Kapat

İlişki yaşamış hemcinslerime soruyorum

kızlık zarını kaybettiğinizde muhakkak acı hissettiniz mi ?

ilişkiye girmedim bugün idrarımı yaptıktan sonra kan geldi fakat regl dönemindeki gibi değil bikaç damla ve daha açık renk.

tedirgin oldum böyle bir şey mümkün mü ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kızlk zarı kanı pembemsidir , öyle zar bozulmaz ani hareket vs. yapmadıysan başka bir kanamadır.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun. Kılcal damar çatlamiş olabilir. Ayrıca endişe ettiğin gibi bekaretini bir şekilde ilişki olmadan kaybettiysen doktor raporu ile bunu kanıtlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • oyle bozulma olmaz ben bile biliyorum :D

0|1
    0|0
  • Bizim sınıfta bir kız kavgada vajinadan tekme yedi o tekmeyle kızlıgı bozuldu

ama idrar ve kızlıgı nasıl bagdaşlaştırdın onu anlamadm darbe yemiştide idrardada kan mı geldi?

0|0
    0|0
  • merak etme ilişki yaşamadıysan bişe olmaz idrar yolu enfeksiyonu veya böbrekte taş vs. hastalıkalr olabilir

0|0
    0|0
    • silerken temizlerken falan sey olduysa diye :P idrardan hemen sonra cunku :/

• bi üroloğa git bence

Kızlar Ne Diyor 3

• ya bilmeden konuşmayın allah aşkına. o gün içinde düşme gibi birsey yasadınmı . içine birsey girmedigi halde bekaretini kaybeden o kadr kız sayabilirim ki. ama bu düşük bir ihtimal

1|0
    0|0
  • Hayır öyle asla bozulmaz mutlaka sert bir cisim girmesi gerekiyormuş ya da tam cinsel ilişkiyle. Öyle kolay bozulan bir şey olsaydı kız kalmazdı dünyada. Hem de acıma oluyormuş illa ki hatta çok fazla acı da olabiliyormuş öyle birkaç damla kan geldi diye korkma rahat ol.

0|0
    0|0
  • kendinden eminsen kızlık zarına zarar gelmemiştir

0|1
    0|0
Yükleniyor...