Hamile kalma olasılığı nedir?

ilk iki boşalma dışarı olup 3. de vajinaya boşalınca hamile kalma riski nedir? Sperm sayısı ya da hzı azalmış olurmu?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• "Kardeş hiç uzatma git ertesi günü hapini iç kafan rahat olsun..."
    Demistim 3 yil once ayni soruyu soran arkadasima... Antalya da yaşıyorlar ve bebekleri "mama, agu, atda... vb. " demeye başlamış.

Sen iç o hapı. Çok ciddiyim!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtlama dönemin mi?

1|0
    0|0
    • adetten yaklaşık 1 hafta sonraydı

• ya normalde bazen ay sonu bazen de ay başı oluyorum ben. düzensizdir adetim. bu aralar olmam lazım işte...

• Git ilk idrarınla yap test düzensizmiş o yüzden yumurtlama gününde belli olmaz yani bilemeyiz

Erkekler Ne Diyor 25

• Sayısal olarak ne kadar olursa olsun bir etkisi yok. Sonuçta vajinaya boşalması demek risk faktörünü oldukça artırıyor. Ama dikkat etmenizde fayda var. Yinede regl günlerini takip et, ara ara gebelik testide yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • ya reglim düzensizdr normalde, bu aralar olmam gerekiyor da hala olmadım :( test yapmaya dahi korkuyorum..

• Korkunun ecele faydası yok kardeşim malesef. Eczaneden alıp bir bakabilirsin, ne kadar erken öğrenirsen için o kadar rahat eder ve korkulacak şey olursada belirli bir zaman dilimi yakalayıp ne yapacağınızı düşünebilirsiniz. Umarım korktuğunuz olmaz.

• inşallah... Sağolasın

• Azalsa da ihtimal yüksek.

1|0
    0|0
  • Adet gününe kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • olabilirde olmaya bilirde, sen test sonucuna bak en iyisi

1|0
    0|0
  • %10 aynı taktiği yıllardır kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • Yuksek ihtimal. Disari bosalma bile 15% civari. Adam gibi korunmak cok mu zor?

0|0
    0|0
  • Onun bir onemi yok kacinci gunun onu de sen

0|0
    0|0
    • adetten aşağı yukarı 1 hafta sonra..

• Adetten sonra 9. Gunune kadar korkma hicbisey olmaz 10 11 biraz riskli 12 13 14 15 16 17 tehlikeli 18 az risk kalaninda yine bisey olmaz :D

• Bak kadinda yumurta ayda 1 kere olur oda 14. Gununde olur +-1 dir bu ya da bu gunlere dikkat et bide sperm vajinanin icinde 72 saat kadar yasar yani 14 gunden bir 4 onncesi bile tehlikeli ama ben 17 gunden sonra sorun yok

• Farketmez. Risk var

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle hamile sin

0|0
    0|0
  • Üçüz geliyor hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Evet sperm sayısı ve hızı azalır ancak hamilelik için risk faktörü devam eder.

0|0
    0|0
  • normal hamile kalma olasılığından belki %5-6 daha azdır okadar.

0|0
    0|0
  • %100

0|0
    0|0
  • risk falan kalmamış bence.:)

0|0
    0|0
  • Ilki ile ayni olurrr sen havuzdan 3 tas su alsan bunlar arasinda fark olurmu

0|0
    0|0
  • Tek damla girse bile olabilir yani

0|0
    0|0
  • Kalırsın güzelim

0|0
    0|0
  • sen bu beyınle fazla yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Erkek Vajina içine bosalirsa hamile kalinabilir

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Dünya rekoru

0|0
    0|0
  • Yüzde 90 var :) bunun 1,2,3 ile alakası yok

0|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • Olur ama risk risk tır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• %32.7

1|1
    0|0
  • Bebek ismi nedir?

0|0
    0|0
  • Yok 4. Den sonra takla atınca risk oluyor sakin ol sen😂😂 bunun 1. si 2. si mi var mk

0|0
    0|0
    • düzgün cevap vermeyeceksen s. gt şurdan

• Nerenden 😂😂

• nerenle? Ablası git kumda şeyinle oyna cevaplarından bile belli 18ini geçmediğin. Şikayet etmeden def ol bence burdan

Yükleniyor...