Penisime gore testislerim kucuk?

Yasim 19 penisimin uzunlugu 18 cm, testisler gozume kucuk geliyo, ozellikle solda ki. Bende varikosel var 2 defa muayene oldum boyutlar normal soldako hafif etkilenmis dendi. Yani belkide normaller ama buyuk degiller. Testislere iyi gelen besin biliyor musunuz? Ya da varikosele? Gelismeyi mi yavaslatti acaba diyorum kendi kendime acaba faydali seyler yesem daha gelisir mi testis? Ah su varikosel..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• varikoselin tek teadvisi mikro cerrahi yöntemi ile ameliyattır... eğer trol değilsen kendini kandırma... her geçen gün testislerin temiz kanla beslenemediği için ölüyor... sonun kısırlık böyle giderse

0|1
    0|0
    • sperm testı yaptırdım abı bı sıkıntı çıkmadı, doktor duzenlı kontrol yaptır dedı, yedıgımız her besın bı bıtkı aslında hepsıde bızı gelıstırıyo guclendırıyo tedavı edıyo, en azından damar saglıgına yonelık bıtkılerı kullansam fayda alırım ılla dıye dusunuyorm

• Yarrrrak ye iyi gelir

0|1
    0|0
    • Umarim basina gelir bir gun 😉 annenden taktik aldin galiba?

• Bedekiler at tassagı gibi Saka yapmıyorum günde bir hafif hafif dündür zamanla büyüyor kan gittiği için sekste bile alt kısmı emrediyorum büyüdü baya

• sen yarrk yemege devam et o zaman, benim yerimede iyi belkı telepatık yollarla banada faydalı olur

Yükleniyor...