Erkeğin 0 Sperm olması kesin kısırlık midir?

Bilgisi olanlar lütfen paylaşabilir
Mi çok önemli
Özellikle sağlıkci arkadaşlar yorum yapsın
Erkeğin yaşı 28
190 boy 140 kilo

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• 0 sperm degildir o. Test sonucunu gonderin bana ayrintili bakalim. Sperm sayisinda azalma olabilir. Bunun icin tedavi yontemleri var. Normalde 1 milyon spermden 1 i cocuk icin yeterli. Ama sayilari onemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sperm olmadan nasıl üreme gerçekleşecek? bu arada 0 sperm olduğuna eminmisin belki sayısı çok azdır. bu az olan durumlardada tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olunabiliyor.

bu arada o erkeğin kilo vermesi gerek. çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya.

0|0
    0|0
  • kısırlık bildiğim kadarıyla spermsizlik değil, ölü spermlilik

0|0
    0|0
  • Sigarayi biraksin

0|0
    0|0
  • yani şöyle bir durum var kesin kısırlık diye bir durum yok moralinizi veya moralini bozmaya gerek yok kimse bu kişi. öyle olupta çocuğu olan var çevremden biliyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır, onun kuyu kurumuş

0|0
    0|0
  • Bence hormon bozukluğu olabilir kilodan dolayı bazı insanlarda oluyo bazı kilolularda olmuyo ama başka bir sağlık problemi çıkıyo

0|0
    0|0
  • Kesin kısırlık tabikide

0|0
    0|0
  • ivet malesef.

0|0
    0|0
  • 0 sperm derken?

0|0
    0|0
  • Anlamadım ki soruyu

0|0
    0|0
  • Sperm sayısı 10 binin altında olanların çocuk olma riski çok düşüktür

0|0
    0|0
  • Eger spermler canlı değilse kısırdır

0|0
    0|0
  • Evet kisirliktir

0|0
    0|0
  • 140 kilomu oha :D

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Canli sperm sayisi 0 sa evet. Testislere kadar acip bakarlar ileriki safhalarda ama 0 sa 0dir. Cocugu olmaz. Kuzenim var ayni durumda. Olmayinca olmuyo

0|0
    0|0
  • Devamlı değilse kısırlık değildir

0|0
    0|0
  • Sanirim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...