Nişanlım bakire olmadığını söyledi

merhaba arkadaşlar ben 25 yaşında bir gencim görücü usulü tanıştığım bir kızla nişanlıyım ama kendisi benden önce biriyle beraber olduğunu ve bakire olmadığını söyledi sizce ne yapmalıyım?

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• Felakat telalı mod ;

25 yasında bakirsen, tecrübesizsin demektir. Ve maddi durumun da iyiyse kız belli ki seni kafalamıs. Yani kancayı atmıs sana. Çünkü öyle bakire olmayan kızlar genelde saf,paralı erkeklerle evlenirler.

Polyanna mod ;

Evlenmeden önce söylemis, sonuçta istesen nişanı atabilirsin. Kız çekinmis olabilir, önemli olan bence altın değil üstün bakire olması. Yani bir kız evlenmeden ilişiye girerse kötü oluyor erkeklere göre. Ama daha da kötüsü bakir bir kızın evlendikten sonra açılması ve aldatması. O yüzden önce kafa.

Şüpheci mod ;

Görüsü usulu tanıdıgın bir kızla nisanlanarak zaten hata yapmıssın. İnsan önce bir 1-2 yıl sevgili kalır birbirini tanır, seviyorsa evlenir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Nişandan önce söylememesi, işi garantiye alınca söylemesi dürüst olmadığını gösterir. Bu bile başlı başına bir neden değil midir, kafanızın karışmasına?

5|5
    2|0
  • salla gitsin o kızı pardon kadını

1|12
    2|2
  • ya biliyorum yargılanacam ama . ben bekareti sonuna kadr savunan biriyim. erkek olsam yanı bakire olmayan bir kızı kesinlikle alamazdım . yanı ilki olacam ya. bu kadr. o kadr kardeş. o yüzden de sürekli frenledim kendimi her konuda. ama sneın nişanlı biraz farklı ya. kızın dürüstlügünü tebrik ederm hastanede claışıorum ve hastaneye operasyona gleen o kadr kız varki. bir fırsat ver derim.

4|6
    4|2
    • eskiden bakire olmayanlar yargılanırdı, şimdi bakire olanlar..sen yine bozma kendini, böyle devam et..

• hakkaten helal olsun sana umarım herkez bir gün senin gibi düşünür ama bu gidişle zor gibi zina çok rahat hale gelmiş baksana

• özlem evlen benimle

• Aşık değilsen SALLA AYRIL GİTSİN

3|2
    0|0
  • eger seviyorsan ve ilerde sorun yapmiycaksan devam et eger basina kalkicaksan surekli aklina gelicekse bosuna evlenip ikinizide mahvetme o sana soylemis sende kararini ver

1|2
    0|0
  • bırakırsan bakire birisini bula bilecekmisin

başka bir soru sen bakir misin

başka bir soru sen bu güne kadar kaç kadın ile beraber oldun.

galiba bu sorulara cevap verince nişanlın senden çok çok masum birisi olacak

2|1
    0|0
    • erkekler kadinlarla kendilerini ayni kefeye koymazlar koysalar kadin cinayetleri olurmuydu

• ben bakirim

• ufff buf-durum farklı bakirsin haaa hemde 25 yaşında bunu nasıl becerdin nasıl sabretin inanamıyorum dogrusu

• Belki de sevdiği başka bir adam vardır ki senin bırakman için söylüyor olabilir bilemezsin.

0|1
    0|1
  • yargılanacak bir durum olduğunu sanmıyorum ama sen bakir olduğun için bakire birini istemen normal bir şey diyemem en iyisi eğer seni üzmüyorsa bu durum devam et ilişkinin temelinde dürüstlük yatar nişanlında dürüstmüş.

