Vajinismus diye bir şey var ise...Penisismus da var mıdır ?

Vajinişmuş durumunu bilirsiniz. Bu hastalıkla karşı karşıya kalan kadınlar kendi vajinalarından iğrenirler, dokunmak ve bakmak istemezler, tiksinirler ve bundan dolayı cinsel ilişkiden de kaçarlar.

Bu tür bir hastalık erkeklerde de varmıdır? Yani birbirilerinin cüklerini kıyaslayan karşı cinsten bahsediyorum :D Erkeklerin cinsel bölgeleriyle ilişkileri daha dostça bir durumdayken nede kadınlarda vajinişmuş gibi bir hastalık oluşur? Ve bu kadınlara nasıl yardım edilebilir?

Düşünün bakalım :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• seksi öcü gibi gösterirsen evlenmeden yapmasın diye oyle durumlar yaşanabiliyor. ama yine de evlendikten sonra sevgiyle şefkatle yaklaştıktan sonra çözülemeyecek bir problem değil :) pipinismus kendine güvenmeyen erkeklerde , ne bileyim geçmişte hakaret edildiyse sertleşemiyorsun, çok küçük falan gibi psikolojik olarak olabilr onun dışında mümkün değil çünkü hiç durmadan sperm üretiyoruz ve bi şekilde çıkacak o :D o yuzden pipinismus olması çok zor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadında kasılma olup cinsel ilişkiye izin vermez.Erkekte ise ereksiyon olamayıp cinsel ilişkiye izin vermez.Erkeğin ki genelde yaş büyüdükçe olur.İsmi erektil disfonksiyondur.Kadındaki ise genç yaşlarda görülür.Kıyaslamayı böyle düşündüm ben.Penisismus değilde ereksiyon olamama yani erkekteki:)

1|0
    0|0
  • aslında vardır penisismus, şöyle ki;

erkek kızın yanındayken penisinin aşırı sertleşmesinden kaynaklanan ve kızın ''bu çocuk sapığın teki, bununla ilişkiye girmem'' düşüncesini oluşturan kasılma hareketine penisismus diyorum :)

bu durumda ilişkiden kaçan erkek değil de kız oluyor aslında ve erkek bu penisismus yüzünden ilişkiye giremiyor :)

0|0
    0|0
  • yoktur bence :D

0|0
    0|0
  • Adı penisismus olmasada var.

0|0
    0|0
  • erkelerde de erken boşalma, sertleşmeme gibi sorunlar vardır.

0|0
    0|0
  • evet belkide vardır da biz bilmiyoruz...

eskiden korkudan içine kaçmıştır diye birşeyler duymuştum...

0|0
    0|0
  • Son derece barışığım kendileriyle :))

0|0
    0|0
  • iktidarsızlık değilmi erkekte olan.o sebeple soğuyorlar işte erkeklerde

0|0
    0|0
  • mrk etme ona yakın birsey var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeklerde sertleşme sorunu var bildiğim kadarıyla kadınlarınkine yakın bir şey sayılır o da.Vajinismus olan kadınlarda doktorlardan veya psikologlardan yardım alıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...