Arkadaslar kendinden emin bir kiz bunu nisanlisina dermi?

Arkadaslar ninsanlimla aramda kizlik konusu acilmisti bana bazi kizlarinki esnek oluyormus kan az geliyormus falan dedi bende benim icin onemli degil ben sana guveniyorum dedim oda bana sen guvenmesen bile benim icin onemli degil ben kendimi biliyorum dedi ilerde iliskiye girdigimizde kan gormessen ben kendim giderim doktora istersen sen goturursun dedi bende olurmu oyle sey seni doktora goturmem senden supelendigim anlamina gelir dedim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Aksine mantıklı bir kız bende öyle birşey yaşasam eşimle doktora giderdim şu an belki aranız çok iyi seviyorsunuz ama ilerde bir kavga bir tartışma olsa veya biri eşine iftira atsa şeytan boş durmaz vesvese verir zaten ilk gecede kan gelmemişti demek ki kız değildi gibi şeylere yol vermemek için giderdim ilerde bir kavga eşim kızgınlıkla bunu yüzüme vursa yıkılırım pişman olurum keşke gitseydim şimdi yüzüme vuramazdı erkeğinde kafası rahat olur kısaca kadınında bence en doğrusu

0|0
    0|0
    • Iyide tam anlamadin sen ben ona kizlik konusu hakkinda bisey demedim kan gormessem sunu yaparim bunu yaparım demedim ben kesinlikle sana guveniyorum dedim o ise ustune basa basa sanki kizligi bozukmus gibi kan gelmezse doktora giderim kendime güveniyorum falan dedi

• Aynen oyle daha ne yalanlar var bilmiyorum ne yapicam onuda bilmiyorum

• Deneyin sizde bir şekilde

En İyi Erkek Görüşü

• Kizi buldun bakiresini ariyon sende ha

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet der! Kızın gunahina girme öyle şeyler var gerçekten ve genç kızlarda pskolojik bir etki yaratıyor acaba bende olur mu acaba sevdiğim inanır mi falan. ... ... asıl öyle kötü bir niyeti olsa ruhun duymaz kız lik zarini diktirirdi!

2|0
    0|0
    • Tmmda kendine guvenen bir kiz niye bunun muhabettini yapsin ki ben hic bisey demedigim halde ozaman geldiğinnde iliskiye girildiginde kan gelmezse erkekte sorun ederse o zaman gidelim doktora der

• Hayır yaniliyosun işte bu pskolojik bişey onun da elinde değil 😉

• Bence cok yanlis ve garip bir durum bu sohbetten sonra kan gelmese iliskiye girildiginde erkek o zaman supelenir bu kiz bana boyle boyle demisti diye ve bence elinde olan bisey yapmadigin bisey icin varsayimlar uzerine konusnu acmak cok garip

• iki ihtimal var 1. si kızlık zarı hakkında bilgilenmek için araştırma yaptığında esnek kızlık zarı ihtimalinden korkmuştur onu suçlarsın diye 2. si ise bakire değildir bahane arıyodur

0|0
    0|0
    • ben ona kizlik konusu hakkinda bisey demedim kan gormessem sunu yaparim bunu yaparım demedim ben kesinlikle sana guveniyorum dedim o ise ustune basa basa sanki kizligi bozukmus gibi kan gelmezse doktora giderim kendime güveniyorum falan dedi

• senin tutumun bu olabilir ama türk erkeği genellemesi yaparsak kızlığı uğruna ölen insanlar oldu namus meselesi diye bu sebeple birçok kızda bu konuda ister istemez bir endişe var (bende dahil)

• Iyide sen yapmadigin bisey icin niye kendinden supe duyacaksin niye kendime guveniyorum diyeceksin yapmadigin sey icin zaten yapmamissin guvenmek ne alaka zaman geldiginde kan gelmezse ben kendime guveniyorum gidelim doktora dersin. Erkek zaten bu konuda takintili biriyse o zamanda sorun eder bu konuyu tamam kan gelmedi salla gitsin demez

• Demez

0|0
    0|0
  • Boş isler

Bol bol sevişin siz bos verin zarı marı

0|0
    0|0
  • Alakası yok bende konuşuedum evhamlıyım bu konuda

0|0
    0|0
  • biraz ehvam yapmış fazla gereksiz laf yapmış sen güveniyorsan o da dürüstse zaten sıkıntı varsa bile söyler , korkuyor gibi birşeylerden bence

0|0
    0|0
    • ben ona kizlik konusu hakkinda bisey demedim kan gormessem sunu yaparim bunu yaparım demedim ben kesinlikle sana guveniyorum dedim o ise ustune basa basa sanki kizligi bozukmus gibi kan gelmezse doktora giderim kendime güveniyorum falan dedi

• Ameliyat falan gecirmis olsa soyler birbirimize ozelimiz yok bizim bu konuyu bile konusuyoruz zaten

• ee o zaman sııkıntı yapma senden birşey saklamadığını düşünüyorsan aklına takılmasın

Erkekler Ne Diyor 1

• ya bakire değil yolunu yapmış ya da çok fazla kafayı takmış artık şansına dostum boşver dşünme bunları

0|0
    0|0

• 2 sinden biri dostum ya bakire değil yolunu yapmış sana sende olur m öyle faln deyince oh yırttık demiştir ya da bu konuyu kendi içinde kafasına fazla takmışta olabilir

• ben ona kizlik konusu hakkinda bisey demedim kan gormessem sunu yaparim bunu yaparım demedim ben kesinlikle sana guveniyorum dedim o ise ustune basa basa sanki kizligi bozukmus gibi kan gelmezse doktora giderim kendime güveniyorum falan dedi..

Yükleniyor...