0|0
    0|0
  • kardeşim önemli olan dürüstlük samimiyet sevgi anlasma . Her insanın büyük kücük hatası var ve her insan hatasının bedelini zaten ödiycek . O bedeli ödetcek yargılıycak mertebede olan bizler değil yaratıcımızdır . Ve farkındaysa hata oldugunu biliyor pismansa kendine cezasını vljdanı ble vermiştr . O yüzden onun yanında ol . iyi günde kötü gnde diyolar ya işte o hesap. Sonucta oda bir insan

0|0
    0|2
    • o inlerken basşasının altında bu arkadaş yanındamıydı?iyi günde kötü günde diyosun? adam bakirse bakir istemesi en dogal hakkı...tamam allah kişinin cezasını vercek ama nerde görülmüş git yap her boku ye sonra dürüst misali ben bakire deiğilim de..dua etsin bu vatandaş kızın ailesine dememiş birde dense sen sonuçlarını düşün? bu hayatta hersey dürüstlük samimiyet değil arkadaşım...onlardan önce gelen değerler var..seçimi yapacak olan arkadaş ben zaten sunu bunu yapsın da demiyorum

• bu kızı dinleme sakın . hata olabilir ama başkasıyla olması bir hata değildir. isteyerek severek birlikte olmuştur. o yüzden bu kızı dinleme boş ver sen daha iyilerine layıksın kardeş.bakire biri çıakr karşına elbet

• Bu durum sana kalmis bir sey. Rahat degilse icin kafani bir seyler kurcaliyorsa hic uzatma bence aslinda. Ilerde sorun ciktiginda kizin suratina vuracagin ilk sey bu olacaktir.

1|0
    0|0
  • O birşey yapmış ve belkide günah. Belkide diyorum çünkü imam nikahı vardır. Neyse bunu konuşmak hiçbir canlıya düşmez. Sevmekle de ilgisi yok bu işin. O seni aldatmış olabilir meraktan öyle ya da böyle. Ben tasfiflemiyorum böyle birşeyi tabikide! ama o kıza bunu yapamazsın. Bunu burda sorman hata, hiçbir insan ogluna yakışmaz bırak onun hesabını o vericek zaten. Sen sadece şuna bak '' o seninle evlenmek istiyor mu ''

0|0
    0|2
  • Seviyorsan tabiki evlen namus iki bacak arasında değil ki birisiyle yatmış olması hiçbir şey değiştirmez sakın yargılamaya falan da kalkma iğrenç bir şey bu

0|0
    2|2
  • eğer sende bakire değilsen evlen..yani kimseyle yüzeysel bişeyler yaşadıysan evlen.sen kimseyle öpüşmediysen bile evlenme yani kız iyiyse bilmem ama mesela ben senin yerinden olsam bakirim kızda bakir değil kız şöyle fırıldak bişey o zaman içime sinmezsse evlenmem.karar senin içine sindiyse eğer,evlen...

0|0
    0|0
  • Zar bir gece için önemlidir. Ne bakireler var sadece zarı var ama ruhu bakire değil. Herkes hata yapar. En büyük erdem affetmektir. Eğer sorun yapmayacaksan ilerde affet gitsin. Ya da

şöyle düşün her bakire kızın hemen hemen sevişmişliği vardır bence ikisi aynı hesap o yüzden 4 4lük bulman zor

0|0
    0|0
  • seviyorsan devam et bence.. hem sen bakir misin ki

0|2
    1|0
  • gerisi sana kalmış , sen bakirsen evlenme derim , eğer bakir değilsen de yine karar senin

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• seni bilmem ama ben kabul etmezdim atardım nişanı yani içine siniyorsa evlen kardeşim senin düüncen ben kendi düşüncemi söldim sadece yarın onunla her yattığında bunu başka bir erkekte yaptı diye aklına düşünce gelir tiksinirsin söleyim

6|2
    1|0
    • erkeklerde yatmasinlar o zaman evlenmede önce karilarla... bence bakireyi bakir hak eder.. bakiride bakire hak eder..

• seni tebrik ediorm senn gibi düşünen insanlr oldugunu görmek güzel +1

• keşke benim gibi düşnen çok insan olsa insanlar az daha namus kavramını önemsese dürüst insalar olsa daha güzel bir toplum olacaz

• Nişanlanmadan o konuları konuşmanız gerekliydi.

