Beyler siz böyle bir kızı kabul edermiydiniz?

Evlilik gecesi vaktiniz ki kızlık zarı kam gelmedi ya da dikilmiş sonra karıniz diyor ki ben yumurtalıgimi dondurmustum ameliyat nedeniyle riske girmişti bu işlemde de kızlık zarı gidiyor ne tepki verirsniz?

0|1
3|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eğer gerçekse başından söylenmeli çünkü bu bir sağlık sorunu zaten , belki adam çocuğun olmasını şart koymuş evlilik için mesela..

1|1
    0|0
    • Doğru evet sma belki kay etmekten korktu

• Haklisin tabi önceden söylenmeli ama işte bundantursiyor bırakma ihtimali var

• Yok yok dürüstsen Allah yardımcın olur ve tıp ilerledi her türlü kanıtlarsın üzülme :)

Erkekler Ne Diyor 33

• Öncelikle böyle bir senaryo gerçekleşmez çünkü evleneceğim kişiyle çoktan cinsel ilişki yaşamış olurum. Bakire olup olmaması, yumurtalığının dondurulmuş olması umurumda değil zaten. Kan gelmemesinin bakire kadınlarda da olan bir şey olduğunu ve bakire olmayan kadınlarda da kanama gerçekleşebileceğini bildiğim için zaten niye kan gelmedi diye sormam. Ciddi düşünüyorsak ki düşünüyoruzdur, bana bundan daha önce bahsetmemesini yanlış bulurum. Ancak düşünüyorum ki bana önceden söylemiş olur zaten. "Kızlık zarı gidiyor" demesi kendi cinsel organlarını pek tanımadığının göstergesi olabilir ki bu da pek hoş bir durum değil.

4|0
    0|0
  • Bazı Hatun Kişiler Söylemez Nasıl Olsa İş İşten Geçti Birkaç Kızar Bir İki Zırlarım Kabul Ettiririm Diye.

Ben Teslim Aldığım Yere İade Ederim.

1|1
    0|0
    • İyi de gerçekten

• Hayirlisi peki ya kaderim de birisi yoksa belki de evlenemicem

• Kızlık zarını falan boşver de, şu yumurtalığı dondurmaktaki amaç nedir, onu bana önceden söylemesi gerekirdi..
    Cinsel sağlık sorunu varsa bunu bilmeye hakkım var..

1|0
    0|0
    • DogruDir peki önceden söylese ondan vazgeçer miydin

• Evlat sahibi olmayı çok isteyen biriyim ben..
      Eğer çocuğumuz olabilecekse vazgeçmem.. Olamayacaksa hiç kusura bakmasın..

• Bunu evvelce söylemedim için büyük bir kırgınlık olur. Amaliyat filan ise bu ortaya çıkar sorun edilmez.

0|0
    0|0
    • Nasıl çıkacak ki

• Bir şekilde öğrenilir Amaliyat izi olur. Geçmiş kayıtları olur. Aileler akrabalar bilir.

• ayakkabı mı alıyorsun arkadaş, giyilmiş mi giyilmemiş mi? beraberliğiniz süresinde bir edepsizliğini mi gördün? seni rencide mi etti? Namus kutuda değil akıldadır ! neyse kime ne anlatıyorsak burda..

1|0
    0|0
  • bizler ne kadar düzgünüz ki derim seviyorsam sıkıntı olmaz gerçi o anki psikolojimi tahmin edemeyecegim için kesin bişi de demek istemiyorum ama böyle bir yalan kandırmaca ws.. sezersem ve sinirlenirsem götürür baba kapısına bile koyabilirim ama yapacam son seylerden biri bu olur

0|0
    0|0
    • Yaa gerçekse atıyorum baba evine koydun ama gerçek olduğu ortaya çıktı ne yaparsin

• Pardon yanlış yere yazdım sana diyecektim ki üstteki yazıyı oku :D iftara 8.20 heralde lac oluyo hesapla:D

• yooo dogru yere yazdım :D ACIKTIMMMM güneşş sana sesleniyorum sen mi büyüksün hayırrr ben büyügüm ben Egemen usta

• Çok sakat şeyler bunlar. Evlenmeden önce neden söylemedi? Evlilikten sonra başanmak için bir ton iş açılcak başıma 😐

0|1
    0|0
  • Evlenmeden önce bunu bana söylemediği için doğruca baba evine yolarım ertesi günü boşarım.

0|0
    0|0
    • İyi de evlenmeden önce söylese vazgecicegnden korkmustur

• Yalanlar üzerine bir yuva kurulmaz.

