ERKEN BOSALMA NASIL ONLENIR?

Dogal yollarla doktora gitmeden erken bosalma nasil engellenir? Normal bosalma süresi ne kadardir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• seks bir alışkanlıktır bunu unutma,, . birincisi asla kadını memnun edicem onunda orgazma ulaşması gerekir o benim işim demeyi brakıcaksın bu çok saçma ben 100 kıloyu bir seferde kaldırırım der gibi ,, bu olacak ama önce kendini iyileştirecedksin sonra göreceksin ki zamanla eşine ne güzel anlar yaşatacaksın. ilişki eğer kötüye gidiyorsa cekilmez olur !!! ikincisi beyin kontrolü sevişirken düşncelerin farklı yerlere yoğunlaşması borçlarınıda düşünme sadece gözlerine bak gelecek hayalini uzun yap mesela hastaneye yetiştiriyorsun kucağında biraz dramlı olsun ,, üçüncüsü çok şık var ama bu ikisini iyice öğret aklına gerisi kendiliğinden düzelecek , ideal ilişki 4 günde bir gecedir süreye takılma o düzelecek bir kadın emin ol 30 snyede bile boşalıyor bunlar tecrübe yaşantıdan anlattım kardeş ,,5kere boşalsan gecede sanıyormusun ki çok sürecek 2 yılda kanser hastası gibi erirsin sonrası malum. haddini aşan şey zıttına döner ,, ve son olarak kimseyi aldatma sağlıklı hayatlar kardeş..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Geciktirici kullan

0|1
    0|0
  • Normal boşalma süresi 5 dakikadır içindeyken sürekli seks hayatın yoksa bilemezsin ve mastürbasyon fazla yapmamaaya çalış

0|1
    0|0
    • 5 dakikada bir kadın tatmin olabilir mi?

• Kardeş tatmin etmen için sevismen lazım kadınlar 4 dakikada bosalir sıralı şekilde bosalabilorler bizim gibi değiller

• Tesekkurler yorum icin.

• Bende de vardı karıya gide de hallettik artık boşalmıyorum ikincisinde kadın pert oluyor Allah inandırsın seni
    5 sene boyunca düzenli gittim ama

0|1
    0|0
  • tam boşalacakken çek elini ve biraz atlat boşalma biraz bekle bir daha çek tam gelecekken çek elini sık dişini böyle böyle uzatabilirsin zamanı kardeşim

0|1
    0|0
    • Sagolasin

• Haftada 2 ideal midir

• iyi iyi güzel

• Pisikolojik olabilirmi ortak

0|1
    0|0
    • Nasıl?

• Kendini cabuk hazir hissediyo olabilirsin. ya da ordaki duyular cok hassastir. sinir sisteminde iletim sorunu varsa tek yol ilac

Yükleniyor...