2|2
    0|1
  • kardeşim sana tek sözüm var için rahat etmiyor belli ilerde de etmeyeceğinin bir işareti evlenince aklın orda kalır evliliğiniz huzurlu olmaz demedi deme güven yoksa sevgi aşk olmaz tam anlamıyl güven olması lazım bence evlilik çocuk oyunu değil kafanda bu sürekli kalacaksa evlenme kısa yoldan dön derim sana

0|1
    0|0
  • valla dostum nişandan önce söyledımı yanı sormadıysan sende hata bu saatten sonra bişi yapamazsın he nişandan öne sordun sana bakireym diyipte nişan olunca hayır bakire degilm dediyse haklısın ama sende sormadıysan yapıcak bişi yok içine sınmiyosa at nişanı ben olsam huzursuz olurum ne biliym ya daha önceki kişi sizi rahat bırakmazsa falan :S

0|0
    0|0
  • Eğer dindarsan ; Kur'an da bakir bir erkek bakire bir kadınla bakire olmayan bir erkekte bakire olmayan bir kadınla evlenebilir yazar diğer ilişkiler haramdır.Ha dindar değilim diyorsanda bu kıstasları göz önüne alman benden bir abi tavsiyesidir kardeşim ileride farklı bir durumda sıkıntı yaşayan arkadaşlarım var davul bile dengi dengine :)

0|0
    0|0
  • seviyosan devam et adamlık meselesı bu bakir olman onemlı degıl kız arkadasının sana mahcuplugu olur ama devam et

1|0
    0|0
  • madem bu soruyu soruyorsun bakire değilim diyen bir kızla nasıl nişanlandın

0|0
    0|0
  • tabi ki nişanı atmalısın. gitsin onun bakireliğini kim almışsa onla evlensin sana kız mı yok yahu boş ver. ayrıca nişanlanmadan önce konuşun böyle şeyleri bak bu da sana ders olsun .bir daha ki kıza karşı önceden her şeyi konuşursun

0|0
    0|0
  • kendisini senle zorla mı nişanladılar bence onu bir öğren önce. zorla değilde dürüst olcam diye anlatıyorsa tren çoktan yola çıkmış geç kalmış hanımefendi

0|0
    0|0
  • Buraya kadar gelip yazdığına göre sıkıntı etmişsin. Daha sadece nişan olmuş ben senin yerinde olsam nişanı galiba atardım. Çünkü evlendikten sonrada devam edecektir. Acabalarla yaşanmıyor ne yazık ki. Acabaları hayatından çıkarmalısın.

0|0
    0|0
  • bırak gitsin yaw ne işin olur şimdinin kızları bakir erkek istiyor sen bakire olmayan kızlamı evlenecen

0|0
    0|0
  • bu durumu nisandan önce söylemeliydi olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Bize sorduğuna göre ayrıl.

0|0
    0|0
  • Bekaret beyinde olur.sevgilin ilişki yaşadıysa sen yaşamadınmı

0|0
    2|0
  • Ben de olsam yol verirdim. Her aklıma geldiğinde tiksinirim. :S iğrenç

0|0
    0|0
  • ben istemem

0|0
    0|0
  • kardeş ilerde aynı yataga grdıgınde "acaba bunları o adamla da yasamısmıdır. acaba bunu o herıfede yapmışmıdır" gibi şeyler aklına gelmeyecek kadar genişsen devam et. ama bunlar kafana takıldımı herşey boka sarar. ben olsam ayrılırdm. ama senın ne yapacagın nasıl bırısı olduguna baglı. birazck bile teredutun varsa ayrıl.

0|0
    0|0
  • panpa at yuzugu bak yoluna temız ınsansın zamanınd aogrenmısın yıne bosver bundada hayır varmıs yolun basındayken acılmıs hedıye olurmu hıc bunun gıbı dusun yazık etme kendıne

1|0
    0|0
  • seviyorsan devam et senden önce olmuş bir olay;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...