Penis boy 15 cm yeterli midir?

İnsan gibi soruyoruz adam akıllı cevaplamayacaklar yazmasın adam olun azıcık

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• tümü nü yutar bari aldimi agza

0|0
    0|0
    • kim ne yutması

• penisi siz erkekler bosa dert ediyonuz penis boyunu. kisa penis daha güzel yumurtasi sarkik olmaz biraz kisa olunca

• ben hiç cinsel ilişkiye girmedim bilmiyorum ki

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş herkes malafatı sırtüstü yatıp alttan ölçüp 19-20 diyor. canım "küçük" diyen saf kadınlar da aslen 14-15 cm ile ilişkşye girdiklerini bilmiyor (çünkü onlara 19 dendi) sana o ne be diyor. O ne be diyenler onu komple ağzına bile alamaz. Milleti s! kleme 😎

0|1
    0|0
    • Kardeşim çok teşekkür ederim moralimi yerine getirdin birde penis alttan mı ölçülüyor yardımın için teşekkür ederim

• Eksik olmayasın 🙋🏻

• Çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• 15 cm kısa

2|0
    0|0
    • Biz millet gibi sallamıyoruz gerçegi söylüyoruz sen inanıyormusun 20 cm diyenlere 25 diyenlere

• Gayet iyi, ideal

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• Şu kısa, parmak kadar diyenlere aldırma hiç doğru düzgün cinsel yaşamı olmayanlar onlar

• Olur takmam o beni sinir etmek için yazıyor 10 cm ise millet üstüne koyup söylüyor biz dürüst oluyoruz alay konusu oluyor insanın sinirleri bozuluyor cinsellik hiç yaşamadım bilmiyoruz da kötü bir şey sanıyoruz tekrar teşekkür

• o ne parmak kadar haha

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gayet iyi sen dalga gecenlere bakma pampa

0|0
    0|0
    • tamam kardeşim teşekkür ederim

• Reis anladigim kadariyla fazla cinsel tecruben yok ama sana sunu soyleyebilirim vajinanin uzunlugu orta parmagi gecmez bu yuzden 15 cm yeterde artar sen burdaki kizlara bakma sorsan hepsi buyuk seviyor ama icine almaya gelince hepsi korkuyor yavas ol askim cikar askim cok aciyor gibi cumleleri cok duydum sadece on sevismeyi iyi yap gerisi halledilir

0|0
    0|0
    • çok sağol hiç cinsel ilişkiye girmedim buradaki yorumları görünce de korktum

Yükleniyor...