Vajinamda ki kaşıntı ve şişlik?

Daha önce hiç böyle bir sıkıntım yoktu ta ki 2 hafta öncesine kadar.
Bakireyim fakat sevgilimle basit bir sevişme yaşadık diyeyim ve ondan beri kaşıntı allah kaşıntı kaşıntı allah kaşıntı. Bugünde elime minik bir sivilce büyüklüğünde birşey geldi haaayydaa dedirtti yani. Aynadanda bakamadım henüz fırsatım olmadı ne tam olarak kestiremiyorum bile. Kaşımaktan bile olabilir.
6 yıllık evliydi çocuğuda var. Hastalık filan olma ihtimalinin olduğunu sanmıyorum neticesinde ya eşinde ya kendisinde patlak verirdi yani.
Dediğim gibi ilişkide yok, sadece sürtündü bu kadar.
Nedir bu parçalattıracak dozda kaşındıran? Daha önce hiç başıma gelmemişti açıkcası tedirgin olmadım değil
Lütfen abuk subuk ahkam kesecek&eleştirecekler yazmasın. Madem durum size ters, okumasaydınız ne beni gerin ne de sizin gerilin

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kaşırık sıkıntı yok yokkkk :)

0|0
    0|0
    • Ne lüzumsuz insanlarsınız.

• aynen mk nerden çıktıysak :)

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel bir hastalık bulaşmıştır nereden bulursanız illetlileri 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• mantar muhtemelen

0|0
    0|0
  • bence penisi vajinana sürtündüyse alerjik bir durum bu bence kolanyayla temizlersen kaşıntısı geçecektir emin ol

1|0
    0|0
  • Ey edepsiz kız.. Evli bir insanın kocası ile birşeymi yaşıyorsun edepsiz o erkek zaten erkek bozmasıdır benim gözümde.. Ama o grzklı erkek den uzak dur.. Daha fazla vebale girme

0|0
    0|0
    • Eğer biraz zekan olsaydı di li geçmiş zaman eklerini göz önünde bulundururdun. Evliy-di diyorum.

• Burak zekam bana yeter.. Direk yüzeysel okudum özür dilerim bian yanlış anladım.. Kusura bakmayın b

• temizlikle alakalı bir durum sanki mikrop kapmışsın bebeğim sen

1|0
    0|0
  • Sistit

0|0
    0|0
  • Kanka bulaşıcı bir şey olabilir, için rahat olsun hiv değildir ama bence derhal bir doktora görün. . burda sadece kafan karışır...

0|0
    0|0
  • Mantar yawrum mantar.. Mantar kapmışsın hayırlı olsun geçmez de o. Lan nerden bulursunuz bu tipleri be bu kadınlar ne kadar midesiz.

0|0
    0|0
  • doktora görün en iyisi

0|0
    0|0
  • Sevişmiş bakire beter ol beter

0|0
    0|0
  • geçer geçer buda geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora görün

1|0
    0|0
  • Kaşınyı içte mi dışta mı? sivilce kıl dönmesi olabilir, o sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmissin temiz tut pudra sur ins mantar olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...