Kızlar vajinal mantardan kurtulamıyorum çözümü olan var mı?

Kızlar 22 yaşındayım 4 yıllık evliyim. Yıllardır vajinal mantardan kurtulamıyorum kaç tane doktora gittim onlarca ilaç kullandım bir süre sonra mantar tekrar başlıyor. Şikayetlerim koku akıntı ve yumurtalıklarımda ağrı şeklinde. Daha önce böyle bir durumla karşılaşıp kurtulabilmiş olan var mı? İlaçlardan fayda yok bitkisel yöntemleri önerirseniz çok mutlu olurum.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• merhba ilk önce mantarı kurtmanız gerek, ayrıca bilginin erkegi kızı olmaz , bunu ilaçlarla çözemezseniz , diger yöntemleri deneyin. ilk önce , naylon iç çamaşırı giymiyeceksiniz, vajinanı kuru tutacaksınız, yanlış cinsel ilişki baktei taşır eşinin ya da partnerin ilişkide temiz olması gerek, sonra sert sert silme yapma , ayrıca size şunu diyeyim, borik asit bulabilirseniz kesin çözümdür, suda eritip vajinanı yıkaya bilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tampon büyüklüğünde sabunumsu bir ilaç var. fitile de benziyor. ben onu 2 hafta düzenli kullandım ve geçti. İlişkiye girmeden önce eşinin temiz olduğundan emin ol. Kendi hijyenine de önem ver. kucuk ya da büyük tuvaletleride temizlen ve kurulan. bunu mutlaka unutma. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tamamen doğal bir çözümüm var. ya da çözüm demeyelimde etkili bir önerim var. Gano derma mantarını bir araştır. Aonrada bana dnüş yap. Belki çivi çiviyi söker belli mi olur :)

0|0
    0|0
  • Bitkisel çözümler denemelisin

0|0
    0|0
  • hipo kullan

0|0
    0|0
  • Var arkadasim yardimci olabilirim benim eşim de de oluyordu

0|0
    0|0
  • Çok kotu eşinin yerinde olmak istemezdim

0|0
    0|0
  • Demek ki bir hayli pissin, evlimisin bide, kocana yazık, öyle koka koka nasıl yanabilir ki?

0|0
    0|0
  • Iliskinizde hijyene onem vermiyorsunuz sanirim

0|0
    0|0
  • Sarımsak suyu sür😂

0|0
    0|0
  • Kocanada gecer ben olsa yatmam sahsen senle

0|0
    0|0
  • Eşin başkalarıyla yatmıyordur değilmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Üzgünüm ama bu belaya bulaşıp tam olarak kurtulan birini görmedim henüz :( tedavi görüyorsun geçiyor sonra tekrar başlıyor

0|0
    0|0
  • Eğer evliysen eşine de bulaşır mantar böyle bir durumda eşinde tedavi olmalı

0|0
    0|0
  • Mantar tedavisi evlilerde eş tedavisi de gerektirir. bir doktorunla konuş.

0|0
    0|0
  • Maydonoz suyuu Maydonoz ye hep cokk iyi gelir bide annem toz halinde bir sey icmisti oda kesti

0|0
    0|0
  • Eczanede satilan kremlerden Almalisin bende bir iki sürmeyle hemen gecti

0|0
    0|0
Yükleniyor...