Eşimden soğuyorum yoruldum artık

yaklaşık 10 yıldır evliyiz cinsellik açısından soğumaya başladık eşim cinsellik açısından soğum aynı zamnada çok monoton birisi yatakta iken hiç bir hareket yok en son birlikteliğimiz 10 gün oldu. eşim çalışıyor yorgunum diyor her seferinde ben ilişki istemezsem kendisi hiç oralı bile olmuyor. bütün heraketliliği ve isteği benden bekliyor dün akşam yine aynısı oldu bende ilişkiyi yarıda bıraktım ve sinirlendim. hiç oralı bile olmadı uyudu of yaaaa yoruldum artık. 10 yıldır eşimi hiç aldatmadım. ama artık dayanamıyorum

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Bunun cevabını buradan bulamazsın. Eşinle bir aile danışmanına gitmeyi deneyebilirsiniz,bir çok çift çözüm yolunu buluyor danışmanlar sayesinde. Eşine rahatsız olduğun konuları direk olarak söyle ama aşağılar suçlar gibi değil. Eğer ona hala aşıksan onu ne kadar sevdiğini beğendiğini ama seksteki tek yönlülüğün her şeyi monotonlaştırdığını anlatabilirsin mesela. Ama artık dayanamıyorum falan demişsin aldatmaya meyilli bir halin var,öyle bir niyetin varsa da boşan.Aldatınca cinsel yönden doyacaksın belki ama haysiyetinden yitireceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın gerçekten yorgunsa ne yapsın?Gerçekten hayat insanı çok yoruyor,kadın erkekten fazla yoruluyor ister evde olsun ister çalışsın farketmez..Birde o da senden soğumuş olabilir hiç kendini eleştirdinmi?Bir davranışından dolayı soğumuş,kırgın olabilirmi?Çünkü kadınlar hiçbirşeyi unutmaz ve içine atar,söylemese bile bazı şeylere yansır bu durum..

1|0
    0|0
    • fil gibi diyorsun yani hafiza :-)

• Evet ben öyleyim:)Hiç affetmem sadece sineye çekerim,ama ilk günkü kadar da nefretim büyüktür,sadece içime atarım,unuttum sanırlar,o kişiye de ona göre davranırım..Çünkü ben kimseye durup dururken haksızlık yapmam,bana yapanı da unutmam

• hic konustunmu hic rahatca cinsellikten konusabiliyormusunuz belki bu durum sikici geliyor belki degisik seyler yapmak istiyor burdan insallah swing olayini cikartmay bazilari yani ne bileyim uzak bir yere gidin basbasa bir hotele eglenmeye esinle eglen sonrasinda guzel bir gece gelicektir eminim ama hic konusamiyoruz cekiniyoruz dersen ozaman olacagi bu iste

0|0
    0|0
    • eşimle konuşuyorum bu konuları ama o bu konulara kapalı konuşmak istemiyor. sadece ben konuşmak istediğim zamanbir kaç kelime söylüyor. otelde yanlız kaldıgımız zaman biraz normalleşiyor amam eve döndüğümüz zaman yien aynısı cinsel açıdan sogum birisi değişik şeylere ise tamamen kapalı her ilişkiden sonra acaba alt veya üst komuşu duymuşmudur cümlesi beni deli ediyor zaten

• biraz onu rahatlat konusurken sen istekleini soyle ondan cevap bekle sen nekadar rahat konusursan oda okadar rahat konusur

• siz gizli yazıp, gizliye kapamışsınız sorunuzu. Böyle cevap alamayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ilk zamanlardadamı böyleydi eşin büyük ihtimal cinsellikten soğumuş ve yıkamadığı tabuları var nasıl işmiş robot gibi yat eşin işini halletsin diye bekle arkanı dön uyu bu hiçte normal değil seni aldatıyor olmasın başkasıyla senlede sırf mecburiyetten görev icabı yatıyordur kimbilir

0|0
    0|0
  • gizli cvb a izin vermiyorsun ama sen gizlisin sendede tuhaflik var aslinda

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Dostum 2 ihtimal var ya seni aldatıyor artık sana karşı bişi hissetmiyor (Çünkü aldatan kadın artık kocasını düşünmez onun için o saatten sonra sevgilisi vardır onu düşünür) ya da yada eşinin cinsel dürtüleri ölmüş. Sebep nedir doktora gitmelisiniz. Acaba büyü mü yapıldı ne :) Ha bu arada yatakta sana "acaba komşular duymuş mudur" diyor anlamadığım sanki çok mu hard geçiyor ki? kımıldamıyor bile diyorsunuz! ama bu soruyu soruyor?..

0|0
    0|0
  • Durumun zor gerçekten.

Ne yapacaksın bu durumda ;

---- İlk önce farklı şeyler denemelisiniz.

