Balik etli kadinlarin yeniden ilgi gormesi?

Bir kac sene oncesine kadar incecik uzun boylu kadinlar revactaydi, herkes sıfır beden olmak icin ugrasirdi. Son bir iki senedir balik etli kadinlarin daha cok ilgi gormeye basladigini gozlemledim. Sizin bu konu hakkinda gorusleriniz neler neden böyle oldu😂

1|1
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten her zaman balık etli kadınların önde oldugunu söylemişimdir :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Yağ tulumudur türk kızları...

0|0
    0|0
  • Sen şişkosun herhalde. Ve diyet yapıp tıkınmaya ara vermek istemiyorsun. Bu yüzden seni destekleyecek cevaplar bekliyorsun. Nafile!!

0|2
    0|0
    • 47 kiloyum, zayifligimdan ötürü baliketli kadinlari hep begendim. Son donemlerde ilgi gorduklerini gozlemledim oncedwn boyle degildi bu

• Pek zayıf biri olduğunu düşünmüyorum. Ama ben zayıf severdim, ve zayıf severim. Herkes kendi zevkine göre.

• hep ilgi vardı ilgi bitmez

0|0
    0|0
  • balık etli kadınlar iyidir

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Valla baliket candir

0|0
    0|0
  • bir sevgilim olsun da isterse balina olsun anasını satim umurum da değil önemli olan insanlık karekter

0|0
    0|0
  • Fiziği düzgün olsun yeter abartmaya gerek yok torna tezgahina girmiş kız olmasina da gerek yok
    basit şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Baktık olmuyor. Zayıflayamıyorsunuz. Napalım bari balık etli kalın diye bu yoku seçtik 😂😂😂😂
    Şaka şaka balık etli hatunu gerçekten severim 😍😍

0|0
    0|0
  • Balık etli hep görmüştür ilgiyi

0|0
    0|0
  • Balık etli kızlar candır diyorum ben hala. ♡ :)

0|0
    0|0
  • tavuz eti zararlı ondann :D balık candır

0|0
    0|0
  • Son iki değil. Ben bildim bileli böyle.

0|0
    0|0
  • Güzel her zaman güzeldir kiloluda olsa zayıfta olsa farketmez güzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • Balıketli her zaman candır

0|0
    0|0
  • Çünkü hatun dediğin ele avuca gelecek abi 😂

0|0
    0|0
  • Ramazan ayi ya bir direm et bin ayip ortermis o yuzdendir😂😂😂

0|0
    0|0
  • Balık et hiç düşmedi ki ilgiden hep giderdi yine de öyle

0|0
    0|0
  • Et ete değecek.

0|0
    0|0
  • Balıketlide obez istemeyiz
    Hafiften etine dolgun

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kadın balık etliye yerun 😍, yok çıtırsa çıtır çıtır yerun 😍. Şişko olmasın da ❤️

0|0
    0|0
  • seks yaparken zayıflar zevk vermiyor bana sebep bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bknz ; bu soruyu soran ve bilinçaltı yaratmaya calısan üyemiz Balık etli.
    yalnız balina da bir balıktır , hamsi de.
    hangisi oldugu önemli tabi ;)

0|1
    0|0
    • 47 kilo nasil baliketli olcaksam sbsbbshd

• Valla kendimi bildim bileli ip gibi kızları hiç sevmem dokunsam kırılacak gibi olanlari. (Örneğin boyu 1.70 kilosu 40-50 arasi) ele gelen birşeyler olmalı yani naapsın erkekler kürdan gibi kızı benim bile göz zevkime hitap etmiyor onlara da etmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • Daha güzel duruyoe ya😄

0|0
    0|0
  • Cünki dünya starları bunu uyguladığı icin örnek oldu herkeze

0|0
    0|0
  • Balik et degil o tam, squatla dikleşmiş sıkı popo cok kemik olmayan ama yine de düz olan bir karin ve tabii ki ince bir bel olacak yani kalcaya uyumlu, sonra dolgun gogusler, biraz kalin ama sert ve selulitsiz baldirlar tabii ki de ince ayak bilekleri ve ince boyun Iste bunu istiyor cogu erke. Ben bu erkeklerin dik popoya olan tutkunluklarinin aslinda hep oldugunu ama şu miley ile cikan twerk akimi var ya onunla daha bir one ciktigini dusunuyorum Tabii Kardashian kardeslerin de etkisi buyuk neyse sahur sahur yaptigim analize bak a.. q dhhfhfhfhdjdh rezalet dhhdbd

1|0
    0|0
Yükleniyor...