Ameliyat dışında göğüs büyümez mii?

Arkadaşlar göğüslerim çok küçük genetik desen değil bizdeki herkesin göğüsleri çok güzel akrabalarda büyük kendi kardeşime bakıyorum benden üç yaş küçük 17 yaşında ama çok güzel göğüsleri var ablamlar aynı şekilde annemde öyleydi ama bende hiiiç yok 62 cm belim var kalçam çok güzel büyük falan ama meme yok kum saati yerine bildiğin armutum bu memeler ameliyat dışında büyümez mi yok mu ben büyüttüm diyen yardım lütfen.

0|2
0|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Cok kafana takma bence tamamen ırsı degil vucut anatomisi hormon dengesine kadar gider o mevzu; eksik gorme yani kendini sen

1|0
    0|0
  • Erkeklerdeki penis büyütme mıhabbeti kadınlarda buna takebül ediyor sanıyorum. Hiç bir bilgim olmasa da internete yaz bakalım doğal göğüs bütürme diye. Yaşın gerçekten 23 mü

1|0
    0|0
  • Bence hiç girişme ilerde hamile kalınca zaten büyüyecek otomatikmen ne güzek sarkma yapmaz. Ben beğensem bir kızı dediğin gibi göğüsü olmasa hiç rahatsız etmez beni bazen küçükte güzeldir ;-) Bırak seni seven de her halinle sevsin. Seni göğüsün çok afedersin popon için seviyorsa sevmesin.

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|1
    0|0
  • kilo alman veya hamile kalmanda büyütür

0|0
    0|0
  • göğüslerinin boyutunu hiç kafana takma, belin ve kalçaların şekilli olduktan sonra her erkeğin dikkatini çekersin.
    sağlıklı olduktan sonra, boyutun pek bir önemi yok, takılma bu tip şeylere sen.

0|0
    0|0
  • Kalıcı ve ciddi büyüme zor , kilo , yaş , hamilelik gibi etkenler az ve geçici değişiklik yapar. Ama operasyon da iyi bir yol değil , görünüşü itici oluyor ve iz kalıyor

0|0
    0|0
  • Spor yap, farkdecektir..

0|0
    0|0
  • Büyür büyür Zaman'ını bekle

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç senin? Büyür ilişkiye girersen büyür ama düzenli olanından

0|0
    0|0
  • Ameliyat dışında göğüs büyütme yöntemleri youtube ta videolu şekilde anlatılıyor 😊

0|0
    0|0
  • Evlendiğinde büyür

0|0
    0|0
  • Emmeli nuyur

0|0
    0|0
  • Bol bol emdirecen memikleri kendi kendine buyur 😊

0|0
    0|0
  • Somurtturursan SEVGILINE buyur

0|0
    0|0
  • Dogum yap buyur

0|0
    0|0
  • Kaç beden

0|0
    0|0
  • Ellet biraz.

0|0
    0|0
  • bir hamilelik bide elletmede büyüyor ama elletmedede uçları yer çekimine karşı koyamayıp sarkıyor

0|0
    0|0
  • Sadece kalçalarının resmını koysana

0|0
    0|0

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...