Eski sevgilimden çok güzel bir intikam aldım, ne dersiniz?

İlişkiye girdiğim ve ben terk eden bayan sevgilimden öyle bir intikam aldım... :))

Online sahte kızlık zarı siparişi verdim ve telefonunu yazdım. İş yerinde cepten onaylamak için arıycaklar o bayanı :)) yüzünün haline göremesemde görmek isterdim :))

Sizce nasıl bir intikam :))

Güncellemeler:
direk evine gizli dosya ile postalatacaktım da telefon onayı istediler :)) böyle olsun artık dedim :))

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• öleleri utanmazki

utansa evlenmede kadin olmaz

0|4
    7|0

Kızlar Ne Diyor 19

• o kadar alçalmana gerek yoktu.bende sevgilinin yerinde olsam sana vibratör gönderirdim yanınada bir not koyardım bu bile daha şerefli

4|1
    0|0
  • Ne kadar saçmasın. İyi ki ayrılmaşım diye sevinecek. Hak etmişsin zaten şu yaptıgınla. Esas o sana bir p*nis yollarsa ne kadar iyi olur değil mi...

2|1
    0|0
  • basit ve çocukça.

1|2
    0|0
  • çok fenasın ya yazık kıza sana güvenmiş birlikte olmuş niye utandırıyosun gerçi yapması yanlış evlenmeden bu işleri ama yinede tercih meselesi

0|1
    0|0
  • ya belkide senin için güzel bir intilkam olabilirde yani senden ayrıldı diye intikammı almak lazımdı.ilişkiye dirdi diye senle ömrünün sonuna kadar senle ilişkiye girmek zorunda değildi bence belkide seni sevmemiştir.olamzı ayrılma kararı almıştır.ama ihanet gibi birşey söz konusu ise ona lafım yok.ama genede böyle birşey yapmasaydın be kötü çok kötü bir durum bu.sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmasaydın daha iyi olurdu derim

0|1
    0|0
    • kötü ama ihanet var evet işin içinde... evet...

• Bu şerefsizlikten başka birşey değil.Seni adam sanıpta sana kızlığını vermiş bi insanı oturmuş reklamını yapmışsın.Pezevenkliğini yapsaydın en azından ismin belli olurdu.Kız seni terk ettiys sana mecbur olduğu halde bunu başardıysan ben senin erkekliğine bişy diemem.Ha ama dersenki ben masumum beni aldattı.Sözlerimi kaale alma.bu kız sana mecbur diye onu oyun hamuru gibi istediğin kıvama sokmayamı çlştın.Üzdün ettin mecbur ayrıldı ise bence mertere doğru çık

4|3
    0|0
  • .. o da sana onlinedan beyin yollasin:)

ama sahtesinden degil.. Anladin sen onu:)

3|1
    0|0
  • sana ne yapmışsa yapmış nasıl ayrılmışsa ayrılmış sırf seninle birlikte oldu diye onu bu kadar aşağılamaya hakkın yok sizin gibi adiler yüzünden kızlar güven problemi yaşıyorlar ...seni isterse aldatarak ayrılmış olsun senin verilmiş sadakan varmışki haberin olmuş ayrılmışsın daha Allahtan belanı mı istedin

0|1
    0|0
  • Bayan he mi?

2|2
    0|0
  • Bence intikam değilde tam tersi büyük bir iyilik yapmışsın sayende hayatına girecek olan bir erkeğe bakireyim diyip bu şekilde kandırabilir;)

0|1
    0|0
  • saçmalamışsın.

2|1
    0|1
  • ama bunu yazman iyi oldu buraya

ilk duydum bende sahtesini

kimi 30 kadar evlenemiyo kismeti cikmiyo onlara faydasi olur

bu yöntemi kulana bilirler

0|1
    0|0
    • bir yerde iyilikte yapmış oldum bak belirttiğin iyi oldu :))

• bunu yapan kendinden başkasını kandıramaz

• Çok yazık.

0|1
    0|0
  • bence çok çirkin birşey..

