Lütfen bu durumu yaşayanlar görüş belirtebilir mi özellikle ricam bayanlar?

Evliyim bu arada öncelikle belirteyim. Arkadaşlar merhaba benim için çok önemli bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum bana sadece doktora git diyerek cevaplar yerine sadece soruma cevap verilmesini istiyorum doktor değilsiniz belki evet ama yaşayan ya da duyan vardır belki Bayanlar özellikle size soruyorum daha çok ben adetliyken normal idrarımı yaptığımda adet parçam düşerken hissediyorum ve büyük oluyor parça halinde sanki ama bu hep olmuyor adetim 5 gün sürüyor ara ara oluyor bu pedim normal doluyor ufak ufak dökülüyor ama idrarımı yaparken büyük wcdemi yapar gibi rahmimden düşüyor hissediyorum ve endişeleniyorum doktora daha önce gittim arkadaşlar çözüm bulamadı ilerleyen zamanda tekrar gidicem sizce nedir olan duyan bilen varmıdır benim için çok önemli lütfen dalga geçmeyin..

Güncellemeler:
arkadaşlar?
heyy

1|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir durum. Endişe edilecek herhangi bir problem falan yok. Bazı kadınlarda olabilen bir durum. Adet döneminde vücuttan kan ile yumurta atılırken yumurtanın içinde bulunduğu kese de dışarıya atılıyor. O kesenin parçacıkları hissedilir şekilde pıhtılaşmış kan gibi gelebilir. hatta bazen küçük et parçacıkları falan gibi de olabilir.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rahminde polip olabilir, büyük olasılıkla da polip vardır bence. Jinekologa git tekrardan aynı sorun yakınımda vardı.

1|0
    0|0
    • o nedir peki? kötü bişeymi :(

• iyi huyluysa benimki olmasam olurmu ki acaba ay çok korktum şu an gözlerim doldu :(

• İyi huyluysa korkacak hiçbir şey yok. Operasyon diyorum bak ameliyat değil. Hatta sadece rahim bölgeni uyuşturuyorlar diye biliyorum. Uyanık bile kalıyorsun

Erkekler Ne Diyor 10

• hey cevap verin gibi güncellemeler yapmışsın ama ciddi bir durum olabilir bu sebeple kesinlikle buradaki tavsiyelere uymadan önce bir doktora git.

1|0
    0|0
  • Ben bir çok kişiden duydum bunu.
    Pıhtılaşmış kahvemsi parçacıklar ise normal

1|0
    0|0
  • rahmin yenileniyor

1|0
    0|0
  • Ne iş yapıyorsunuz? Eğer zamanınızı sabit durarak veya oturarak hareketsiz geçiriyorsanız, tuvalete oturduğunuzda biriken ve pıhtılaşan atıklar parça halınde düşebilir. Sorun olduğunu sanmıyorum. Bu dönemde eğer gününüzü hareketsiz geçiriyorsanız, daha sık tuvalete çıkıp temizliginize daha fazla özen göstermelisiniz.

0|0
    0|0
  • doktora git.

1|0
    0|0
  • Kist varmı?

1|0
    0|0
    • hayır yok :(

• kötü bişey değil yani oooh içim rahatladı Allah razı olsun senden

• Olabilir normsl

1|0
    0|0
  • Kan pıhtılaşmış gibi et parçası gibimi düşüyor yani.

0|0
    0|0
    • evet :(((

• Bence çok sorun yok o zaman. vajinan yavaş çalışıyor bu aralar belki tükettiğin şeylerden kaynaklıdır. vajinan hızlı çalışmış olsa zaten öyle gelmez

• Pıhtılaşma olabilir bence mühim değil

0|0
    0|0
  • belki akıntı tam gerçekleşmediğinden arada oluyor olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biriken kanin pihtisi olmasin o dedigin

1|0
    0|0
    • iyi bişeymi peki

• Yok ya gayet normal eger o benim dedigim ise. Adet doneminde sık sık tamponu veya pedi degistirmeye dikkat et

• Endiselenecek bir şey yok korkma. Bu küçük parçalar her kadından düşer

1|0
    0|0
  • Bende de kanla birlikte buyuk parca parca geliyor ilk 2 gunu ama normal bisey diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bende de oluyordu şükür şimdi daha olmuyor. Ben Pedi çok değiştiriorum temiz olmasına dikkat ediom nokta kadar kan gelse bile değiştiririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...