Bende ters rahim var hamile kalamaycak miyim?

😢😢😢😢 annelik en kutsal sey. Cevrenizde bu hastaliktan olan var mı hamile kaldimi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ters rahim gebelik sırasında bir problem oluşturur mu? Genel olarak ters rahim sahibi kadınlarda gebelik sürecinde hiçbir sıkıntı yaşanmaz. Nadiren, aşırı derecede ters duran rahmin, gebelik ilerlerken, leğen kemiğinin içinde sıkıştığı karın boşluğuna doğru büyüyemediği, idrar yapmaya engel olduğu görülür. Böyle bir durumda gerekli müdahaleyi doktorunuz yapacak ve sıkıntıyı giderecektir. Jinekolog Op. Dr. Rıdvan Şimşek

2|0
    0|0
    • Ters rahim oldugunu soyleyip hamile kalamayan cok kadin var kafama takildi. bir sorun olmaz umarm

• Doktorlar olabileceğini söylüyor umarım bir sorun olmaz veren de Allah alanda.

• Öyle. Olmaz inşallah

En İyi Kız Görüşü

• İlk defa duydum 😐
    Geçmiş olsun ve üzülme annelik sadece doğurmak değildir 9 ay taşımak da annelik değildir önemli olan saf duygular ile sahip çıkmaktır. Bir yetim belki senin bir parçan olamayabilir ama belki kalbinde bir yer verebilirsin kan bağına gerek var mı anne olmak için?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Uzayda +18 film çekiyolar ona mı çözüm olmıcak ya

1|0
    0|0
  • Kalırsın biraz araştır ben baktım kalınabiliyormuş.

1|0
    0|0
    • Bende baktm da kimisede bende var kalamıyorum falan diyo

• kalabilirsin sanırım ya.

1|0
    0|0
  • Her hastalığın bir çaresi vardır toprağım bol şirdan ve şalgam iyi gelebilir

1|0
    0|0
  • O nasıl birşeymiş

0|0
    0|0
  • Ters ilişkiye girin, oradan kalırsın belki

0|1
    0|0
    • Sende galiba bu yorumu kafa üstü attn aksi taktirde boyle bir sacmalik insan düşünmemeli

• ahsgasfdhasdgass

• İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • O nasıl bir hastalık

0|0
    0|0
  • O nasil oluyor

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok rahim dönmesi olayı çok basit düzeltiliyor ama doktorlar bilmez onu eski ebeler iyi anlar benim eşimde de vardı o kadar doktor gezdik bilmediler eski bir ebe anladı simdi 2 çocuk var :)

1|0
    0|0
    • Ooo maşallah. Ya ben onu da duydum da korktum ya zor bisey mi can yakıyor mu

• Teşekkürler

• Rica ederim

• en en en kötü ihtimalle tüp bebek yöntemi ile hamile kalır sezeryanlada doğumunu yaparsın.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• aslında bu soruyu daha çok doktorların bulunduğu bir foruma yazarsan daha doğru cevap alabilirsin. ayrıca ters rahminin olduğunu söyleyen doktor bu konu hakkında seni bilgilendirmedmi ya da ozaman daha küçüktün ondan sizi bilgilendirmemiş olabilir. hala çok endişen var ise bir kadın doğum uzmanına danışmanı öneririm en fazla kaybedeceğin (özel muayenehane ise) muayene ücreti olur ama aklında soru işareti kalmaz.

inşallah iyi haberler alırsın.

• Gecen sene ogrendim Aslında küçükte değilim 21 yaşındayım adet sancısı icin gittim , bunun oldugunu soyledi bende sordum ne diye yapısal bise o yuzden agrin oluyo dedi bnde cok anlamadm doktorda aciklamadi..
      Baska bir doktora gitmeyi düşünüyorum zaten

• Off süper

0|0
    0|0
    • Ne super

• Ne alaka ta l

• Prezervatif kullanmaz cok zevkli

• hngi sehirdesin o sehirdeki hastaneye yonlendircem klbilirsin

0|0
    0|0
    • Gitsemde bunun tedavisi olmayan bise. Hamile kalinca 6 haftada mi 9 dami ne duzeliyo adana yinede soyleyim

• iyi yerleştirirlerse olursun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bak canım tabiki her kadın anne olmak ister inan bu hastalığı da pek bilmiyorum tabiki inşallah istiyorsan kalırsın. Ama bir kadının tek yaşama amacı çocuk doğurmak değildir. Annelik içgüdüsü sadece kendi doğurduğun çocuğa yapılmaz. Eşinle ya da sevgilinle ilgilenmen, yardımcı olman. Asıl kadında olan şey anaçlıktır. Çocuğun olsun veya olmasın evlat edinirsin küçük bir bebeği ve o bir parçan olur. Bilemeyiz belki biz de hamile kalamıycaz. Ama önemli olan kendimizi üzüp bitirmemek.

1|0
    0|0
    • Güzel aciklamissin canm. Dediklerine katılıyorum oncelikle olacaksa hayırlı evlat olsum. Ama sevdiğim adamla beraber bir yansımam olsun istiyorum. Olmazsada hayata devam tabiki 😊

• Ameliyatla düzeliyor diye biliyorum ben. Benim annemin de rahimi tersmiş evlenmeden ameliyat olmuş ve burdayım 😂

0|1
    0|0
    • Amaliyat eskiden yapiliyodu günümuzde yapilmiyo

• Hayır çok rahat geçti demişti bana. Kendiliğinden de düzelebiliyormuş ama benimki ameliyat olmuş geç yaşta evlendiği için sen de beklersin düzelmezse ameliyat olursun çok basit bir olay.

• Duzelme sansi hamilelikte oluyomuş belli bir haftadan sonra bebek duzeltiyomus. Bakalim ya gecer insallah

• Bende rahim egriligi var ama farkli seyler mi?

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyom canm farkli galiba

• Ilk duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...