Anal seks hakkında ne düşünüyorsunuz?

erkekler neden sever? kızlar neden bekaret korkusuyla bunu yapar?

Güncellemeler:
kızlarad hiç cevap yok siz bunu kendi başınıza yapıyosunuz galbaaa :)))))
koku sorununa önerisi olan ?

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel ilişki sürecinde, zamanımın çoğunu ön sevişmeye ve vajinaya ayırırım. Anal seksi amaçlamam, o şekilde tatmin olmayı tercih etmem. Ancak, tahrik etme ya da olma amaçlı, ancak penis başı içeriye girecek şekilde yoklarım, birkaç tuş yaparak.. Hijyenik bir şekilde ilişkiye devam edebilmek için kondomu yenilerim. Cinsellik bilinç işidir, p*rno filmlerdeki gibi değildir gerçekler..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• dar olduğu için çok tatlı gelir erkeklere doruklara ulaşırlar. Ama kadınlar için sakıncalıdır. kasları yırtılırsa eğer kakaları geldiğinde şarıl şarıl sıçarlar tutamazlar :P

0|1
    1|1
  • neden kızlar sevdiği için yapıo olmazmı ya da yaptırıoda olabilir

0|0
    0|2
  • Temizlik iyi olduktan sonra analseks güzeldir erkek için. Kadınlardan da zevk alanlar olduğu kadar almayanlar var .Yapmayanlar doğal olarak bunu bilemez. Sürekli yapmaktan ziyade zaman zaman denemekte fayda var :/ faydası nedir bilmiyor ama iyidir . :/

0|0
    0|1
  • her ne kadar en fazla zevk anal ilişkiden gelsede iki taraf içinde kötü yanları var. Hemde kokusu cabası. ön tarafta cinsel ilişki amaçlı delik varken neden zorla arkayı denerler onu da anlamıyorum :)

0|0
    0|0
    • herkes bir kokudur bahsediyo çok mu kötü yha :/

• Kişiden kişiye değişir ama sen b*k kokusunu seviyorsan bilemem oranın vanilya çilek kavun kokacak hali yok sonuçta :))

• anal seks yapmak güzel ama yapacak cesur kıza bulmak zor yapılırken sürekli dur yavaş ol fazla sokma daha boşalmıycan mı gibi sorular tadını kaçırıyor

düşüncem bunlar :)

0|0
    0|1
  • biri hak deliği varken bok deliğine gir başına bela gelmesin der biride hak deliğe zarar geleceğinden bok deliğinden veririm daha iyi der... seks te yapacağım son şey analdır...

1|1
    0|1
  • çünkü dar olduğu için erkeği dahada zevke getiriyor...kızlar da bekaretini kaybetmemek için anal yapar arkadaşını partnerini seks anlamda tatmin etmek için...

0|1
    0|2
  • keyifli olduğu için belkide, eskortlar bile yaparken üstüne ücret istiyor, ancak bekaret sorunu böle bişiy demek :P

0|0
    0|2
    • kızlarad hiç cevap yok siz bunu kendi başınıza yapıyosunuz galbaaa :))))) +5 :ahhaha

• cevabı zaten vermişsin bekaret korkusuyla.anal ilişki yaşarsa bekaret korunur.cinsellik yaşamak istersede başka yolu yok ondan erkekler neden severe gelince vajina yapısı gereği ıslak ve geniş olabiliyor anal ilişkide bu durum olmadığından yani sıkı ve kuru olduğundan erkek daha fazla zevk alıyor.bayanların acıyor deme sebebi bu.orda da ıslanma ve genişleme olsa acı duymazlar

0|0
    0|2
    • ingiliz anahtarı dilerim sanada

• gerek yok.anal ilişki yaşamadan da çok zevkli saatler yaşayıp yaşatabilirim.ingiliz anahtarı içinde zahmet etme benim türk anahtarı gayet güzel çalışıyor ve açamadığı kapı daha çıkmadı

• sağlık acısından tehlikeli

0|1
    0|1
  • anal seks hiç sevmem aramamda pis o bölge koku gelirse en 6 ay seks yapmam soğurum hep aklıma gelir tiksinirim ayrıyetten caiz değil

0|0
    0|1
  • güncelleme için de cevap vermek istedim.kızlar yaptığı halde anal konusunu saklama ihiyacı duyuyor hep erkekler cevap vermesinin sebebi de erkek yaptığı şeyin sonuçlarını daha iyi bilir

0|0
    0|2
    • gizli cevap bile gelmemesi bence çok ilginç

• gereksiz

0|0
    0|1
  • erkekler neden sever,..dar olduğu için olabilir mi :D

bir kızın anal ilişkiye girip girmediğini sonradan kimse öğrenemeyeceği için kızlar da bu yolu seçiyor olmasın :D

0|0
    0|2
  • nasıl bir koku

0|0
    0|1
  • iğrenç ve gereksiz günümüzde artık bekaret diye bir şeyin önemi pek yok

0|0
    0|0
  • tayland uçağında gibi bir havan var yalnışmıyım acaba?

0|0
    0|1
  • sen hangisi için yapıyorsun?

0|0
    0|1
  • yapmadım ama yapmayı isterim :)

0|0
    0|1
  • tabiki dar olmasından dolayı seviyorum...

0|0
    0|2
  • ben sevmem. bok deliğine sokmam şeyimi

1|0
    0|1
  • Bende severdim ama bir süre sonra bıkınca, farklı boşluklara yönelmeye başladım

0|0
    0|1
  • vajinal seksten daha güzel

0|0
    0|1
  • sevdiği kıza bekareti alarak zarar vermektense bu şekilde doyuma ulaşır hem zevki diğeriyle aynı

0|0
    0|1
    • bunu yapınca ama zar durunca herşey iyi güsel yani

• seviyoruz zorla mı:))

0|0
    0|1
  • Erkekler taştan yumuşak ne bulsa geçirmek ister,kızlarda kimisi erkeğini memnun etmek için, kimisi de meraktan,belki de denemiş olmak için...

0|1
    0|1
  • ikiside kaşındığı için yapıyor

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...