Bu ikisi arasındaki fark nedir?

Bakire biriyim , kritoral orgazm biliyorum ancak diğer orgazm nasıl oluyor onun anlamadım? bu ikisi arasındaki fark nedir? özellikle yaşayan tecrübeli bayanlar bu konuda ne diyor?

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• kilitoral orgazm mastırbasyon yaparken vajinanın iç kenar dudaklarını okşayarak boşalmaya denilir vajinal orgazmsa ilşkiye girdiğin zaman içine giren çıkan penisin temasıyla ya da vajinanın öpülmesi yalanmasıyla gerçekleşir şimdi bilm, iş oldun canım tecrübe konuşuyor karşında :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aslında klitorisin o sandığımız yerden fazlası olduğunu dolayısıyla türleri olmadığını falan iddia ediyorlar ama neyse bunu tartışmiicim bildiğim kadarıyla da fark şu klitoral şu bildiğin olan vajinal olan g noktasına sürtünmeyle baskıyla falan oluyor ki g noktası vajinanın üst duvarında ya ilişkiyle ya da parmakla bastırmadan okşuyorlar ki squirt (bu da tez) de böyle oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• diğerinde vajinal orgazm farklı

1|0
    0|0
  • Birisi yuzelsel. olarak vajinanin ust. kisminda olan kisim ile manuel elizabeht ile yaptigin yerdir. Otekisi ile elizabethini monte. ettigin yer

0|0
    0|0
  • diğeri vajinal orgazm o da vajina içerisindeki sinirler ve G noktası uyarıldığında yaşanan orgazm klitoral orgazma hiç benzemez.
    Bazı kadınlar orgazm esnasında squirt olayı yaşarlar.

0|0
    0|0
    • pekı vajınal orgazm her zmana yasanırmı, krıtoral yasanıyor

• yaşınızı sorabilirmiyim?

• 28 yas la ne ılgısı var

• klitoral masturbasyonla yapıp orgazm olman vajinal orgazm da vajinaya girip çıkınca olduğun orgazm dır

0|0
    0|0
  • iine penıs alınca ohrenırsın onu

0|0
    0|0
  • Bakir erkeğim bu konuda bilgim yok

0|0
    0|0
  • Aynı kadınlar oradan orgazm oluyor

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımı yaşatıyorum g noktasını. Ve uçuyor. bence g noktası daha iyi gibi oluyor 😊

0|0
    0|0
  • Diğeri vajinal orgazm

0|0
    0|0
  • Vajina içindeki sürünmeyle olan türüdür

0|0
    0|0
  • Açıkçası bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlatılmaz yaşanır 😊

0|0
    0|0
  • bakireysen zaten klitoral orgazm yaşarsın mastürbasyon ya da oral yolla vajinal orgazmı ilişki sırasında partnerine bağlı olarak yaşarsın

0|0
    0|0
  • açıkçası vajinal orgazm olmak zor bence şahsen ben çok zorlanıyorum 2 yıldır evliyim 1 defa vajinal oldum. çok da uzun sürdü kocam dayanamadı artık terden öldü. eşim çok uğraşmasına rağmen olmuyo çok zor ya

0|0
    0|0
    • hangısını tercıh edersın? neden zor ? duygular la mı ılgılı?

• @pepe81 zevk alıyoruz tabiki. ama o boşalma olayı olmuyor ve insan mutsuz oluyor

• Bu durum beni de cok mutsuz ediyor. Esimle 5 yillik evliyiz ve maalesef cinsel iliski sirasinda hic orgazm olamadi. Masturbasyon yaparak klitoral orgazm olabiliyor. Vajinal orgazmi kolaylastirabilmek icin on sevismeleri uzattik, daha uzun oral yaptik, kremler kullandik, G noktasini bulmaya calistik ama ise yaramadi. Esim sadece hayati boyunca 2 kere orgazm olmus, o da benden onceki partnerleri ile. Bu da beni cok uzuyor. En azindan orgazm olamadan da zevk alinabildigini bilirsem icim rahatlayacak.

Yükleniyor...