Kapat

Kızlığım bozulmuş olabilir mi?

10 yaşındayken falan annemle babamı seks yaparken gormustum , bende küçükken işte vajinama maskara falan sokmustum , parmaklamistım ama kan geldiğini hatırlamıyorum. 3 sene öncede banyoda genital bölgemi kestim damarı falan baya kestirdim acile gittik hemen doktor bakti kızlık zarında bisey yok dedi ust tarafa dikiş attı yolladı. Ama korkuyorum ya bozduysam. Doktor kesildiğinde babamlara söylerdi herhalde dimi?

0|2
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• evet söylerdi bence de rahat ol

1|0
    0|0
    • Yani o zaman 15 yaşındaydım , doktor 15 yaşında bekareti olmayan bir i ailesine söyler herhalde hemde şey demişti zara 2-3 cm kalmış ama korkcaak bisey yok demisti

• e tamam o zaman demekki iyi muayene etmiş

En İyi Kız Görüşü

• Olsa soylerdi heralde

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok mk

1|0
    0|0
  • bozulmamış olabiliri ama muayne olmadan bilmek imkansız görmek gerek malesef

1|0
    0|0
  • sağlamdır dert etmee

1|0
    0|0
  • Kızlık zarına niye baktıki ben onu anlamadım jiletle kızlık zarınımı yırtacaksın sanki

1|0
    0|0
    • Ben küvetin duvar kismina tam dustum yani bacak aram tamamen kesildi damar falan kesildi özel dikiş falan attılar zara az kalmış ama bisey yok demişti olsaydı rapor verirdim falan demişti

• Şöyle diyim aslında hiç acı hissetmedim zaten dusunce damarı kestirdim baya kan geldi öyle böyle değil kan baya gidince tansiyonum düşmüş , bayılmısım banyoda olduğum yere Allahın işi ya işte annemin içine bisey olmuş bana seslenmiş eş vermeyince banyonun camından bakmış buzlu cam yerlerde kırmızılık gormus , kapı da kilitli olunca girememisler , baya uğraşmışlar kirmislar kapıyı falan , ciplaktim annem girmiş ilk önce öldüm sanmış hemen ustume bir çarşaf dolamislar hastaneye goturmusler direk almışlar içeri zaten , doktor kan kaybından giderdi kiziniz demiş , kan takviyesi falan yaptılar , estetik yaptılar şu an gorunus olarak iyi ama sonrası çok zor oldu

• Lazerle kökten aldır kılları birdaha öyle şeylerle uğraşma bence zaten korkuyorsundur...

• muhtemelen

1|0
    0|0
  • Bozulmamıştır. Kamyon çarpınca bozuluyor bazen ama.

0|0
    0|0
  • çok çok geçmiş olsun peki şimdi nasıl dikiş izlerin falan kaldı mı?

0|0
    0|0
    • Eskisinden daha güzel desem yeridir , estetik dikiş falan attılar kutu gibi

• iç inandırıcı gelmedi sonuçta orjinalliği bozuldu tamirat var estetikte olsa :)

• Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • birşey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Heralde soykerdi ama orayi nasil becerdin kesmeyi jiletle demi

1|0
    0|0
    • Hayır

• Kuvete girerken kenardaki mermerler var ya oraya bacak aram gelecek şekilde düştüm , oturdum resmen oda boydan boya damarı falan kesmiş orayı da parçalamış.

• Gecmis olsun o zaman sana 😊 iyiki daha kotu birsey olmamis

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani birşey yok demiş ya muayene etmiş doktor

1|1
    0|0
  • Maskara sokmak nedir ya? Neyin kafasındasınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...