ne Diyor 7

• Kısır değilsin korkma sadece arttırım yapılır.

0|0
    0|0
  • Doktor desteği alırsın çocuk için bu utanman gereken bir durum değil sorun etme

0|0
    0|0
  • Kısır olsan hiç spermin olmaz. Normal yollardan çocuk sahibi olamazsan tüp bebek yöntemi var. Artık çok yaygınlaştı.

0|0
    0|0
  • Tek test bunu konuşmak için yeterli değil. Kaç gün cinsel perhiz yaptın

0|0
    0|0
    • 3 gun ama arada zevk suyu geliyodu

• olur

0|0
    0|0
  • Bunun için spermin kalitesini arttıran ilaçlar var çocugun olmayacak diye bir şey yok yani

1|0
    0|0
  • ordaki yer söylemedi mi sana hem neden oldun

0|0
    0|0
    • Ya benim menimde kahverengi leke vardi gittim benden spern testi istedi o siradada dediki senin spermin dusuk kisirlik falan olabilir oyle yani. Boyle olursa herhalde evlenmicem. Kadinin da dunyasini yikmiyim

Erkekler Ne Diyor 9

• cocugun gay cikacak demektir

0|0
    0|0
  • evlendigin bayanın dogurganlı iyiyse yani iyi yumurtluyorsa çocugun olur ama biraz zayıfsa ugrastırır sonuçta olur.

0|0
    0|0
  • tedavi olursun bro

1|1
    0|0
  • olur kuruntu yapma

0|0
    0|0
  • doktorun ne dedi madem test yaptırmışın doktor bişey demiştir

0|0
    0|0
  • Varikosel mi var?

0|0
    0|0
  • Doktor testi yaptı sonucunu KizlarSoreuyor. com'dan öğrenin dedi sanırım.

1|0
    0|0
    • Doktor dusuk dedi bir ay sonra bir daha yap dedi. Test

• Varikosel mı var hidrosel mı muayene oldun mu

0|0
    0|0
    • Testislerimi elledi. Varikosel yok dedi

• kısır değilsin fakat sperm üretimini destekleyici ilaçlar var doktorla konuşabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...