Eski sevgilinizin sizden sonra gay oldugunu ögrenseniz ne yaparsınız?

eski sevgilinizin sizden sonra gay oldugunu ögrenseniz naparsiniz :)?

Güncellemeler:
yada esiniz sizden bosanmak istese neden olarakda artik hemcinslerinden hoslandigini söylese :D?
ya mesela diyorum basima gelmedi cok sükür :) erkekler icinde lez oldugunu duysaniz diyim ozaman

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Benden sonra hangi kadın ona zevk verebilir ki, garibim bari şansımı erkeklerle deneyim demiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• en güzelinden bir tanga takımı alırım..sevinsin gariban :D

0|0
    0|0
  • baan olsam takarım belime belden bağlamalıyı bide ben yaparım onu :) gerçi hoşuna gider aman eskiymiş ne yaparsa yapsın insanların kendi tercihi banane derim

0|0
    0|0
  • naptıysan cocuga kadınlardan tiksinmiş

0|1
    0|0
  • ""yada esiniz sizden bosanmak istese neden olarakda artik hemcinslerinden hoslandigini söylese :D?""

Üclü yapalim diyerim. Ne diyeyim ? Milli Piyango da kazanmak gibi birsey olur.

0|0
    0|0
    • yahuu kadin seni istemiyor erkeklerde hoslanmiyor ne üclüsü :)

• 1 erkek , iki kadin Üclüsünden herkes hoslanir panpa

• yahu kadin istemiyor :D... ben erkeklerle alakami kestim diyor panpis :D

• bunu anlamak bukadar zorsa sen hiç normal erkekle birlikte olmamışsın demektir.

ilk görüşte anlaşılır bu. çok düşünmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim GAY Olamaz, neden acaba?

0|1
    0|0
    • ama reminho kıcağız öyle düşünmeye çalışın diyo:D sdfghjkl

• Edit = Lez bi' sevgili, Imm evet iyi olurdu sanırım.. düşünsene aldatılma gibi bi' şey yok (aldatsa da kızla aldatır asşmlkdas)

• tamam reminho bak sevgiliniz eşiniz lez olsa demiş o zaman gaybana geceler gaybana derdim dfghjklş:D

• Salaklığıma yanardım (Bayan olsam)

0|0
    0|0
  • lez biri ile olmak pişti yapmak gibi bişi.

üst üste koyardım...

0|0
    0|0
  • parasıyla sağlam bir erkek tutar yollardım::))))

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey mümkün değil.Olsa olsa biseksüeldir.

0|0
    0|0
    • gecen gün tv de gördüm... adam kadina 10 yil evlilik ve 3 cocuktan sonra ben erkeklerden hoslaniyorum kadinlardan degil dedi... olabiliyomus demekki

• Ya bende diyorumki, öyle bir şey mümkün değil.Biseksüeldir o adam.Hem kadınlardan hem erkeklerden hoşlanıyordur yani.

• Eşim hemcinslerine ilgi duyduğunu söylerse beceriksizliğimden utanır, intihar ederim.

0|0
    0|0
  • olsun napıyım

0|0
    0|0
  • ahhh garibim döndü gitti buralardan dendim:D

0|0
    0|0
  • eski eskide kalmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• oooooo.. çok sert :D:D

ya hiç bir şey demeye hakkım olmadığını bile bile.. şu an ONU DÖVME isteği uyandı :) tutardım büyük ihtimalle tabi kendimi ama bildiğin gidip kız başıma tekme tokat dalmak saçını başını yolmak isterdim :P

1|0
    0|0
  • Önce istifra eder sonra onunla ilgili olan bütün anìlarımı silerdim..silmeye çalışırdım..kötü bir durum =\

1|0
    0|0
  • Çok elledik galiba totosunu derim ...

0|1
    0|0
  • beni öperken hangi erkegi hayal ediyordu acaba diye dusunurdum:D

1|0
    0|0
  • oh çok şükür başka kız yokmuş demekki

1|0
    0|0
  • anlaşılırdı bence

0|0
    0|0
    • yooo tv de görüyoruz böyle bosanma nedenlerini kadin bildigin 10 sene evliliklten sonra geciyo adamin karsisina ben lez oldum bosanmak istiyorum diyor

• Dünya ahiret bacımdır artık, ölsem yine kıskanmam =D

0|0
    0|0
  • Gay olup da niye sakladı diye ona kızardım ,zira dil becerileri gelişmiş olur :) Fazlasıyla yararlanırdım ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...