Sorum eşcinsel kızlara :)

merak ettiğim, lezbiyen ilişkileri nasıl olur?

neler yapılır yatak odasında?

erkekle birlikte olmuş kadar tatmin edicimi yoksa hatta daha mı iyi ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• lez yeri ayrı daha cok ön sevişme var uzun uzun zaten daha iyi bilirler nelerden hoslanırlar zevk alırlar opusme daha uzun olur mesela yerine gore daha cok zevk aalınabilir yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• denemeden bilemezsin ki bu duyguyu bir kereliğine kendine izin ver bence çünki böyle duygular anlatılmaz anlatılamaz ancak yaşanır

0|0
    0|0
  • 2 kumara birbirine ne yapabilirki en fazla önemli olan içine para atılması değilmidir.:)

0|0
    1|0
    • ah canım kardeşim siz o parayı gözünüzde çok büyüttüğünüz için oluşuyor zaten bu önyargılar :) para hiçbirşey, kumbara herşeydir. sevgiler :)

• tuuttum lafını gız :D o para olmasaydı şuan hala kumbaranın içinde olacaktın ama :D ne var lan çok büyütmüyozki asgari ücret kadar işte :)

• çocuk sahibi olmak isteyen var, istemeyen var. ayrıca günümüzde cinsel birleşim olmadan da çocuk sahibi olmak mümkün. o yüzden diyorum yani, bırakın kumbara olarak kalmak isteyenler kumbara olarak kalsın. sizde paralarınızı başka kumbaralara atarsınız. kıtlık yok neticede:) saygı duyun yeter.

• lezbiyenlere sormuş erkekler cevaplamış :DDD d.d:D.ad.s bunlara çok gülüyorum ya

0|1
    0|1
  • lezbiyen kizlar bilir bunun zevkini...

0|0
    0|0
  • dene istersen bir tecrübe et

0|0
    0|0
  • lez p*rnosu izle anlarsın detayı...

0|0
    0|0
  • Merak insanın başına türlü türlü çirkinlikler açabilir.Yarın hayvanlarla ilişkiye girenleri merak etsen yine bunların yaptığını yapacakmısın..?

0|0
    1|0
    • sacmalamissin

• Çok komiksin ya..

• gereksiz

• seni hala bir lezbiyen bulmadımı yahu :D 2.sorun bu lezbiyenlikle ilgili

0|0
    0|0
  • daha iyi ve aynı seyler yapılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok merak ediyorsan git dene, neden burada soruyorsun? millet özelini mi anlatsın şimdi.

bilinmeyen fantastik bir dünyaya yolculuk ediyomuş gibi sorular soruyorsunuz ya şu eşcinsellik üzerine hasta oluyorum :D

1|1
    1|0
  • Baldirlarini tut bakalim bir kizin, kalbin yerinden cikicak gibi oluyormu.

3|0
    1|0
  • kiz kiza sevismek erkekle sevismekten daha zevkli yorulana kadar devam ediyorsun. sordugun buysa evliyim esimden once deneyimlerim oldu ilk ve son erkegin esim ama

1|0
    0|0
  • erkekle birlikte oldun mu hiç ?

0|0
    0|0
    • hayir sirf burda duyduklarim:)

• sordum iste :)

• aganigi naganigi :)

• daha zevkli kızın kıza oral yapması güzeldir

1|0
    0|0
  • bunları bnde merak etmişimidir doğrusu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...