Esim cinsel iliski sirasinda vajinal orgazm yasayamiyor, benzer durumda olan kadinlar var mi?

Esimle 5 yildir evliyiz ve maalesef sadece bir kere vajinal orgazm yasayabildi. Masturbasyon yaptiginda klitoral orgazmi yasayabiliyor. Vajinal orgazma kendini hazirlayabilmesi icin pek cok yontem denedik, daha uzun on sevisme, uzun oral uyarilma, seks oyunlari, ozel kremler vs. Esim bu durumu dert etmemem gerektigini bosalmadan da zevk alabildigini soyluyor. Yaptigim arastirmalar bu durumun kadinlar arasinda tahminimden daha yaygin oldugunu gosteriyor. Sorum su ki, cinsel iliski esnasinda vajinal orgazm yasayamayan kadinlar o cinsellikten hic mi zevk almiyorlar? Boyle bir durumda tam hissettiginiz nedir? Cevaplariniz icin tesekkurler.

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Her 3 kadından biri cinsel ilişkiyle orgazma ulaşmamaktadır. Ancak bu kadının cinsel ilişkiden zevk almadığı anlamına gelmez. Hatta bazıları aşırı zevk almakta, doyuma da ulaşmadıkları için sürekli seks isteyebilmektedirler.
    Kısacası doyuma ulaşmamak, doyuma ulaşmaktan daha iyidir diye düşünmemek lazım. Düşünsene belki de sekse asla doymayan bir eşin var. Eğer öyleyse endişe etmek yerine şükretmelisin belki de.

0|1
    0|0
    • Verdiginiz bilgi icin tesekkur ediyorum. Boyle olmasi icimi rahatlatti. Esimin o esnada ne hissettigini bilemedigim icin cok dert oluyordu bana. %30 oldukca buyuk bir rakam.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Zevk alıyorlar tabi ama vajinal degil
    Klitoral olarak uyardıysa kendini sürekli yani mastürbasyon yaptıysa sebebi bu olabilir
    Ya da heyecanlanıyosa? gerci bir çok sebebi var
    Rahat bir sevişme ortamınız var mı
    Esini yeterince hazırlıyo musun
    Yoksa hemen saldırıyo musun

0|0
    0|0
  • Orgazm olmadan zevk alabilir illa orgazm olsun istiyorsan o anda klitoral olsun

0|0
    0|0
    • Maalesef kliotaral da olamiyor, zevk aldigini hissediyorum ama bir turlu bosalamiyor. Su ana kadar sadece 2 kere yasamis bu deneyimi ve o da maalesef benden onceki partnerleri ile olmus. Bu da beni biraz incitiyor

• Anladım, değişik bir durum

• Cogu olamiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vibrator soktun mu hiç

0|0
    0|0
    • Evet vibrator denedik, G noktasini da bulmayi denedik ama cok basarili olamadik

• valla sende iş yok demek g noktasını bulamadın mı

• Kendisini rahat bırakmayıp kasıyor büyük bir ihtimalle , herşeyi oluruna bırakıp denemek gerek , yani ilişki yaşarken ki neden partnerinizin vajinal orgazm yaşaması düşüncesinden uzaklaşıp , iki tarafında zevk almasına yönelik olursa psikolojik baskıdan uzaklaşmak , yaşatabilir bu durumu...

0|0
    0|0
    • Goruslerinize katiliyorum, benimde okudugum ciftlerin bu konuya odaklanmak yerine cinsellikte anin tadini cikarmaya yonelmek oldugu yaziyor. Tesekkur ediyorum tavsiyeniz icin

Yükleniyor...