Sözüm tüm erkeklere değil bu zihne sahip olanlara..!

arkadaslar şu sorunun artık cevabını bulmasını istiyorum. herkes düşüncesini söylesın ve artık şu konu bir netliğe kavuşsun.. he unutmadan bu soru aslında daha cok erkeklere sorulmuş bir soru. sorum şudur efenim; sevgilinizi dudaktan öpmek istersiniz kız öptürmez, kızın adı kezban olur. baktınız bu ılıskı boyunca boyle sıkı davrancak bir sure sonra ztn terkedersınız. sonra bı baskasını bulursunuz bu kızda öptürür ellettirir ama ılerı gıtmez buna da yok yaa ben bu kızla ılerıyı düşünmem baksana sımdıden bunları yapıosa benden once kımbılır kackısıyle neler yapmıstır bu dersınız dalgasına bakarsınız ılıskının.. bı sure sonra yıne ayrılırsınız. sonra bı baska kız gelır bu da tam tersı acık görüşlüdür ben ilişksini dibine kadar yasarım der. sevgilim mutlu etmek ıstıyorum dıye size 3-4 belkı bılemedım 6-7 ay sonra tam anlamıyla verir. hersey güzel gidiyo derken paaat bı ayrılık olur, aman zaten benden oncede vermıs bı kac kısıye ondan karı mı olur der, her haltı yer evlencegı zmaanda ben helal sütü emmiş bakire kız istiyorum dersiniz. yahu versek o.rspu vermesek kezban oluyoruz.. hadı bakalım bunun bı ortasını bulun da soyleyın u ne böyle yaaaaaaa.!

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• bakın öncelikle şunu söylemek istiyorum görüşünüz doğru iyi anliz etmişiniz

malesef günümüzde bu böyle

bu düşünce yalnız sadece erkeklerde dğeil kızlarda da var

bu sorunun çözülmesinin tek yolu gerşekten aşık olmak

hoş o duygu nasıl bişey bilmiyorum ama aşk iyidir..

artık sevgiliolmak öyle olmuşki yoldan geçen birine sorsan belki kabul eder

ama agerçek sevgi o değildir

gerçek sevgide taraflar birbirine seni seviyorum derken sesi titrer

söyleyemez

defalarca dener

işte böyl bir aşk Allah bize nasip etsin

tek çözüm bu

diğer türlüsü de ( senin söyleiğin gibi olanlar )

cehennem dolmaz hepsine yer var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Karakterli erkekler bulun kardeşim sizde. Coluk çocukla itle kopukla aşk mi yaşanırmis? Aşk'ı bacak arası arayışına alet eden tiplerle takılırsanız oluşacak durum bu. Adam gibi adam denk geldi mi de kusur bulmakta üstünüze yok buna ne demeli?

1|0
    1|0
  • dar kafalilar dar kafalilarlaacik gorusluler de acik goruslulerle mutlu olabilir o kadar basit.kezbanlar mahmutlarla pelinler berkelerle

0|0
    1|0
  • Bu 3 yazı anlatırmı düşüncelerimi ;) link link link

0|0
    0|0
  • doğru söze ne denir ki... sen özetlemişsin... bu soruya cevap verecek bir delikanlı yok kanımca...

1|0
    0|0
  • sevgilisi cinsel birliktelik yaşatmayan erkek o kızla evlenir bu benim görüşüm

1|0
    0|0
  • Vermek vermemek diye özetliyor isen zaten bir yol olmaz.

0|0
    0|0
  • :)))))))) bunun cevabı bu biz öpecek kız bulamadık daha benim kız taaaa istanbulda 7 aydır görüşmüyoruz kim bilir ne halltlar yiyo valla öptürcek degil ilişkini dibine degil az bırazcık micazcı birazcıkta cilveli olsun gerisine gerek yok insanı sevdiren huyudur

0|0
    0|0
  • sevişmediğimle evlenmem !

1|0
    1|1
  • kezbanlık muhafazakarlık demek değildir, kadının doğasında var olan bir müessesedir. or.spularda da gayet ağır kezbanlık emareleri görülür.

0|0
    0|0
  • Farklı erkeklerin farklı tepkileri üzerinden genel değerlendirme yapmak çok ergence.

0|0
    2|0
  • Doğru insanla yaşarsan herşeyi ansızın herşey güzeldir soruyu soran hanfendi doğru insanı bul ne kezbanı ne leylası sen sana yakışanı bulda fiziken ve kalb,ne yakışanı o zaman sorabilecekmsin bu soruyu

0|0
    0|0
  • kezban olmak mantıksız mı geliyoda soruyosun ?

0|0
    0|0
  • erkek sevdiği bir kıza zamanla ısınır ve normal olarak elinden tutmak ve öpmek ister eğer kız istemiyosa zaten sevmiyodur bence yoksa neden hayır desin.öpüşmek kadar doğal bir şey daha yoktur .doğanın kanunu bu.sana ellettiyse başkasına elletmiştir bu doğru bir düşünce madem çok namuslu neden elletsin..elletti vermedi.demek ki vermeye ihtiyacı kalmamış.elletince verirdi diye düşünüyorum.yada vericilerden değil :)) (İSTİSNALAR HARİÇ).en iyi öptürmeyen kız zamanı gelince evlenir.namusuyla gelin olur.

0|0
    0|0
  • Söylediklerin çok doğru sevgililerimde yaşadım bunu dediğin türde kızlarla çıktım öptürmeyen sıkıcı , ellettirenede yolu belli ,verenede or.spu gözüyle baktım bunu sonradan anladım ki onların hiç birini sevmemişim sonra birini gerçekten sevdim ve ne yaptığı umurum da olmadı bu seferde o beni terketti çok sıkıyomusum çok fazla karışıyomusum diye yine elde var sıfır yani kızlarda , erkeklerde ne istediğini bilmiyor !

1|0
    0|0
  • sımdı ben kımseyle yatmadım evlenene kadar da yatmamayı dusunuyorum ve opusmedım de opusmekde ıstemıyorum ben cınsel seylerı esımle yasmaak ıstıyorum cunku dogru olan seyde bu İSLAM a göre yaşamak lazım dıye dusunuyorum.. bu fıkrıme kım ne derse desın aldırmam cunku ısın dogru tarafı bu yanı o yuzden bakıre kalman en guuzelı bırak kezban desınler ne pok derlerse desınler sonucta ölecen ve hesaba cekıleceksın bıraz da bunu bılerek yasamak lazım..

1|0
    0|0
    • tabıkıde esımle yasamak ısterım herseyı. Allaha sukurler olsun ki inancım yerınde oldugundan kendıme hep sahıp cıktım cok sukur.. hayır bakıyorum etrftakı arkadasların esın dostun ılıskılerıne hep bu yuzden ayrılıklar, arkalarından konusunca hep bu cumleler kuruluyo. öpünce kızı senı yanlıs tanımısım dıyo erkek basıyo tekmeyı, e opturmeyınce de adam baska karılara kızlara gıdıyo. yok bunun bı ortasın ıste bu böle kıyamete dek devam edıcek

• ya genelde hormonlar fetheder beynı ve zeks ısterız vermeyınce de kızar ve bırakabılırız ama hormonlar zamanla gerı cekılıp yerıne beyın gecınce de temız bı kız ararız yanı abazalıktan kaynaklanıyo hormonlar tavan yapınca versın beyın yerıne konuca vermesın temız olsun durum bu ya

• bunu bile bile vermeyin sizde aptal mısınız? terkediyorsa da terketsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...