Kızlar bu regl olayını fazla abartmıyor musunuz?

Ergenliğe girildiğinden itibaren çoğunuz en az 10 yıldır her ay bu durumu yaşıyorsunuz. Artık şu durumu halledin hanımlar ya. Anlıyoruz hormonlar farklı tepki veriyor, ağrınız sızınız oluyor ama bu durumları artık aşın, yaşadığınız bu durum doğanın kanunu suçlusu biz değiliz bilin istedim 😄 Özel günlerinizde üstümüze çok geliyorsunuz haberiniz olsun 😄

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• ben aştım kı sıkıntı yok :D :D aşamayan kızlar utansın Alahhh allahhh :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abartiyolar hersey gibi eskiden boyle degilmis bu moda son zamanlarda cikti simdi siz yasamadiniz bilmezsiniz diye savunma yaparlar sizden cok biliyoruz bazi seyleri yasamasakta 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Regl dönemi dert değil o kadar ama pms zamanında cidden uzak durun.

3|2
    0|0
  • Bayraktar Bayraklı (2/BAKARA-222: Sana kadınların ay halleri hakkında soruyorlar. De ki: “O bir eziyettir.

Âdet halinde kadınlardan uzak durunuz ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayınız; temizlendiklerinde ise Allah'ın size emrettiği şekilde onlara yaklaşınız. Doğrusu, Allah tövbe edenleri ve temizlenenleri sever.”)

Ayetle bile sabit bence biz abartmıyoruz :)

1|1
    0|0
    • Tamam da o ayet cinsel birliktelik açısından denmiş. Ven ondan bahsetmiyorum ki :)

• Hayır o ayet tamamen cinsel anlamda kadına yaklaşılmamadı için. Dinen haram o dönemde. Farklı anlamlar yüklemeyin 😄

• Bilemedim 😕

• Çok fazla abartılıyor kendimi tuhaf hissediyorum bunlar yüzünden 😄 ama öncesi insan agresifleşiyor

0|0
    0|0
  • Dua et özel günümde değilim.

0|0
    0|0
  • Sanki kizin elinde

0|0
    0|0
  • Kadınların duygusal gel-gitler yaşaması da o doğa kanununa dahil zaten

0|0
    0|0
    • İçinizde yaşayın erkeklere karşı cephe almayın kütfen :)

• erkeklerde idare etsin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimileri var ağrıdan kıpırdayamıyor ve hormonal seninki kalkınca oturtacak yer arıyorsun aynısı sayılır

0|0
    0|0
  • Abartiyorlar vallaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...