Ağda yaptıran İnsanlar Pardon bir Zahmet Bakar mısınız?

Abi çok merak ediyorum şimdi bizde gidiyoruz kuaföre ama bir erkek bir erkege etek altınıda aldırıcaktım der mi ya. Bu agda işleri kadına özel bir durum degil onun farkındayım çok kıllı erkeklerde laser yaptırıyo ama demin bir soru gördüm agda yaptırcak kız makat bölgesi de fiyata dahilmidir diyor. Yav ben daha eczaneye gidipte cinsi bir ilaç bir ürün alamazken sizler nasıl kuaföre oranızı buranızı açıp rahat edebiliyorsunuz. Bunu doğal kılan nedir? Herşeyden yüzü kızaran utanan kızlar kuaförde başka boyuta geciyor Flash tv de halay başı olun saatlerce emi dizinizi yapsınlar dizilere gelirsiniz inşaAllahhh :) Anlattttt oranı buranı rahat rahat nasıl olurda axcarsın elalemin kuaförüne ciddi ollll

Güncellemeler:
Oruçluyken soru sormıycam millet birbirini pıçaklıycak sakin millet allloooo :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş yadırgayabilirsin ama kadınlar sürekli olarak bakımlı olmak zorunda geneli kıllı olan erkeklerin rahatlığı kadınlarda da olaydı emin ol böyle durumlar olmazdı. Acısını bilmeyene kolay gelir ağda.

Hastalıklardan söyleyecek olursam özel bölgelerden hasta olunca nasıl ki kadın da erkek de doktora gidiyor bu da böyle. İhtiyaç söz konusu olan neticede.

1|0
    0|0
    • doktorla pek aynı kefe degil ama yorumunu begendim teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• evde kendileri yapsa ortalıgın anası aglıyor canları çok yanmıyor orda..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şöyle bişey var ki o kuaföre bu amaçla günde bin tane kişi geliyo, artık onlar için çok da büyük bir durum olmuyo, bacak almakla bir fark görmüyolar. Sen de rahatça sorabiliyosun, hele ki sorduğun kişi hemcinsinse genelde daha rahat ediyosun. Ayrıca eczaneye gidip prezervatif, ertesi gün hapı vesaire almada hala utanan var mı acaba? Çok normal şeyler bunlar. Herkesin bir cinselliği var sonuç olarak. Onlar da bizle aynı şeyleri yaşıyolar. Pek de utanmaya gerek yok bence. Bir ek daha vereyim. Biz kız kıza sütyen almaya falan gidiyoruz, her yerimizi görüyo ordaki satıcılar ya da arkadaşlarımız olmuş mu diye kontrol ederken. İlk kez bir yerimizi bir kişiye açmıyoruz sonuç olarak.

1|1
    0|0
    • valla sutyen numarası belli degilmi neyini olmuşmu diye elletip gösteriyorsunuz ben anlamadım valla bide don atlet alıyoruzda hepsinin numarası var kimseye bir yerimizi elletmiyoruz. Sen yaş itibariyle daha rahat olabilirsin tabii ama tr genelinde bence bu rahatlık yok.

• Sende baya kadinlarin icindesin heralde ama dur sen barlarda calisan kadinlarlasin heralde kimse memesini elletmiyo da harbi homofpbiksin korkma herkes lezbiyen gay değil ya da ş9yle diyeyim zihniyetin bakimindan geri kafali insan butun kadinlar serefsiz olmuş evde kaldin

• @soundofsilence Bana mı diyosun?

• Ne kadar salakça bir düşünce. Özellikle son cümlen

2|0
    0|0
    • Kuaför de kadın ben de. Sevişmiyoruz orda, kadın bizi yoluyor parasını alıyor sonra eyvallah. Bu kadar basit bunun namusla alakası yok

• Homofobik adam bu gercekten umursama sanki kadın oranı açıp izliyor ya zihniyeti nerelere taşıdı şu saçma adam ya

• @soundofsilence vallahi deliricem bunlar yüzünden

• Sanane

1|1
    0|0
    • düşünmek yorumlamak zor geliyor galiba... bunu her soruya konuya söyleyebilirsin kendinden bişeler katmayı dene sanane sanane nereye kdr

• Haklisin ama rahatlık gibisi var mi

0|1
    0|0
    • rahatlık gbisi yok da nerde ar namus hayaa bu duygular agda yaptırırken nereye kaçıyor 2 tane kıldan tüyden kurtulacaksınız die olurmu bu yaptıgınız

• yav he heee :)

• Üfff sana inandıracak değilim kendimi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...