Lezbiyen veya gay nasıl anlaşılır?

bir insanın lez yada gay olduğunu nasıl anlayabilirm=)acil bilgi lazım lütfen=(((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hemcinsinle kurduğun cinsel yakınlığa lezbiyen ilişki denilir. İster bayan ol, ister erkek genel isim budur.. Nedense kızlara lezbiyen, erkeklere ise gay deniliyor aslında öyle değil. Gay ise Lezbiyen tayfasının kendileri taktıkları isimdir diyebiliriz. Kelime anlamı ile umursamaz ve herşeyden mutlu olan anlamına gelir.. Erkek lezbiyenleri hemen hemen çok çabuk anlarsın, ama kız tayfası yapı itibari ile zor anlaşılıyor.. ama onlarıda anlaman çok uzun sürmez her ikiside tehlikelidir. Yani kim ne yaşarsa yaşasın diycem ama bu ensest ilişkiyi hiçbir zaman anlamıyorum anlamıyacağımda. Nasıl bir erkek erkeğe ilgi duyar, nasıl bir erkek erkeğe oral yapar nasıl anal ilişki yaşarlar anlamıyorum. Aynı şekilde biraz daha soft olarak takma penis kullanarak ilişkiye giren iki kızıda anlamak zor.

• Tamamen yanlış anlamışsın olayı mirim.

Erkekler Ne Diyor 13

• Gay ve lez bilgisini acil isteyen birinini de gördük:)

• acil lazım olma nedenini merak ettim ben de

• aşağıda cevap ladım.ordan okuyup aydınlanabilirsin..umuyorum...sanırım..

• yok aydınlanamadım. 1. si kadın nasıl gay olabilir? 2.si kadın jigololarla birlikte oluyorsa nasıl lez olabilir.bu konularda da bi aydınlanma bekliyorum.

• ikisinede rastlamadım

• Gay i anlamak çok basit ama lezlerde biraz zaman kaybı yaşıyorum

• Gayi nasıl anlıyorsun? Hepsi feminen olmuyorda onun için sordum.

• Gözlem yeteneklerini geliştir usta.

• İkisi de kendilerini çok kolay kamufle edebilir. Hayatta "ben gay olabilirim belki ama bu adam kesinlikle olamaz" dediğim insan bile sonrasından pasif gay çıkınca anladım bu durumu. Kelli felli adamlar, neler yapıyorlar efenim...

• gay oldğunu garip takılrından çok dar pantolon ve garip kemerinden anlarsın. Lezbiyenide bilmiyom :))

• Bunu eğer karşı taraf belli etmiyorsa konusmasıyla filan anlamak zor. Ama kücük bi kaç testle yapabilirsin. Konuyu cinselliğe getirip sence erkek erkeğe girilen ilişkiler nasıl filan diye sor, baktın olumlu cevaplar geliyor. Kaç hemen o ortamdan bilki karşındaki gayyy veya hangi barlara gittiğini sor verdiği cevaplardanda anlayabilrsin

• laz 12 den sonra belli olur.gay da 12 fit öteden

• :) lezi anlamam ama gayi anlarım :D oranı buranı eller :D kırıtır

• Gaylerin hepsi feminen değilki.

• hayırdır gay ve lez mi buluşturcan...

• gay direkt anlaşılıorda lezleri bilmem nasl anlaşılıyor.sor direkt en kısa yoldan öğren :D

• çok kolay anlarım ben :)

• gayları nerde olsa tanırım. ayrıca lezleride tanırım. belli ediyorlar kendilerini...

• Gayleri nasıl anlıyorsun? Hepsi feminen olmuyorda onun için sordum.

Kızlar Ne Diyor 6

• karşı cinsten bahsedince gözlerinde bi ışıltı olmaz:)

• Gayı ben de anlarım ama yine de genel olarak anlaşılmaz, kendisi anlaşılmak istemediği sürece.

• erkeksi lezbiyenleri erkeksi tavırlarından anlarsın ama feminen lezbiyenleri anlaman zor.kendi söylemediği sürece.kadınsı geylerde rahat anlaşılırken erkeksi geylerde zor anlaşılıyo.

• lez oyle hemen anlasılmıyor ama gay nerde olsa bılırım :)

• Kadın çok rahat bir tip soyunsam bakar yani'' demişsin. Yavrum bakmaması için bir sebep göstersene yada bakması için. Kadın üstelik kuaför bir sürü anadan doğma kadın görmüş onun için çok normal. Ayrıca bu delillerle anlayamassın lezbiyen olduğunu. Jigololarla beraber oluyor da demişsin.

• bu kadar şeyi nerde demiş? gaipten yazılar mı var ben göremiyorum :D

• Öncekileri Göster
    • "cılbanmak". literatürüne ekle bebek :D

• Gay benim bak o doğru ben gay'im. Herkes öyle sanıyor :)

• lezi anlayamam zaten fazla yok ama gayi anlarım :D tipinden, konuşmasından, hareketlerinden...

• lez çok var ama herkese geyler gibi belli etmiyoruz kendimizi.özellikle feminen lezbiyenler istemediği sürece kimse anlamıyo..

Yükleniyor...