Kızlar, regl döneminde neden gergin olursunuz?

tamam ağrı sızı oluyormuş inanıyorum ama, psikolojik olarak neden bu kadar yıpratır sizi ve neden agresif siniz.

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Ruhunuda gerer icin icine sıgmaz aglayasin gelir duygusal olursun

0|1
    0|0
    • peki neden, sebep

• Neden diye sorumu olur ya biz demiyoruz ruhum sıkıl daral diye elinde olan bir sey degil hucrelerin yenileniyo parmagini kucucuk bir sey kesse kanasa rahatsizlik duyuyosun demi anlik bir agri geciyo sonra ama bu gecmedigi icin bunaliyosun sinirleniyosun

• En sonki açiklama yeterli, sebebi bu olsa gerek, tesekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz adet olsanız pipinizi keser atarsınız be soruya bak:) hem hormonlar hem aşırı rahatsızlık veriyor ağrılar falan

0|1
    0|0
    • ön yargılı olma. en kıymetli hazine kesilir mi

• Abartma, evlilik yasamis biriyim,

• Evlilikle regl ne alaka. sen regl olmaya mı bsşlıyorsun evlenince. eşimden biliyorum diyorsan sen çekmedin sonuçta. ayrıca her ay hastanelik olmaya varan ağrıları olanlar oluyor neyse uzatmaya gerek yok

• Hem hormonlar hem de karın ağrısı sinir stres yapıyor dokunsalar yumruk atarım manyaklaşıyorum ben biraz :D

0|0
    0|0
  • Hormonlat

0|1
    0|0
  • Hormonlar.

0|1
    0|0
  • Hormonal olarak öyleyiz sürekli rahatsızsın düşünsene hep bir pedle kan akıntısı insan kendini pis hissediyor yüzünde çıkan sivilcelerde cabası

0|1
    0|0
    • bazen iyiki kız değilim diyorum bu nedenle, ama erkek olmanında kendine göre zorlukları var. sünnet, prostat, ve sperm dolulugundaki çekilen ağrılar.

• bendaha çok azıyorum

0|1
    0|0
    • konu ile ilgili değil bu bence, istek fazla sende demek ki

• Cok stres yapmiyorum o gun

• stres yapmıyorsun, ne yapıyorsun peki

Yükleniyor...