Vajinismus'um. Bunu yaşayan ve önerisi olan var mi?

2 aylık evliyiz ve vajinismuslu olduğumu 1 ay önce öğrendim. Doktora gittim. Şu an antidepresan kullaniyorum.

Merak ettgm şey, tedavi süreci nekadar sürüyor?
Bunu daha once yaşayan varsa lütfen beni aydinlatacak içimi rahatlatacak birşeyler soylesin.
Psikolojim bozuldu artık. Çok zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
    • Sag olun.

• bu konuda eşinizede büyük iş düşüyor ve sizinde vücudunuzu ve eşinizin vücudunu tanımanız gerekiyor

En İyi Kız Görüşü

• Bu istemsizce olan bir sey tıp bilgime dayanarak söylüyorum
    İstemli olsa sana öneri verirdim elbet ama
    Bu yüzden simdilik terapiye gitmen ve esini oral anal vs sana ne uyuyosa onla rahatlatman dogru olur
    Kendini veya esini suclama bu konuda. hepsi gececek. zaman lazım sadece. Kötü düşünme cözüm odaklı ol
    Sevgiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Canım, gevşetilmen gerekiyor ve öyle kolay değil. İstemsizce sıkmışsın kendini. Kocana büyük iş düşüyor. Örneğin yatağanızdayken bool bool sevio okşayıp seni dindirmesi bişeyler anlatarak seni rahatlatması masaj yapması vs gerekir. Böylece vajinanı sıkmaktan vazgeçersin ve sonrasında sıktığının farkına varmış olursun. Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • kendini kasma aslında abartılardan ibaret bu sorunlar. genç kızlara yok şöyle olur yok böyle olur çok kanar canın yanar gibi asılsız sözlerle dolduruyorlar ve sonuç ortada... kimisi senin gibi bu konuları abartıp kafasında büyütüyor.. düzelir merak etme kasma kendini...

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Terapi alma şansın var mı?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Kafanda halletmelisin

0|0
    0|0
  • o neki

0|0
    0|0
  • Tedavi bazen cvp vermeyebilir bende k. doğumda çalışıyorum

0|0
    0|0
  • O ne demek oluyor

0|0
    0|0
  • Genelde kızlar istemez seksi. Sen neden istiyorsun

0|0
    0|0
  • Kendini kasma ya vajinusmus psikolojil olay sende bitiyor

1|0
    0|0
  • Durum vahim son derece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendinde bitiyor hepsi, iyi bir konsantre, iyi bir şartlanma ve mükemmel sonuçç

0|0
    0|0
Yükleniyor...