Sprail taktiranlae varmi?

Sprail taktirmak istiyorum daha once hic dogum yapmadim dogum kontrol yontemi olarak hap mi icsem yoksa sprail mi taktirsam karar veremedim sprail takinca acıyor mu cikartirken falan aci oluyor mu?
Kac dakika sürüyor herhangi bisey hissediliyo mu
Ve iliskide hissediliyo mu sprail

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• uzun vadeli korunmak için spiral en iyi yöntem ilaç yok hormon yok unuttun derdi yok.
    spiralin takılması 3-5 dakika sürer acıtmaz ağrıtmaz sadece takıldığında 2-3 gün karında ezik ezik ağrı ve şişkinlik hissi verir ve sonra geçer.
    ilişki esnasında hissedilmez.
    Şu anda piyasada kullanabileceğin 1yıllık 2 yıllık ve 5 yıllık spiraller var
    sorun olmadığı sürece doktor kontrolüne de gerek yok.
    Bu konuda aile hekiminizden ve hemşirelerden yardım alabilirsin.
    hamile kalmak istediğin zaman spirali çıkarttırabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hap kullanma bence , eşin korunsun niye ria taktryosun ki o uzun süreli korunmak içn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne kadar süre korunmayı düşünüyorsun spiralle? Yeni bir türü çıkmış onu taktır bence.

0|0
    0|0
  • vardı bu sitehttp://www. kizlarsoruyor. com/cinsel-saglik/a62895-dogum-kontrol-yontemleri-spiral-nedir

0|0
    0|0
  • O Nedir Gardaş?

0|0
    0|0
  • prezervatif kullan

0|0
    0|0
  • Yokç

0|0
    0|0
  • bir birlikteligim vardı ama doğum yapmıştı spiral takmisti ilişkide hiç sıkıntı olmuyordu gayette güzeldi iliskimiz

0|0
    0|0
  • bebek doğurmadıysan spiral takmazlar d. kontrol hapı kullancaksın

0|0
    0|0
  • Ben boyle seylere karsiyim

0|0
    0|0
  • hormon bozuklugu yapıyo ilerde

0|0
    0|0
  • Evli misin

0|0
    0|0
  • Iliskiye girme durumunu etkilemez cerrahi islemle doktor tarafından kısa sürede takılır

0|0
    0|0
  • Benim eşim taktırdı kendimde k. doğumda calisiyorum

0|0
    0|0
  • Neden taktırmak istiyorsun başka yöntem var

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimde takiliydi... Iliski esnasinsa hissediliyo. Ayrica tam koruma olmuyo haberin olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildiğim kadarıyle çocuğu olmayanlara takmıyorlar ve kullananların en çok şikayet ettiği durum adet döngüsünde oynamalar olması, ara kanamalar,, yoğun baş ağrısı yapıyor olması, ayrıca spiralle hamile kalanda oldukca çok.

1|0
    0|0
  • ne hissedilecek kız. kocanın psikiyatrik rahatsızlığı varsa ipin ucunu hissediyorum diyebilir. ama hissedilmez normalde

0|0
    0|0
  • sprail ne spiral o :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...