0|1
    0|0
    • tabi ki çirkin intikam sonuçta ama heralde baya şok olmuştur telefonu açınca :))

• orası kesin de .. ben intikam almaya çalışan kişilerin asıl kndilerini küçük düşürdüğü düşüncesindeyim!.. kndini küçük düşürenlerle bir tutmamalısın bence .. (tabi snn kararın )

• ya sanki kendi kendine birlikte oldu. seninle oldu. bide yorumlara bak utanılacak haldeyiz ya.

2|0
    0|0
  • e o da sana kolum kadar penis yollmaz mı şimdi.not olarak da bi yerlerine girsin demez mi?.

1|0
    0|1
    • adresimi bilmiyor :)) adresimi bilse bile göndermeye kıyamaz o kendi kulla.. nese :D

• bayan sevgilini arıyacaklar:

iyi günler bilmemne sitesine verdiğiniz siparişi onaylıyormuısunuz diyecekler

sahte kızlık zarını gerçekten istiyomusunz dıye sormazlar ..

bayan sevgilinde ben sipariş vermedim yanlışlık olmuş diyip kapatıcak

1|1
    0|0
    • nerden biliyorsun ki daha önce aldın heralde :)) şaka bir yana sipariş verdiğiniz bilmem ne ürünün onaylıyor musunuz di,ye sorarlar :)) ürünü belirtiler ki ürününb adı üstünde zaten :)

• ben sipariş verdim söylemiyolar :D

• dandik bir siteye kredi kartı bilgilerini güvenerek nasıl verdin anlamıoyorum sizi :D

• çok mu üzdü ki seni bu bayan?

0|1
    0|0
    • ooo hemde nasıl... ayrılmak üzücü ama ooo adam gibi ayrılık olsa nese..

• boşver ama bence, intikam iyi bir duygu değil.. eğer seni bu kadar üzdüyse kötülüğü bile haketmiyor demektir allahından bulsun de geç, sil at..

• 0|1
    0|0
    • kötülük yok burda hani son kez takmaz tabi ama en azından sinirini bozmak :))) ego süper ego :))

• Eden kendisine eder. Yapan bulur ve çeker! Unutma! Kazanmak koca bir ömür ister, kaybetmeye ise anlık gaflet yeter!

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen reşit olduğuna eminmisin, bunu sadece ufak bir çocuk zihniyetli insan yapar. Sana zamanında güvenen bir insanın duygularınla oynamak ne derecede doğru ? Buna intikam mı diyorsun sen, kusura bak bu adilikten başka hiç bir şey değil !

2|1
    0|0
  • Özellikle o kişi kızlığını sana verdiyse...

Yaptığın şey o kadar ahlaksızca ki.. Kendini bok çukuruna atsan içinde ki pisi temizleyemezsin...

yazık be kardeşim hatunların senin gibi adamları terk etmeden her gün en az 3-5 kişiyle boynuzlaması lazım...

5|0
    0|0
  • ulan senin gibi sığırlar yüzünden kızlar siz erkekler hepiniz aynısınız diyo ii b0k yedin ne geçti eline

2|1
    0|1
  • kendine yakıştırabildinse söylüyecek birşey yok bence...

3|1
    0|0
  • Böyle şeylere gerek yok bence.

0|1
    0|0
  • YAPILAN YORUMLARDA kızlar bu intikama ne kadar sert tepki veriyorsa anla ki sen o kadar başarılı bir intikam almışsın... ;)

0|1
    1|0
  • İyi halt etmişsin aferin..

0|1
    0|0
  • Vay be. Ne adamlar var ya..

0|1
    0|0
  • Intikam nerede anlamadım

0|1
    0|0
  • utanması gereken senmisin o mu?

1|0
    0|0
  • Haketmişse yapacaksın abi kadın erkek farketmez ...

0|2
    0|0
  • seninle birlikte olması ne kadar büyük hataymış...

şimdi daha iyi belli oluyor...

5|1
    0|0
Yükleniyor...