Kızlar, Vajinam kokuyor ve kaşınıyor?

Merhaba arkadaşlar bu durumu yaşayan ve evde çaresini bulanınız var mı? Vajina dudaklarım sürekli kaşınıyor yerimde duramayacak kadar ve kaşındığı zamanlar aynı zamanda kokuyor dışardan bile kokusu geliyor onu fark ettim. Sürekli iç çamaşırı değiştiriyorum. Ayrıca akıntı oldu mu çok oluyor ve rengi çok farklı bir şey oluyor koyu ve kötü kokan bir şekilde. Hani idrar kaçırmış gibi duruyor ama afedersiniz değişik değişik maddeler var sanki siyah siyah şeyler falan. Anlayamadım gitti?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• vajinal bölge çok kolay enfekte olabilir. dar ve hava geçirmeyen pantolonlar ve iç çamaşırları bu durumu tetikler. kadın hastalıklarından bir randevu al ve doktora git. bakireysen vajinal muayene yapılmıyor zaten şikayetinden bahsedersin, yazılan antibiyotiği kullanırsın sorunun düzelir. ancak ihmal edersen ileride kısırlığa kadar gidebilecek problemler yaşayabilirsin. onun dışında her gün duş al ve vajinal bölge temizliğini sadece su ile yap. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantar olabilir doktora gitmelisim

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon sanirim mantar da olabilir arkadaslarimdan bazilari da sikayetciydi bu ve buna benzer durumlardan. Bence bize sormak yerine kisa zamanda hastaneye gitmelisin

0|0
    0|0
  • Muhtemelen mantar vs. olabilir doktora gitmen lazım ihmal etme

0|0
    0|0
  • Iltihap vardir

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir jinekologa gitmen gerekli

0|0
    0|0
Yükleniyor...