Doğum kontrol hapına istediğim zaman başlayabilir miyim ?

Herhangi bir sağlık problemim yok bunun için doktora gitmem gerektiğini düşünmüyorum.Piyasada en çok kullanılanlar araştırmama göre

Diane35

Yasmin

myralon

Tek korkum kilo aldırdığı söylentisi.Doğum kontrol haplarında sizin önerileriniz hangileri ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• size tavsiyem doktor tavsiyesi aynı zamanda doğum kontrol hapı kullanmayın doğum kontrol hapları ilerde doğurganlığı engellendiğine dair kanıtlar var ilerde çocuğum olsun diye uğraşıyosunuz ama malsef bu haplar işi bozuyor bence en iyisi kondom veya çocuk isteyene kadar spral taktırın olsun bitsin

1|0
    0|0
    • çocuk düşünmüyorum

• çocuğum var

• hımm ok ozaman en iyisi spral taktırmak kullananları biliyorum gayet rahat sıkıntısız bir korunma yöntemi

Erkekler Ne Diyor 6

• Mutlaka jinekoloğa gidip başlaman gererekli.Bazı tahliller yapılıp ona göre başlanması en iyisi.Senin bilmediğin uygun olmayan bir yönün çıkabilir hap için.Tsh düzeyini biliyor musun mesela?

1|0
    0|0
  • kontrol hapları hastalarımızın bildiği gibi masum ilaçlar değillerdir ve kimseye kafasına göre alıp kullanmasını önermiyoruz kişinin vucut yapısına yasına bakarak uygun olanı yazıyoruz muhakkakki yan etkileri mevcut ben durumu uygun olan hastalarımıza farklı yöntemler öneriyorum

1|0
    0|0
    • ne gibi yöntemler

• olun sizde buraya dönemiyecem bir daha kusura bakmayın cok yogun

• arkadaş eklemek için çok basit bir yöntem seçmişiniz.mümkünse dönmeyin

• sen iştahını kontro let kilo almazsın hap mazeretir kadınların :)

1|0
    0|0
    • vücutta su tuttuğunu söyleyen sayısı çok fazla

• valla hiç kullanmadım ya

1|0
    0|0
  • prezervatif deneyin...OK RÖTAR

0|0
    0|0
  • kilo aldırıyor doğru;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlim cok fazla tuy yapiyo :/ prezervatife guveniyosan onu tercih et..

1|0
    0|0
  • doktor kontrolünde kullan nolur nolmaz ...

çünkü bu ilaçların dozu kişilere göre değişiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...