Açık konuşun kızlar böyle bir durumda ne yapardınız?

üroloji bölümünde çalıştığınızı düşünün. eşinizin penisinden daha büyüğünü görünce ne yaşattığını denemek ister misiniz. aklınızdan geçer mi. ne düşünürsünüz kendi eşinize karşı. ondan soğur musunuz veya ona ilginiz azalırmı cinsellik anlamında. düşünceleriniz ne olur.

Güncellemeler:
hatta erkeğiniz size bunu sormuşsa sizde hayır öyle şey olmaz demişseniz. bunu da ekleyeyim. ne düşünürsünüz sonuç olarak öyle bir durumla gerçekten karşılaşınca.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• hiç öyle şeyler düşünmeyiz. sizin gibi partnerinizinkinden daha büyük/küçük gögüslüler görünce beraber olmak istemiyoruz. yapımız farklı.

ha, olur mu? olur. ama emin ol olmaması çok olağan.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Jinekolog olurdum üroloji bir bayanın halini düşünmek istemem

0|2
    0|0
  • Sen sanırım eşin için düşünüyorsun eğer sana gerçekten aşıksa emin ol kimseyi gözü görmez.

0|3
    0|0
    • evet öyle ama ben boş bulunup bunu ona sorduğum için pişmanım. sıkıntı burda yani benden duymasından dolayı ne düşünür bundan sonra bu konuda diye

• merak etme düşünmez tıbbi yaklaşıyorlar olaya zaten tamamen,önceden ne düşündüyse sonradan da o devam eder

• ne düşünür derken bunu ona sorarak onu o.. yerine koymuş olduğumdan pişmanım. yakışmadı yani. umarım kötü düşünmemiştir bu konuda benim için

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç bir saglıkcı bunu yapamaz inanın dü,şündüğünüz gibi değil ben tıp okuyorum bu sene sonşu anstaj görüyorum branşım kadın hastalıkları daha yeniyken bile kadınlara o gözle bakamıyorum hastalara partner gözüyle bakarsan dr olmazsın eşine hasta gözüyle bakarsan koca olamazsın bu böyle

0|1
    0|0
  • niye ürolojiyi seçmiş

0|3
    0|0
    • okulda bir hocanın yönlendirmesi sonucu. kendi çok istediği için seçmemiş

• penise bakacak başka bir erkek doktor yokmuymuş

• ben bayan üroloğa gitmiştim emin ol ilgilenmiyorlar bile öyle ama benımkını gorunce bu mal bir harıka dostum demıstı :D

0|1
    0|1
  • vay arkadaş ben böyle yaratıcılık görmedim abazanlıkta..

0|1
    0|1
  • çok mantıksız bir soru

0|2
    0|0
    • seninde sevdiğin kız üroloji okusaydı anlardın. ben sordum hata ettim kızı o.. yerine koyduğum için pişmanım

• pişman olman çok güzel teşekkürler ediyorum sana

• Üroloji doktoru penise sağlık perspektifinden bakar, ilişki olarak değil.

0|1
    0|0
  • Tıpla cinsellik karışmaz.o sadece organ.o zaman erkek jinekologlar hep kalkık gezerdi

1|0
    0|0
  • ona bunu sorman anlamsız bence. ne deseydi evet çok hoşuma gidiyor mu deseydi. sen güzel bir kız görünce nasıl oluyorsan onunda öyle olma ihtimali var. ama doktor bu sonuçta. doktor o gözle bakmaz diye tahmin ediyorum

0|2
    0|0
    • biz erkek mantığıyla düşünemeyiz. kızların ne dediği önemli. güzel kız görmeyle aynı değildir diye tahmin ediyorum. ama işte can sıkıcı bir konu yinede. ben bişey anlamadım bu işten

• Sürekli alet edevatla oynamaktan, artık atınkini görse fayda etmez

1|2
    0|0
Yükleniyor...