Korkulu ruyamiz prezervatif sorunu?

Takmayinca hastalik riski olabiliyo evet ama ben hic hemde hic zevk alamiyorum zaten gaz maskesiyle gul koklanmaz benim felsefem bu ayrica parali kadinlarla beraber olmadigim icin riskim cok az ama yinede var ve buna ragmen yinede kullanamiyorum.
peki kizlar sizin icin bir fark oluyomu erkegin sapka takip takmamasi zevk acisindan?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Prezervatif takmayan birisiyle birlikte olmam. Doğum kontrol hapı tek başına güvenli değil, hamileliğe ek olarak az da olsa hastalık riski var.

Ama ülkede cahil kadın çok tabi.

0|0
    0|0
    • Evet cahil kadin cok en bu yuzden 1 cocuk aldirdim ama yinede takmiyorum dogum kontrol hapi %99 guvenli guvebmiyorsan bide ertesigun hapi alirsin risk iyice azalir

• Yanlis anlamam merak etme eger onu gercekten istiyosam belki kullanirim en incesinden ama bu benim performansimi dusurur kadinima verdigim zevk azalir

• Ayrica kondom kullandigim zaman erken bosalma sorunu yasiyorum bormalde hic boyle bir aorunum yokken birde ben bosalinca hemn cikmiyorum icerden o yuzden kondom olunca penisten cikip iceride kalma riski var bosalinca kayganlastigi icin penisten cikabiliyo dar vajinalarda ozellikle

Kızlar Ne Diyor 1

• Posetle girio hic bisey hissedilmio

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hmm güzel hikaye.. bu herizekali guya ben cinsellik yasiyorum iste varaa ilgilenen numarasina yatmis belki bir kiz düşer diye ama yok sizin gibi kekolara bu zekayla isiniz zor

0|0
    0|0
  • Paralı kadınlarla olmuyorsan nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • Oluyor dostum benimki takma hissedemiyorum der...

0|0
    0|0
    • hmm eyvallah görüşün için

• Rica ederim tek sıkıntı hastalık dikkatli ol gardasil vurdur en azından siğil olmasın

• tek kadın tek eşli tek patner oluyor san sorun omaz hayat kadınları seks işçileri ile korunmasız ilişki büyük risk hiv/aids hepatit b hepatit c gibi vs hastalıklar riski var

0|0
    0|0
    • Hayat kadinlariyla isim olmaz anca clup ortamlarinda tek gecelik iliskiler dustugunde korkuyorum ama yinede kullanamiyorum kullandigim zaman erken bosaliyorum kullanmadigimda hic sorun yokken

• korunmsız ilişki girme prezervatif kondon kulan ya da devamlı seks patnerin varsa test yaptır öyle ilişki gir

• Eyvalah saolasin

• Evli degilsen, prezervatifsiz iliski rus roleti gibi, aids insanlarin yüzünde yazmiyor, bir seferlik iliski ile bulasiyor..
    Eger bugüne kadar herhangi birisiyle prezervatifsiz iliski yasadiysan ve HIv tasiyicisi ise, bulastiktan sonra bilmeden yillarca sorunsuz yasiyor ve baskalarina bulastirabiliyorsun, sadece orgazm icin hayatini söndürmeye degermi.
    Ya evlenip bildigin insanla, ya da sürekli bildigin ayni kisiyle, ya da prezervatifsiz, bunun alternatifi yok.. Ayrica prezervatifsiz ile sadece HIV korunmuyorsun, Hepatit ve bircok hastaliktan korunuyorsun..
    HIV bulasirsa hic zevk almiyorum aklina geldikce isyan edersin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...