Neden erkekler jinekolog, kadınlar ürolog olur?

Hep bu sorunun cevabını merak etmişimdir neden bir bayan erkek hastalıklarıyla ilgilenmek istesin? Neden bir erkek kadın hastalıklarıyla ilgilenmek istesin?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkekler jinekolog oluyor ama kadın ürüolog benim bildiğim Türkiye de bir tane sadece.İstesen de bulamazsın.

1|0
    0|0
  • bizim bir arkadaşın annesi ürologdu. genelde geçen annene muayeneye gittim eline aldı benimkini diye dalga geçiyorlardı.

o da işi öğrenmişti.. haa annem bahsetti geçen bir arkadaşın geldi minicik pipisi var o bile kalkmıyor hemde umutsuz vaka demişti diyordu..,

,

ne alaka .. bilmiyorum aklıma geldi anlattım..

TUS ta puan ona tutuyor her halde :)

0|0
    0|0
  • Kendi cinsel sorunları olduğu için karşı cinsin sorunları ile ilgilenmek daha rahatlatıcı geliyor olabilir. :P

0|0
    0|0
  • kediler ya meraktan...nys oyle iste dedgım gıbı kedıyı merakı öldürürmüş ;)

0|0
    0|0
  • aslında baştaki hevestir... hani erkek için gözümün önünde dünyanın en güzel nimeti olacak düşüncesidir:D kadın için de öyle...

ama emin ol sonra bize güzel gelen şeyler onlara gına getirtiyor...

bu konuda cem yılmazın skecini paylaşacam:)

link

1|0
    0|0
  • içleri fesat :D

0|0
    0|0
  • İlk defa kadın ürolog duydum.

0|0
    0|0
  • erkek jinekolog çok var ama kadın ürolog duymadım doğrusu. olsa bile binde birdir.

0|0
    0|0
  • bende hep merak etmısımdır ama merakım henuz gıderılemedii.

0|0
    0|0
  • kadın ürolog olduunu bilmiyordum :D

0|0
    0|0
  • erkek jinekolog çok bildiğim var ama kadın ürolog çok ender...

0|0
    0|0
    • türkiye'nin ilk kadın ürologu bir ya da iki yıl önce aldı uzmanlığını. ege üniversitesinden yanlış hatırlamıyorsam...

• doktor yahu işte, ha kadın ha erkek. ben sizi cinsiyet sahibi olarak görmediğimden, gayet normal geliyor, en azından bana:)

• tıpta mahrem yok zaten bunu genel düşünürsek...nelerini görüyoruz insnaların...

• Kendısınde olmayan şeyleri görmek ilginç geldiği için.

0|0
    1|0
  • kadın ürolog mu hani nerde :) ya yanlış bi hareket yaptımı kadın bu nekadar bilecek nekadr acıyacagını benimkinin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• annem jinekolog gelince soracağım not aldım :)

0|0
    0|0
  • herhangi bi branşta da olsa kendi cinsiyeti dışında hastaları olucak mutlaka. cinsiyet olarak bakmıyalım olaya.

0|0
    0|0
  • katılıyorum :D kadın kendinden erkek kendınden farklı ... :D

0|0
    0|0
  • bende bılmıyorum nıye olurlar kı :)

0|0
    0|0
  • De mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...