Gayler ve kızlar arasındaki bağ

Genelde erkekler hep gayleri aşşagıladıgından gaylerın vakıt gecırdıgı takıldıgı arkadasları genelde hep kızlar olur baska bı gay dısında ve de ozellıkle gızlıyse:)Malum toplumumuzun bakıs acısı bu olaya kızlar ıcınde guzel bır sey olmalıkı ona asla kotu gozle bakmayacak yavsamayacak tabırı caızse onun etınden sutunden yararlanmayacak sadece arkadas olarak bakıcak sırlarını paylasacak bı erkek arkadas bulunmaz hınt kuması:)Bende tıpkı her gay gibi boyle bı arkadasın ozlemını cekıyorum sırdas cıkarsız ve durustce:((

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• genelde eğlenceli tipler olduğu, oturup dedikodu yapılabildiği, saatlerce birlikte alışveriş yapabildiğin için ve en önemlisi hem kadınsal konulardan anladığı hem de erkek gözüyle bakabildikleri için arkadaşlıkları hoştur.

fakat bu genelleme tüm genellemeler gibi kesin değildir :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni kızlarda mı dışladı ?

0|0
    0|0
  • Çevrende hiç kız yok mu? Benim bir kaç öyle arkadaşım var ama okul bağları falan da çok güçlü halen daha ortaokuldan falan tanıştığı kızlarla takılıyor. Yani çevrendeki kızlarla arkadaş ol. Aslına dediklerim çok saçma siparişle arkadaşlık olmaz ki :D Yani dediğim, benim tanıdıklarım eski arkadaşlarıyla takılıyor ama heteroseksüel erkek arkadaşları da var.

0|0
    0|0
    • tabıkı burda sıparıs etmıorm zaten sadece paylasmak ıstedım kızların goruslerı nasıl olur ters bı tepkı alır mıyım dıye:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Gay ayağına kız götüreceksin dimi çakal :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...