Kızlık zarının belli bir şekli var mıdır? Farklılık gösterir mi?

Bir arkadaşım cinsel ilişki yaşamamış olmasına rağmen kızlık zarı yokmuş ya da ona öğle geliyor, doğuştan olmaması mümkün mü?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• o arkadaşının kızlık zarı elastik yapıdadır ve sadece doğum anında büzülür böyle bişey çok var...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlık zarı olmadığını nasıl anlamış :D dıştan öyle bakınca belli olmaz ki! acaba nasıl bir şey sanıyordu... adet kanaması da zarın delikli yapısı nedeniyle olabiliyor, dümdüz duvar değil ki bu... ya zarı esnek ve içeride anatomik olarak veya birilerini kandırmaya çalışıyor

0|1
    0|0
  • google'a hymen yazıp görebilirsiniz. dışarıdan bakınca görülecek bir şey değil içini açmak gerekir. ayrıca bazı kızlarda çok esnek olduğundan hiç kanama olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Zar vardır. ilk defa böyle bir şey duyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• nadir olsa da böyle olaylar olabilir. kızlık zarı vajinanın içinde esnek bi yapıdır ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ortasında adetin filan dışarı atılmais için bir delik vardır ayrıca kızlık zarının yırtık delik filan olduğunu doktor dışında kimse anlayamaz bakarak.

0|0
    0|0
  • farlıdır her kişide

0|0
    0|0
  • evet doğuştan olamayabiliyor..peki adet oluyor muymuş ?

0|0
    0|0
  • hayır olmaması mümkün değil ama delikli olabilir

0|0
    0|0
  • farklılık gösterir

0|0
    0|0
  • evet kızlık zarı olmayan değilde kızlık zarı doğuştan kapalı olanlar var yani bu kışler ergenliğe gelip adet olduklarında cerrahi bi yöntem olabilıomuş sorun olabilıomuş yani .. googleye bak bi çok çeşidi var gömmeli bölmeli delikli fln

0|0
    0|0
  • hayır canım öyle birşey olması mümkün değil ama esnek zarlar olabiliyor. doğumda patlayanlar fln.

0|0
    0|0
  • ben sanki doğuştan olmamasıyla ilgili bir şeyler duymuştum ama emin de değilim.

0|0
    0|0
    • belki vardırda, doğuştan yırtıktır. veya esnektir.

Yükleniyor...