• Birşey demwm

1|0
    0|0
  • bu nu önceden söylemeli yoksa kötü seyler olur

0|1
    0|0
  • Bunlar hep bahane yol veririm

0|0
    0|0
  • Canı sağ olsun

1|0
    0|0
  • Şu an ne desem bilemiyorum. Büyük konuşmak gibi olacak :D O yüzden neyse... :D

0|0
    0|0
  • Bu tamamen dürüstliye diye bağlıdır eğer dürüst olsaydı zaten bunu önceden açıklamasını yapardı

0|0
    0|0
    • Belki vazgeçmenden korkmustur

• Peki ya bırakırsa:(

• Bıraksa bile arkasında kötü bir şey yok yani gizlenecek hiç birşey yok dediğin gibi ise

• Eğer gerçekse anlayışla karşılarım

0|0
    0|0
    • İşte inanıp inanmamak sana kalmış gerçekTeb tabiki

• kandıran kendini kandırır...

0|0
    0|0
  • sacma. yazdigin soru cok mantiksiz.

0|0
    0|0
  • bu işlemin amacı ne şu dondurma işinin

0|0
    0|0
    • Arkadasa anlattım üstte okur musun

• garanti versede zar önemli değil önemli olan şeyler sağlığın öyle ya da böyle çocuk sahibi olamayacak olman ve doğruyu söyleyip söylemeyeceğin ki söylememenin sonuçları söylemekten kötü olabilirbence söylemelisin buna rağmen seninle evlenirse çok doğru adamı bulmuşun demektir ayrıca

• garanti vermesde*

• Geçmiş olsun askimmm üzülme derdim 🙄

0|0
    0|0
  • Sağlık sebebiyse kabul ederim değilse etmem

0|0
    0|0
  • Hemen evden çıkarım geri kalanlar işlemler için avukatlarımla görüş derim ;)

0|0
    0|0
    • İyi de gerçekten

• Goster. ..

• Benim sana sorduğum soru ne yaparsin 9 anda nasıl tepki verirsin

• Fark etmez abartılacak bise yok

0|0
    0|0
  • İnanmam Allah yolunu açık etsin der boşardım

0|0
    0|0
  • İnanıyorsam bişi demem ne diyim evlenmeden ortaya çıkar her şey zaten

0|0
    0|0
    • Peko böyle biriyle evlenir misim evlilikten önce bu durumu anlatsa

• Ameliyat belgeleride vardır zaten göstermesi yeter kurcalamam

• Evet var yani ameliyat belgesi değil de doktor dosyaları felan

• Bu öncesinde söylenir.. tam ilişki esnasında değil.. derin kuşku ve şüphe..

0|0
    0|0
  • Ogune kadar soylemeyecek kadar aptal deyildir heralde

0|0
    0|0
    • Oyle bir durumda onceki hal ve sozlerini rferans alarak guvenip guvenmeyecegime karar veririm

• Yumurtaligi neden dondurdun diye sorarim?

0|0
    0|0
    • Çünkü sol yumurtalıgim kist nedeniyle tes döndü ve alındı 13 yaşında felan sonra kontrollerde sağda göründü onun da kisti çıkardılar tek olduğu için yumurtalık dokunulmaz ileriki yıllarda tekrar bir kist göründü ameliyat dediler ama sonra adet kisti olduğu anlaşıldı olmadm ve yıldan yıla kontrole gidiyordum bu sene 20 yaşındayım ve kanamam oldu 15 gun normalde 7 gün süren adet 14 gün sürdü ve gittim kist var tekrardan doktor diyor ki ameliyat edemeyir bunu da kaybedersin beni uzman doktorun yanında yonlendirdi ve bana yumurtalık dondurma işlemini anlattı ama o da maalesef kızlık zarı gidiyo alttan olduğu için yani tamam kendime bıraktı ne olacagi belli değil ya yumurtalık dondurma ya götürücem onun da suresu 5 yıl kadar heralde ve kızlık zarım da gidecek yaa da beklicem kistle beraber o kist de yaa yıllarca orda kalır ya da buyur yine aynı vaka olabilir doktor hiçbişey garanti vermiyo ama amh değerin normal bayana göre 10 kat düşük erken menopoza girebilirim b3nim erkek evlenmem lazım

• Kisiye gore degisir bilemicem

• :(( o zmn yumurtalık dondurmayacagm bekletilen bitaz inşallah ksit buyumez

• Evlenecek kişilerin arasında saklı gizli olması çok sağlıklı gelmiyo bana.

0|0
    0|0
  • Evlenecek kadar guvendiysem inanırım heralde. ...

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence çok umursanması gereken bir mevzu değil. Bizim inancımızda bile bir adam eşine bakire misin diye sorma hakkı tanınmıyorken, nasıl bunun hesabını sorabilir? Yumurtalıklarını dondurma kısmını söylese daha iyi tabii eğer karşı taraf çocuk sahibi olmak istiyorsa...

1|0
    0|0
  • Hadi be derim rapor isterim

0|1
    0|0
Yükleniyor...