Kızlar, işinize gelmeyen bir konu olduğunda neden bu kadar hırçınlaşıp çirkin sözler sarfediyorsunuz?

Mesela ben bakire olmayan bir kızla evlenmem dedim(bir soruda geçiyordu) anneme bile saydıran oldu. Ne kadar ahlaksız terbiyesiz insanlar var. Ve birçoğunuzda böylesiniz. Kavgada bile aileye küfür edilmez. Altın kural 1) anaya bacıya küfür EDİLMEZ. İnsan gibi tartışmayı bilmiyorsanız tartışmaya katılmayınız. Bütün kızlardan nefret ettirecek hemcinsleriniz var. Sizde onlardanmısınız

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır farklı düşünsem bile insanların ne düşündüğüne karışmam/ilgilenmem.

Bazen bana yazılan saçma sapan cevap yorumlarını bile es geçiyorum.

0|1
    0|0
  • Biraz önyargılıyım fakat hiçkimseye tercihinden, düşüncesinden ötürü küfür veya hakaret etmem.Eğer hakaret işitirsem argo kelimeler sarf edebilirim fakat bu şahsın düşüncesine değil kişiliğine olur.

0|1
    0|0
  • Küfür eden kendini alçaltır..

ayrıca,edep güzeldir amma ve lakin kadında olursa daha güzeldir.

ne olduğumu söylemiyorum ama bunu yapmam.

0|1
    0|0
  • yani ana şimdi bakire olmayan bir kızla evlenmem diyorsunda senin yattıgın kızla kim evlenicek ?

2|1
    1|1
    • o tür takıntıları olmayan bir erkek evlenir... tek taraflı bir bencillik kendin birsürü kızla yat bakire kız iste evlenmek için... maalesef çok yaygın...

• peki haklısın o zaman... yine de cevaplayan kıza +1... eksilemişler cunku -2 idi.. )

• ozaman seni tebrik ediyorum. hak ediyorsun bakire olan bir kadını..

• eger bakirsen bakire kizida hak edersin bence :)

ama hani su bir sürü kizla yatip sonra da is evlilige gelince el degmemis bakire isteyenler var ya iste onlara cok sinir oluyorum.. pislikler

2|0
    0|0
  • Zıt düşünceler her zaman vardır .

Seni anlamamakta ısrar edene anlatmaya çalışma bence.

0|0
    0|0
  • İyide bakire biriyle evlenmiyosan evlenmiyosundur saygı duyarız bundan bize ne ? özelin sonuçta... :))

0|1
    0|0
    • Konu bu değilki. Ben onu örnek olarak gösterdim :)

• Anlıyorum da kim neden çirkinleşsin ki hani biz saygı duyuyoruz sana diyorum zaten..

• Bazıları çirkefleşiyor. Birçok kız işine gelmeyen bir konu olduğunda kötü şeyler sarfediyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...