Akıntı örneği aldıran arkadaşlar var mı?

arkadaşlar 23 yaşındayım bakire olduğum için bugün doktor akıntıdan örnek aldı 2 gün sonra sonucu çıkar dendii. ben çok korkuyorum bu akıntı örneğini aldıran var mı bunla teşhiş konulur mu benden sürekli kanlı akıntı geliyor lütfen bir akıl verin

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• teşhiş Degil . Geçmiş olsun doktoru bekle bir sonuç söyler burada insanlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi sana yanlış şeyler söyler üzülürsün.

0|0
    0|0
    • farkındayım bunun zaten moralim çok bozuk haklısın.

ve sağolsın

Erkekler Ne Diyor 4

• akıntı şikayeti olan bayanlardan akıntı gün sayısı ve rengini dikkate alıyoruz drnuz emin olmak için almıs ama iki nedeni var ya kist miyom ur ya da kokuda varsa vajinal enfeksiyondur ilaç tedavisi ile gecer ama ur kist miyom var ise buradan bişey söylemem yanlıs olur yardım edecegim bişey olursa mesajla dönüp konuyu hatırlatınız

0|0
    0|0
    • işte kan olunca ya da tortu olunca koyu kahverengi korktum fazlasıyla bakalım artık ne olacak:/

• akıntı da mantar var mı enfeksiyon mikrop var mı diye bakılır.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ney icin doktora gittin ki? anlamadim. gecmis olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi arkadaşımda buna benzer bir durum vardı yumurtalıklarında minik kist bulundu ilaç tedavisiyle iyileşmişti.Endişe etme hemen önemli bir şey olacağını sanmıyorum zaten doktorada gitmişsin sonuçların çıkar yakında geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • inşallah inan o kadar korkuyorum ki. akıntı alındı bakalım 2 gün bekliycem. arkadasında da oluyor muydu adet dışı kanama

• inşallah dediğin gibidir ama çevremde 18inde iken rahim kanseri olan kişiler oldu. yıllardır bu kanlı akıntı gelir son zamanlarda yoğunlaştı

inşallah dediğin gibidir sağol tekrar

• Umarım bişey çıkmamıştır .

Yükleniyor...