Günümüz erkeklerinde bir gariplik mi var?

ya bende bir sorun var ya da günümüz erkeklerinde bir evrilme var.burda yazılan yaZılara bakıyorum erkekler artık kızlardaki bekarete bir önem vermiyolar.bunları görünce de deli oluyorum.kızlardaki bekaret konusu hakkında kızların ve erkeklerin düşüncelerini merak ediyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bir şeyler isteyebilir.Ama kimse kimsenin tercihini yargılayamaz.Olay budur.

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bence gereksiz bir konu.Ben şuan bakireyim mesela. Ama varsayalım ki değilim.. Bekaretimi kaybettiğim kişi ile olmadı, hata yaptım. Ama yıllar sonra bir erkekle tanışıyorum ve hayatımın aşkı.. E ne olacak yani? Bakire değilim diye önümüzde mutlu bir hayat bir bağ olamayacak mı. Bırakalım bunları arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • erkeklerde dikkat etsin biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende başkasının düsüncesine deli olanlara, deli oluyorum..

0|0
    0|0
  • altın değeri düştü vajina değeri çıktı

0|0
    0|0
  • onların bir çogu burdaki kizlara sevimli gözüküp BİRİNİ düşürme peşindeler hatta ara sira onlar konu acar bunda takılacak ne var ki diyerek falan...GARİP:...

0|0
    0|0
  • benim birlikte olduğum kızlar aklıma geldi yolda eşleriyle görüyorum tabi ben başımı öne eğiyorum ama bunların ilkleri ben değildim sonlarının eşleri olduğunu düşünmüyorum aldatan kadın her zaman aldtır die düşünüyorum

0|0
    0|0
    • öyle kadınlarla evlenen adamlar harbi enayi

• valla bilmiyorum aldatıp aldatmasını geçtim kaldıramam ben

• o çocuk kaldırdı,bakma sen çoğu erkeğin adam gibi göründüğüne !

Yükleniyor...