Dogum kontrol yontemi olan spiral nasil düşer?

yerinden oynadi, cikti , düştü diyorlar ya ; bence onun sebebi kocalarinin seyi büyük olmasi. Baska bir neden gelmiyor aklima. Demekki buyuk ki yerinden oynamis 😃
Nasil zekiyim ama 😃😃

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen kadın doğum uzmanı, ürolog ya da cinsel koç olmalısın :) bizde kullandık ve düştü senin kanı na vardım bende haklisin galiba

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zeki 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence alakası yok :)
    Bundan %100 eminim!
    Haa bu arada spiral çoook güzel bir icad, istediğin gibi boşalabiliyorsun içine ohh misss 😍😎

1|0
    0|0
    • Bu kadar emin olma cok alakasi var

• Ben eminim diyorsam mutlaka bizzat kendim yapmış, yaşamış, 5 duyu organımla şahit olmuşumdur 😎
      Haaa 30cm penisim yok 😜 Başka yöntem ve şekillerle denemişimdir 😎

• esnek olduğundan büyük olsada yerinden oynamaz bence. artık nasıl bir pozisyonda yaptılarsa ondandır :D :D
    ve ben spirali gereksiz buluyorum, erkek kondom kullansın ya da geri çekilsin

1|0
    0|0
  • haklıısn

1|0
    0|0
  • Aferim sana birde boyunu tahmin edersen süper olacak :D :P

1|0
    0|0
  • Acayip zekisinn

1|0
    0|0
  • Süper zekisin gerçekten. Spiralin nereye takıldığını bilmeyecek kadar da bilgisizsin.

0|0
    0|0
    • Nerden bileyim ben?

• Seyinin icine elle takliyor

• Bileceksin ablacım ne demek nerden bileyim ben. Ben erkek olarak billiyorsam sen kadın olarak çok daha fazla bileceksin. Bilmezsen sonra gazetede okuyoruz işte hamamda sperme oturdum hamile kaldım diye haberler. Onlar hep bilmemekten oluyor.

• Sanki böbrek taşı düşürüyor ya

0|0
    0|0
  • Git az ötede utan

1|0
    0|0
  • Sabah sabah büyük hissedenlerden buda

0|0
    0|0
  • fenasın... spirali hiç sevmem... kafasını acıtıyor içeride..

0|0
    0|0
  • Masallah kafa ulu cami tuvaleti gibi çalışıyor ama bes para etmiyor malesef...

0|0
    0|0
  • Yanlış biliyorsun

0|0
    0|0
  • Hahaha

0|0
    0|0
  • hayalt ettin mi o şeyleri :D

0|0
    0|0
  • Kayıyor benim eşim de de kaydı 3 defa

0|0
    0|0
  • Alakası yok büyük olmasıyla. Zamanla yerinden oynar zaten. Senin kendi hareketleride neden olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklini yirdugun seye bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...