Hamileyken regl olunur mu?

Yaklaşık 2buçuk 3 ay önce tecavüze uğradım bir de sarhoş olduğum için içime boşaldı mı emin değilim ertesi gün hapı da alamadım çünkü farklı şehirdeydim. Reglim şu an çok düzensiz ama ne bileyim aşırı çok uyuyorum felan bu yüzden şüpheleniyorum kendimden hamile kalmış olabilir miyim diye.

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• 2 3 ay olsa belli ederdi kendisini psikolijik olarak hamile gibi hissedebilirsin takma kafana

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• neden polise gitmedin? normalde kürtaj yasak ama tecavuz diye suc duyrusunda bulunursan izin veriliyor , ama bu isin pesini birakma o irz düsmani yakalanana dek sucunu cekene dek , gerekirse medyayi kat isin icine hem daha cabuk yakalanir hemde ailesi tanidiklari ne mal oldugunu anlar o itin, belki bu sayede devlet adamlari ( adam kelimesi icin özür dilerim) iyi hal ya da savunma bulamayip tutuklarla o pisligi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Test yap bence.

0|0
    0|0
  • hamile iken regl olunabilirmi evet bir ihtimal google'da üstüne görme diye aratırsan karşına çıkar.

bu arada umarım adli işlem başlatmışsındır.

0|0
    0|0
  • hamile olan regl olmazda
    ayrı şehirdeydim hap alamadım ne demek nasıl oluyor

0|0
    0|0
  • test al dert etme

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • Tecavüz den sonra bit sey yapmadınmı babası belli gider derdin çocuk senden ne bık yersen ye diye illakı aldır der sende aldırırsın

0|0
    0|0
  • Okadar sürede belli olurdu neden şikayet etmedin

0|0
    0|0
  • Polise gittin mi

0|0
    0|0
    • Gidemedim tehdit edecekler diye bazı sebeplerden dolayı

• Ohhh güzel bir soru geldi özledik harun abi

1|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yok yok korkma geçmiş olsun bu arada

0|0
    0|0
  • Hamilsin

0|0
    0|0
  • olunmazzzzzzzz

0|0
    0|0
  • 3 ay olmuş hamile olsan hiç regl olmazdın

0|0
    0|0
    • Bir tanıdığın 5. ayına kadar olmuştu ayrıca bir site de regl değil de ona benzer bir kanama olabiliyor diyordu

• Umarım değilsindir

• Merak etme hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Tecavüze ugradim derken ne oldu naptilar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tecavüz şikayetçi oldun mu? Kanın rengi koyu ve pıhtısı var mı

1|0
    0|0
    • Hayır olmadım çünkü tehdit ederler diye korktum. Eve kan siyaha yakındı hatta son regl normal başladı sonra biter gibi oldı bu sefer tekrar çoğaldı kan ve koyu pıhtılaşma vardıve toplamda 2 hafta süre içinde devam etti böyle

• Olayın üzerinden 2buçuk 3ay geçti en yakın kız arkadaşımın evinde oldu kız arkadaşım bu olayı anlayınca beni apar topar evinden yolladı başkasının evine

• İşin içinde onda var yani hepsi alır cezayı 😏

• Olummaz

0|0
    0|0
  • öyle bir ihtimal var kontrole git çnkü aldırma zamanı geçebilir

0|0
    0|0
    • Bir de aşırı zayıfladım her yerim eridi ama karnım top gibi küçücük göbekli

• ya psikolojikte olablir sen test yap için rahatlasın burdakilere sorarak alamazsın cevabını

• ne de güzel trollüyorsun

1|0
    0|0
    • Troll işinde iyiyim ama bu durum ciddi aylardır kullanmadığım bu siteyi şu an kullanıyorsam olay ciddi benim için

• 20 günde embriyo oluşur 3ay imkansız

0|0
    0|0
  • @esk1kurt ohaaa

0|0
    0|0
  • Test al en itisi

0|0
    0|0
  • tecavuz yalanını yıyen var mı hala?

0|0
    0|0
    • Aşırı alkollüydüm kolumu bile kaldıramıyordum nasıl yalan olsun

• Rızam dışında olan bir durum tecavüzdür!

• agzınla iciceksin ozaman. seks yapmıssın kes.

Yükleniyor...