---- Eşine sürprizler yap, stresi yorgunluğu atması için yemeğe çıkar.

---- Sinemaya götür farklı ortamlardan hava alsın

---- Çok bunaldığı için, yorulduğu için enerji kalmıyo kadında doğal olarak.

1|0
    0|0
  • hacim, esin cinsellikte tecrübeli degildir buda gayet dogal bisey, cünkü hayatinda muhtemelen sende baska birisi olmamistir, sana düsen görev ona ögreteceksin, esiyin cinsellikte bagzi seyleri bilmemesi onun ayibi degil, senin cünkü ona ögretmedinki sana uygulasin.

birazda kendine sor, konusmayi denedinmi ?

birine balik tutmaktansa, balik tutmayi ögretmek daha dogrudur hacim

2|0
    0|0
    • ya yürü bir git yaaa

• tamam ben giderim ama sen genede bu dediklerimi düsün hacim.bi düsün kiz arkadasin veya esin cok profosyonel olsaydi, ozamanda nerden geliyor bu tecrübe derdin !

• Şaşırtman gerekir. Demek ki "yapsanız da keyif vermeyen" bir cinsel hayatınız var.

1-2 özel atmosfer hazırlayıp keyif verirsen değişir. Bir de konuşmanız lazım tabi..

0|0
    0|0
  • öncelikle ALLAH yardımcın olsun.ama yıllar geçtikçe sıradanlıktan olur böyle şeyler.alkol alın ama çok sarhoş olmayacaksınız çakır keyif buda etkiler + yatakta sınır örf adet gibi kavramları kaldırın karşılıklı.+arada başka ortamlar çok işe yarıyor otel gibi,ve unutmayın ne kadar sık sex yaparsanız o kadar vucut hazır olur herzaman ne kadar yapmazsanız o kadar tembelleşir vücunuz.

0|0
    0|0
  • senin gene 10 yıllık evlilik normal aslında daha beterleri var benim arkadaş 3 aydır yatmıyorum diyor karısıyla üstelik 4 yıllık evli daha. neden diyorum fırsat olmuyor denk gelmiyor diyor mastır takılıyormuş dostça uyardım oda insan onunda bir takım istekleri var boş bırakma fazla diye çok saf çocuk.

0|0
    0|0
  • eskiyen evliliklerde böyle şeyler olabiliyor,ancak 3-5 gün başbaşa kalabileceğiniz tatil oteline gidin herşey dahil olsun yemek,bulaşık,çamaşır olmasın (yorgunum bahanesi için) o zamanda tık olmazsa aldatmaktan başka çare yok

0|0
    0|0
  • eşinle bu konuşarı otur detaylıca konuş bakalım ilişki sırasıdna onun beklentileri neler, seninle yaşadığı ilişkiden zevk alıyormu? orgasm olabiliyormu? neler yapabilirsiniz? bunları konuşun neden hemen aldatmaya yöneliyosunuzki?

0|0
    0|0
    • ben aldatmayın düşünmüyorum 10 yıldır aldatmadım ama 10 yıldır cinsel hayatımız berbat. ben böleyim diyor başka bişey demiyor.

• değişik fantaziler yapmalı renk katmalısınız, zevk almasını sağlamalısın iş sadece oldu bittiyle olmaz ona güzel sexi kıyafetler al hediye et, mesela ilişki öncesi o duş alırken veya duş alırken odayı mum ışıklarıyla süsle üstüne hemen atlama zevkini cıkartın sexin ona bol bol oral yap zevk almasını sağlaki karşılığını alasın

• esınle konus belkı esınle cınsellıgınızı daha renklı hale getırmen gerekebılır belkı kapalı bır ortamda buyudu? fantezıler deneyın

0|0
    0|0
  • oturup konuşmayı deneyin... akıl vermek gibi bir niyetim yok ama ikinizinde bir şeyler yapması gerekiyor... iş kötüye gidiyor...

0|0
    0|0
  • bence gözüne soka soka 31 çek kadınlığından utansın banyoyu dölle

0|0
    0|0
    • ben ciidiyim lütfen ciddi olalım

• bende ciddiyim hocam 31 çek gözünün önünde ıstedıgı zaman yapma hatta şöyle bı tavsıye spora gıt vucut yap bak nasıl gelcek sana dinle bu kardeşini sen

• fanteziler geliştirin kendinize ...

0|0
    0|0
    • fantazimi one ki eşimin tekbir fantazisi var oda sırt üstü yatıp gözlerini kapamak

• uyalıyoruz işte öyle yuvarlana yuvarlana gidiyoruz

• uyarlıyosun ama arkadaşım klasik pozisyondan bahesdiyosun halen daha değişik pozisyonlar deneyin bak eşin nasıl isterik bir bayan oluyo...

Yükleniyor...