Acil cevap verir misiniz?

Arkadaşlar yardımci olursaniz dalga gecmezseniz sevinirim. Bugün erkek arkdasimla bir yakinlasmamiz oldu o ciplakti bende tayt camasir iki tanede ped takiliydi. Adet gunumun 1 ci gunu arkdasim taytima bosaldi hamilelik riski var mı?

Güncellemeler:
Boşaldı derken bir damla geldi ve o üzerimden iner inmez ben ıslak mendille sildim birşey olur mu? Kafama aşırı taktım
Adetliyken hamile kalınmaz diyebiliriz fakat adetliyken kesinlikle hamile kalmazsınız garantisini vermek mümkün değildir. Ama bahsettiğiniz durumda hamile kalmanız çok zayıf bir ihtimaldir. Üstelik pedde olduğu için spermin rahime ulaşması neredeyse imkansızdır. Bu durumda korkulck bisi yok demi

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu ne sacmalik ya. Spermlerin bir kismi taytini delip pedleri asip vajinana kadar girdiyse hamile kalabilirsin ☺😊😀😂

0|0
    0|0
    • Arkdasim durumum zorla oldugu icin tesirginim psklojm coktu kisup duruyorum 2 gundur

• Ahahhaahaha al bitane daha. Adet döneminde hamile kalınır mı? bir de 25 yaşından büyüksün öyle mi? Allah aşkına kullanmayın vücudunuzu ya. Öğrenmeden kullanmayın.

0|0
    0|0
    • Olayım zorla oldugu icin Şu an cok tedirginim piskolojim çöktü kusuyorum dundrn beri

• nasıl yanlış çıkar ya ben de oradan konuşuyorum onunla. istersen sen mailini yaz bana mesajla falan ona ileteyim. O sana mail atmayı denesin. Çıkacağım birazdan bir faydam dokunsun istiyorum. Başta öyle yazdım diye vicdan yaptım.

• Tamam ben sana mesaj olarak olayi anlatcm sende ona kopyala olur mu

• Yaş da 25 -29.. Güleyim mi üzüleyim mi bilemedim.

0|1
    0|0
    • Bana lutfen yardimci olun gercekten piskolojim bozuldu

• Ablacım hamilesin tabii ki, haberin yok..

• Iyice korkuttun beni

• spermleri silahla sıktıysa deler geçer hepsini
    http://i.hizliresim.com/EJpnm8.jpg

0|2
    0|0
  • tayt çamasır ve ıkı pet oldu barı betonda dökeydın tam sağlam olurdu şaka falan hele bu sorular :)

0|1
    0|0
    • Yok saka degil kendi evimden cikarken bulusmadan once adet olmustum ondan tamtim ped yani ama iste tayta bir damla sprem geldi birsey olur mu diye tedirgin oldum plmaz degil mi cok agladm

• Allah anali babali buyutsun

0|0
    0|0
  • ööaahh ama
    şalvar giyseydin bide

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle yok

0|0
    0|0
  • Sen bizimle dalga geçme bence

0|0
    0|0
  • Her ihtimale karşı bir doktora gidin. Çok küçük bir ihtimal ama gözardı etmemek lazım.

0|0
    0|0
    • Ama şöylr birşey var adetliyim yani o günde adetliydim. Ped çamaşır tayt vardı hatta o elime boşaldı tuttum elimle taytta ama vajinanın üst kısmına doğru ufak bir leke vardı hatta ıslak mendil bulduk benim elimi sildi o kendinide temizledi o lavaboya gider gitmez ben bir ıslak mendil daha bulup taytın orasını sildim. Yinede risk olur mu aşırı derece taktım kafaya hatta bu olaydan bir gün sonrada kustum falan piskolojim alt üst oldu.

• Daha öncede söylediğim gibi çok küçük bir ihtimal ama doktora gitmenizde fayda var. Sperm kalitesi yüksek bir erkek kolaylıkla döllenmeyi sağlayabilir.

• Belkide zevk suyuydu bilmiyorum islak mendille o kucuk damlayi sildim camasirimda herhangi bir iskaklik hissetmedim (pedde vardi ) reglli olduğum için bu ihtimalle risk yok sanırım

• Hergun Zina

0|1
    0|0
  • Yok artık ya saçmalamayın

0|0
    0|0
  • Hemde 4 uz 😒 hyr yok

0|0
    0|0
  • hemen ertesi gun hapi kullan :D isini garantiye alirsin

0|0
    0|0
    • Ama adetliyken alinir mi o hap

• arkadaşında sondaj başlığı varmıydı.:?

0|0
    0|0
  • çocuk isimleri araştır hemen

0|0
    0|0
  • yok olmaz bişey
    sen nasıl hamile kalınır biliyor musun

0|0
    0|0
  • Yok raht ol

0|0
    0|0
  • Öyle hamile kalmazsın namuslu namussuz

0|0
    0|0
    • Bana boyle diyorsun ama nerdeyse tecavüz edecekti elinde silah vardi ve nasil korktugumu anlatamam sana ben.

• Neden gülüyorsun

• Sadece yaşadığın olaylar garibime gitti kusura bakma

Kızlar Ne Diyor 6

• Çocuk için isim dusundunuz mu :)

0|0
    0|0
    • Ben ciddi soruyorum. Bu olayi yasadigimin ertesi günü cok kustum hala daha keyfim yok tedirgin oldum kafama taktim nolur anla

• anlattığın şeyler korkunç yaaa... sen bana mesaj atsana bir

• Tamam canım atiyorum

• var hamıle kalmıssındır

0|1
    0|0
  • Çüş artık yani abartmayın ya. Madem hamile kalmaktadır korkuyorsun böyle boklar yemeyeceksiniz.

0|0
    0|0
    • Sen olayın nasıl geliştiğini bilmiyorsun. Ne kadar zora sokulduğumu da bilmiyorsun korkmam doğal ki soruyorum.

• Hayir yok

0|0
    0|0
    • olmaz degil mi

• Hayir canim rahatla dusundukce adetini geciktirirsin yok oyle bisey icine bosaldigi halde hamile kalmayanlar var

• Gerci ben adetliydim canim bu dutum gerçekleştiğinde ondan tedirgin oldum

• Yokkk

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ben cok korktum

• İçine boşalmadıysa risk yoktur arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Icime bosalma falan yok taytima geldi de korkuyorum

• Rica ederim. Eğer için rahat değilse bir hafta sonra gebelik testi yapabilirsin

• Gebelik testini yapma ihtimalim olamaz cunku ailemle sehir disinda olcam birsey olmaz umarim

Yükleniyor...